Články k osobnosti

Antonie Nedošínská

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Antonie Nedošínská »
 

Hvězda Ulice Jitka Smutná nemusí být smutná: V seriálu se jí s dcerou nedaří, s tou skutečnou má krásný vztah, vždy tomu ale tak nebylo

 
Jitku Smutnou bychom mohli zařadit mezi herečky maminkovsko - učitelského typu. Dala by se začlenit, a jistě by se neurazila, mezi takové legendy filmového plátna, jakými byly Antonie Nedošínská nebo Marie Motlová. Nejednomu divákovi jistě připomene svým vzezřením, laskavým chováním a hlasem vlastní maminku. To bylo také jistě pro tvůrce seriálu Ulice důvodem pro její obsazení do role Marie Vránové.
02.05.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonie Nedošínská (2 články) , Marie Motlová (9 článků) , Jitka Smutná (137 článků)

Poslední foto Zity Kabátové (†99): Datum smrti si sama vybrala!

 
Herecká legenda třicátých a čtyřicátých let Zita Kabátová (†99) bohužel nedodržela svůj slib synovi, že vydrží do stovky, a v neděli zesnula . Žena, která točila s takovými hereckými kapacitami, jako je Vlasta Burian, Oldřich Nový nebo Antonie Nedošínská, navíc chtěla, aby dnem, kdy umře, byl sedmadvacátý den v měsíci. Toto přání se jí nakonec splnilo.
01.06.2012 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Burian (124 článků) , Oldřich Nový (92 článků) , Antonie Nedošínská (2 články) , Zita Kabátová (61 článků)
« Předchozí 1 Další »