Antoine Griezmann

fotbalista

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Antoine Griezmann »

Nejlepším hráčem ME byl zvolen poražený Griezmann. Kdo je v ideální sestavě turnaje?

Nikdo z vítězných Portugalců, ale útočník Antoine Griezmann z týmu poraženého finalisty Francie byl vyhlášen nejlepším hráčem mistrovství Evropy. V ideální sestavě turnaje figurují 4 hráči z celku nových šampionů. V obou kategoriích rozhodovala třináctka expertů UEFA.
11.07.2016 18:40 |

Osobnosti: Antoine Griezmann (4 články)

Kanonýr Griezmann: Nesrovnávejte mě, prosím, s Platinim, na něj nemám

Jen jediný hráč dal v historii mistrovství Evropy na jednom turnaji víc branek než on, krajan Michel Platini jich v roce 1984 při zlatém tažení Francouzů nastřílel 9. Jeho následovník Antoine Griezmann má zatím 6 zásahů a finále před sebou. Se slavným záložníkem se však srovnávat nechce.
08.07.2016 15:30 |

Osobnosti: Michel Platini (49 článků) , Antoine Griezmann (4 články)

Mistři světa končí, Francii vystřílel finále Griezmann. Při penaltě jsem nebyl nejjistější, přiznal

Francie si na mistrovství Evropy na domácí půdě zahraje po 16 letech o titul. V semifinále v Marseille porazila světové šampiony Němce 2:0. Obě branky vstřelil Antoine Griezmann, který nejprve v nastavení 1. poločasu proměnil penaltu a 20 minut před koncem využil selhání soupeřovy obrany. V nedělním finále se vítězové utkají s Portugalskem.
07.07.2016 23:40 |

Krutý konec islandské hrdinné ságy. Od Francie dostali ve čtvrtfinále ME 5 gólů

Zbylými semifinalisty mistrovství Evropy se stali domácí Francouzi. Island deklasovali 5:2, 2 trefami se na tom podílel Olivier Giroud. Další zásahy přidali Paul Pogba, Dimitri Payet a Antoine Griezmann. Za Island skórovali Kolbeinn Sigthórsson a Birkir Bjarnason. Mezi nejlepší 4 týmy kontinentu se Francouzi probojovali poprvé od roku 2000. O účast ve finále se utkají ve čtvrtek 7. července v Marseille s Německem.
03.07.2016 23:50 |

Osobnosti: Paul Pogba (4 články) , Olivier Giroud (1 článek) , Dimitri Payet (2 články) , Antoine Griezmann (4 články)