Články k osobnosti

Anne Anne

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Anne Anne »
 

Mučení, strach, špína! 10 nejdrsnějších únosů miliardářů

 
Světem otřásá únos miliardářky! Anne-Elisabeth Falkevik Hagen (68) - manželka 172. nejbohatšího Nora s majetkem v přepočtu za 4,5 miliardy korun - měla z hmotných věcí vše, co si mohla přát! Teď je zřejmě ukrytá kdesi ve špinavém sklepě a pátrá po ní celá Skandinávie! Zařadila se tak mezi pracháče, kterým jejich bohatství přivedlo do cesty kriminálníky! Podívejte se na nejotřesnější příběhy z historie.
20.01.2019 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Norskému boháčovi unesli ženu: Žádají výkupné čtvrt miliardy!

 
Norskem, zemí s téměř nulovou kriminalitou, hýbe případ únosu manželky jednoho z tamních největších boháčů Toma Hagena (68). Byť je Anne-Elisabeth Falkevik Hagen (68) pohřešována už od 31. října, policie až teď přiznala, že byla tehdy z domu v Lørenskogu nedaleko Osla unesena.
11.01.2019 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Čtyři roky od masakru v redakci časopisu: „Svoboda projevu je silnější než kdy dřív,“ říká Macron

 
 Francie si dnes připomněla čtyři roky od teroristických útoků na redakci satirického týdeníku Charlie Hebdo a obchod s košer potravinami, při kterých zahynulo sedmnáct lidí. Na místa tragédií na východě Paříže se obětem přišli poklonit ministr vnitra Christophe Castaner či pařížská starostka Anne Hidalgová. Prezident Emmanuel Macron na Twitteru napsal, že svoboda projevu, proti které útočníci bojovali, je silnější než kdy dřív.
07.01.2019 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (362 článků) , Anne Anne (85 článků)

Alžbětini parťáci!

 
Korunu nosí jen Alžběta II. (92), ovšem panování je týmová práce, nebo spíš rodinný podnik. Nejnabitější kalendář tak nemá královna, nýbrž její děti v čele s Anne (68) a Charlesem (70).
02.01.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Hvězda sociálních sítí (30) dvakrát tajně porodila: Tělíčka miminek hodila mezi odpadky! Hrozí jí doživotí

 
Allysa Anne Dayvault (30) je hvězdou sociálních sítí. Vizážistka, která pochází ze Severní Karolíny, s make-upem dokáže hotové zázraky. Ovšem teď jí hrozí, že zbytek života stráví za mřížemi. Třicetiletá žena přivedla na svět dvě děti, jejichž tělíčka po porodu hodila do odpadků!
15.12.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Výročí, o kterém se skoro nemluví. Před třemi lety vystříleli islamisté pařížský klub Bataclan

 
Francie si v úterý připomíná třetí výročí teroristických útoků v Paříži, při kterých v různých částech hlavního města zemřelo 130 lidí. Piety se zúčastnili premiér Edouard Philippe a starostka Paříže Anne Hidalgová. Podle agentury Reuters před divadlem Bataclan hodnostáři společně s primátorem Londýna Sadiqem Khanem přečetli jména obětí. Jinde se ale teroristický útok na Paříž moc nepřipomíná.
13.11.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Bezdomovce čeká na zimu nocleh na radnicích. V Paříži chybí 3000 lůžek

 
Paříž tuto zimu poskytne lidem bez domova ubytování na několika svých radnicích, včetně historické budovy Hôtel de Ville v samém srdci města. V rozhovoru s nedělníkem Le Journal du Dimanche to řekla starostka francouzské metropole Anne Hidalgová. Podle ní v hlavním městě chybí téměř 3000 lůžek pro nouzové ubytování.
15.10.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Přiznání Bree ze Zoufalek: NÁDOR KONEČNÍKU!

 
Americká herečka Marcia Anne Cross (56) známá díky roli Bree v seriálu Zoufalé manželky přiznala, že bojovala s rakovinou! Herečka to napsala pod fotografii na sociální síti poté, co podstoupila chemoterapii.
02.10.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Marcia Cross (19 článků) , Anne Anne (85 článků)

Anne Applebaumová, zvaná do Havlovy knihovny, má strach o Evropu. Euroskeptici a kritici migrace jsou prý jako Hitler ve třicátých letech

 
Držitelka Pulitzerovy ceny Anne Applebaumová, která před lety vystoupila také v Knihovně Václava Havla, publikovala v americkém magazínu The Atlantic obsáhlou esej o současné Evropě. Přirovnává situaci k předválečnému období a podrobuje zdrcující kritice euroskeptiky a ty, kdo nesouhlasí s ilegální migrací.
23.09.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Anne Anne (85 článků)

Ministryně sama sebe odvezla do porodnice: Na kole! Rodila jako premiérka

 
Novozélandská ministryně pro ženy a rovnost Julie Anne Genterová (38) dojela do porodnice na kole. Nechala se slyšet, že do auklandské nemocnice, kde v červnu rodila také premiérka země Jacinda Ardernová, je to z kopce. Doprovod jí dělal její partner Peter, informoval deník Guardian.
19.08.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Julia Ann (25 článků) , Julie Anne (1 článek) , Anne Anne (85 článků)

On zpochybňuje NATO! My se bojíme Ruska. Po slovech Trumpa přichází odezva

 
Americký prezident Donald Trump je v těchto dnech vystaven nepřetržité kritice. Americká publicistka Anne Applebaum, která se zabývá komunismem a vývojem společností ve střední a východní Evropě, si všímá Trumpova kontroverzního výroku na adresu Černé Hory. Stejné téma probírá i rozsáhlý komentář na webu americké televize CNN.
19.07.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4606 článků) , Anne Anne (85 článků)

Sex a sprosté vtipy. Zakryté stránky z deníku Anny Frankové rozluštili vědci

 
Muzeum Anne Frankové v Amsterodamu zveřejnilo dvě stránky z deníku této židovské dívky, které byly dosud zakryté hnědým papírem, a tudíž nečitelné. Text se expertům Domu Anne Frankové a odborníkům z dalších nizozemských institucí podařilo rozluštit po letech snah díky novým technologiím, například fotografováním ve vysokém rozlišení.
16.05.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Tloustnu. Hloupé komentáře si odpusťte, vzkazuje Anne Hathawayová

 
Americká herečka Anne Hathawayová (35) už dopředu varuje všechny potenciální kritiky. V posledních týdnech totiž tloustne. Důvodem je nová role ve filmu, na kterou se připravuje.
10.04.2018 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Anne Applebaum: Všímali jsme si jen ruských hackerů. Ale oni nejsou sami. Propaganda se šíří i takto

 
Kauza Cambridge Analytica se stala po zkoumání vazeb mezi Trumpem a Ruskem dalším „tučným soustem“ pro americká a západní média vůbec. Svůj komentář na toto téma včera v deníku The Washington Post publikovala také známá americká publicistka Anne Applebaumová, která před lety vystupovala v Knihovně Václava Havla.
21.03.2018 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Anne Anne (85 článků)

Dobře známá Anne Applebaumová: Lidé v ČR věří dezinformacím, prezident je napojen na Rusko. Přátelé USA to mají v této zemi moc těžké

 
Anne Applebaumová, známá americká novinářka specializující se na střední Evropu (též manželka Radoslawa Sikorského, bývalého polského ministra zahraničí z dnes tvrdě opoziční Občanské platformy), sepsala pro levicově liberální list Washington Post článek, jehož značnou část tvoří pojednání o tom, jak je Česko v zajetí dezinformací a prokremelské propagandy.
13.01.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Skrytá adresa, miliony na bezpečnost: 3 roky po masakru vzniká Charlie Hebdo v utajení

 
Francouzi si v neděli připomínají třetí výročí teroristických útoků na satirický časopis Charlie Hebdo, který stál na začátku série atentátů, jež v následujících měsících zasáhly Francii. Pietního aktu se zúčastnil prezident Emmanuel Macron, pařížská starostka Anne Hidalgová nebo příbuzní obětí.
07.01.2018 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (362 článků) , Anne Anne (85 článků)

Paříž vzpomíná na 130 obětí teroru. Macron je na pietě poprvé jako prezident

 
Druhé výročí teroristických útoků přívrženců Islámského státu, při kterých na různých místech Paříže zahynulo 130 lidí a přes 350 bylo zraněno, si v pondělí připomíná francouzská metropole. Pietních akcí, při kterých jsou čteny jména obětí, kladou se věnce a drží se minuta ticha, se účastní Emmanuel Macron a pařížská starostka Anne Hidalgová.
13.11.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (362 článků) , Anne Anne (85 článků)

Maminka (†31) byla v New Yorku na návštěvě: Po řádění ISIS své dva syny už nikdy neuvidí!

 
Jednou z osmi obětí ohavného útoku, který se v úterý odehrál na newyorském Manhattanu, se stala i maminka dvou synů. Anne-Laure Decadt (†31) jela do New Yorku se sestrami a matkou na návštěvu. Když se loučila s milovaným manželem a dětmi (3 roky, 3 měsíce), nemohla tušit, že je vidí naposledy.
03.11.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Krkonošský národní park: Na Viktora Kuglera už se snad zapomínat nebude

 
Psal se 6. červen 1900, švadleně Emilii Kuglerové v bytě na dnešní Krkonošské ulici č. p. 150 ve Vrchlabí se narodil syn Viktor. O 42 let později bude tento vrchlabský rodák jednou z hlavních postav deníku třináctileté židovské dívky, která se ukrývá v tajném bytě na amsterdamské ulici Prinsengracht - její jméno bylo Anne Franková.
19.09.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)

Vídeň může být brzy muslimská. Zde je „černý“ scénář expertní studie

 
Rakouský integrační fond (ÖIF) na svém webu zveřejnil studii výzkumného týmu pod vedením Anne Goujon s názvem Demografie a náboženství v Rakousku, která se zabývá vývojem pro příštích třicet let. Alarmující je zejména pasáž, která se týká počtu muslimů ve Vídni.
04.08.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (85 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »