Články k osobnosti

Anna Šulcová

  youtuberka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Anna Šulcová »
 

U Blatného to internetové hvězdě mládeže nevyšlo. Teď influencerka Šulcová radí Pražákům, kam vyrazit

 
Podle primátora Hřiba se Pražané na náplavce hromadí kvůli tomu, že nemohou do přírody. Chce k okresu připojit Prahu-západ a Prahu-východ, ale ministr Hamáček to odmítá. Influencerka Anna Šulcová, která měla vládě dělat kampaň o očkování, však vypočítává, kam se v Praze mohou lidé vydat. Ale z internetu se už ozvalo, že i tam je plno.
01.04.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Vládní TikTokerka Šulcová místo natáčení videí trapčí na Instagramu

 
Annu Šulcovou si určitě pamatujete z kauzy vládního Tik Toku. Místo práce pro Strakovku, kterou s Gulabem slibovali dělat zdarma, se teď radši zase vystavuje na Instagramu. A lajky nic nenachytá líp, než napůl nahá holka uprostřed zimy. Anička v crop topu neuchvátila, zato své fanoušky popíchla k reakcím alá naše babičky. Tak zapnout bundu a šup do Kolbenky! Více v Síťovinách na Mall.tv.
17.03.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků) , Anička Šulcová (5 článků)

Youtuberka Šulcová se kaje po kauze s vládním TikTokem: Byla jsem naivní, zklamala jsem důvěru

 
Youtuberka Anna Šulcová, která se s Jakubem Gulabem pustila do točení videí na podporu očkování a vzbudila rozruch kauzou kolem zakázky pro Úřad vlády na reklamu na sociálních sítích včetně čínského TikToku, na závěr kampaně zpytuje svědomí. Na Twitteru se omluvila, přiznala, že byla naivní a svým fanouškům vzkázala, že se bude snažit zpět získat ztracenou důvěru.
08.02.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Kauza TikTok: Anna Šulcová se kaje. Byla jsem naivní, vzkazuje fanouškům

 
Úspěšná youtuberka Anna Šulcová (21) na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, ve kterém podává vysvětlení k českým internetem omílané kauze TikTok. Úřad vlády měl poskytnout youtuberce a jejímu kolegovi Jakubu Gulabovi (22) půl milionu korun k propagaci očkování proti koronaviru na sociálních sítích.
08.02.2021 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Ty vole? Michal Suchánek a ,,mládež pro očkování": Zíral, točil se a pak se omluvil

 
Vládní informační kampani influencerky Anny Šulcové ohledně dezinformací okolo očkování ke koronaviru se vysmál herec Michal Suchánek. „Vím, že mají lustr, ty vole, a že má Babiš okna. To je pecka. Já nevím, jestli jsou očkovaný, ale naočkovaný jsou slušně,“ pověděl Suchánek na Instagramu. Později se omluvil, že prý zaměnil očkovací a předvolební kampaň.
02.02.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (283 článků) , Michal Suchánek (105 článků) , Anna Šulcová (22 článků)

Babiš o TikToku: „Nenávistná kampaň!“ Hájil Šulcovou, Zeman označil influencery za šašky

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) se v neděli rozhodl zastat youtuberů Anny Šulcové a Jakuba Gulaba, kteří natočili 7 videí pro Úřad vlády. Kritiku influencerů, kteří couvli od příspěvku 500 tisíc korun od Strakovky na reklamní prostor na sítích TikTok, Youtube a Instagram, a svá videa s vládní pomocí propagovat nebudou, označil za nenávistnou kampaň. Do Šulcové a Gulaba si však rýpl i prezident Miloš Zeman.
31.01.2021 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21418 článků) , Miloš Zeman (25130 článků) , Anna Šulcová (22 článků)

Půlmilionová kampaň na TikToku nebude, influenceři vrátí vládě peníze

 
Vláda nakonec nebude platit půl milionu za reklamu na boj proti dezinformacím prostřednictvím sociálních sítí TikTok, Instagram a YouTube. Influenceři se rozhodli po vlně kritiky peníze nevyužít a vrátit. Na Twitteru o tom informovala Anna Šulcová, která se na tvorbě videí podílela.
31.01.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Youtubeři Šulcová a Gulab couvli s kampaní za 500 tisíc. Expert popsal, co ho zaráží

 
Mládež se baví a vláda jí chce být blíž. »Strakovka« proto povolala do akce youtubery Annu Šulcovou (21) a Jakuba Gulaba (22). Ti měli dostat 500 tisíc korun (bez daně) na nákup reklamního prostoru na sociálních sítích, aby šířili osvětu a bojovali krátkými videi proti dezinformacím. Jenže po kritice, která se na ně snesla, couvli. Marketingový expert Karel Komínek pro Blesk popsal, co ho na celé věci zaráží nejvíc. Chybí ucelená komunikace vlády k dezinformacím, která však měla začít už dávno.
31.01.2021 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Smršť kvůli vládnímu TikToku: Youtubeři se brání kritice, 500 tisíc na kampaň nevyužijí

 
Vláda vyrazila na TikTok, youtubeři Anna Šulcová a Jakub Gulab však po startu kampaně schytali silnou kritiku. Hájil je i ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Vlivní influenceři pod palbou kritiky však dospěli k názoru, že 500 tisíc z kapes daňových poplatníků na nákup reklamního prostoru na TikToku, Instagramu a Youtube nevyužijí.
30.01.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Podcast: Odfláknutá videa, říká expert Čumrik. Profíky zdarma vláda odmítla

 
Ve čtvrtek večer zveřejnil na svém twitteru premiér Andrej Babiš (ANO) odkaz na nový profil vlády - Strakovka na sociální síti pro mladé, TikTok. Rozpoutal tak divokou diskuzi, zda měla vláda vynaložit 500 tisíc korun na propagaci 7 patnáctivteřinových videí z dílny influencerů Anny Šulcové a Jakuba Gulaba. Podle odborníka na sociální sítě Jonáše Čumrika jsou doposud dvě zveřejněná videa odfláklá, nesrozumitelná. Pro Blesk Podcast řekl, co by udělal lépe. Šulcová a Gulab nakonec půl milionu na propagaci videí odmítli..
30.01.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21418 článků) , Jonáš Čumrik (5 článků) , Anna Šulcová (22 článků)

Influencer VláďaVideos: Anna Šulcová nezvládá kritiku, negativní komentáře mizí, stěžují si lidé

 
Nová spolupráce influencerky Anny Šulcové (21) a Jakuba Gulaba (21) pro Úřad vlády ČR nenechala chladným ani jejich kolegu Vláďu Kadlece (24) známého jako VláďaVideos. Nedokáže pochopit, jak mohla Šulcová takovou nabídku přijmout! Podle něj je částka 500 tisíc od vlády potřeba jinde. Své jméno tím prý na dlouhou dobu poškodila. "Rozhodně se to nepřežene tak rychle, jako když učila malé děti si nasazovat igelitový pytlík na hlavu," řekl Blesku. Navíc poukázal na rozzlobené sledující, kteří si stěžují na odmazávání negativních komentářů.
29.01.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Tohle je dno! Za tyhle dva se utratilo půl mega? Lidé zuří z TikTokové kampaně s Annou Šulc a Gulabou

 
Český lid pobouřila informace, podle které měl Úřad vlády utratit půl milionu korun za nákup reklamního prostoru na sociálních sítích TikTok, Instagram a YouTube. Vláda do kampaně, obsadila dva české influencery, a to Annu Šulcovou (21) a Jakuba Gulaba (22), kteří nabádají lid, aby se neobával vakcinace, a poukazují na vážnost koronaviru. Lidé jsou znechuceni nejen z uchopení celé půlmilionové kampaně, která jde z kapes daňových poplatníků, ale také z toho, že ji tvoří lidé, kteří dle důkazů sami nedodržují vládní nařízení, a to ani to nejjednodušší nošení roušek.
29.01.2021 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Vládní TikTok: Kdo jsou influenceři, kteří připravili kampaň na vyvracení dezinformací

 
Anna Šulcová a Jakub Gulab, dva mladí influenceři, kteří pro vládu připravili reklamní kampaň na sociální síti TikTok. Anna Šulcová na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Anna Sulc a proslavila se především svými skeči a módními radami na YouTube a Instagramu. Jakub Gulab je rovněž mladým influencerem a zároveň zakladatelem firmy Medialer, která dostala peníze na nákup reklamního prostoru od Úřadu vlády.
29.01.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21418 článků) , Anna Šulcová (22 článků)

Kovy v šoku: Tohle už je moc. Statisíce ze státní kasy utracené za TikTok

 
Český internet pobouřila informace, podle které měl Úřad vlády utratit půl milionu korun za nákup reklamního prostoru na sociálních sítích TikTok, Instagram a YouTube. Vláda do kampaně obsadí dva známé influencery – Annu Šulcovou a Jakuba Gulaba.
29.01.2021 12:19 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

Feri to umí, ale Babiš ne. „Otřesný!“ Vláda za tohle dala půl milionu. Jen se podívejte

 
Úřad vlády si nově založil profil na populární sociální síti TikTok. V jeho prvním příspěvku jej krátce představili známí čeští influenceři Anna Šulcová a Jakub Gulab. K jeho sledování zve na svém twitteru i předseda vlády Andrej Babiš (ANO). Za propagaci na TikToku, YouTube a Instagramu zaplatil úřad půl milionu korun, píše iDNES.cz.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21418 článků) , Anna Šulcová (22 článků)

Premiér Babiš: Moc děkuju Anně Šulcové a Jakubu Gulabovi, že pomáhají veřejnosti s osvětou

 
Už jste taky slyšeli, že vám vakcína proti covidu změní DNA? Nezmění. Anna Šulcová a Jakub Gulab vysvětlují nejčastěji šířené mýty ohledně očkování. Na Tiktoku a Instagramu.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)

500 tisíc za TikTok: Babišova vláda schytává kritiku za kampaň, s youtubery točí i Blatný

 
TikTok. Čínská sociální síť proslavená krátkými videi často ztřeštěného rázu, na které se baví mládež. A kam zabrousil Úřad vlády, aby tam prý šířil prostřednictvím youtuberů Anny Šulcové a Jakuba Gulaba osvětu v době koronakrize. Pochvaluje si to i Andrej Babiš (ANO), byť prý tuhle síť neznal. Strakovka však čelí za tuhle kampaň kritice, která se na ni snáší. A to především za částku 500 tisíc korun bez DPH na nákup reklamního prostoru na TikToku, YouTube a Instagramu. Co má kampaň přinést a jde o dobře vynaložené peníze, které navíc vyfakturovala firma jednoho z dvojice influencerů? A proč peníze nakonec odmítli využít?
29.01.2021 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21418 článků) , Anna Šulcová (22 článků)

První filmová role, a už si zahrála s hereckou ikonou: Youtuberka Anna Šulcová ve scénách s Karlem Rodenem

 
Už když jsme se s ní potkali před natáčením filmu Gump, byla hvězda Instagramu Anička Šulcová naprosto nadšená z toho, že dostala svoji první filmovou roli. Herectví bylo vždy jejím velkým snem, absolvovala i herecké kurzy, doposud se ale nedostala dál než do komparzu.
22.07.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků) , Anička Šulcová (5 článků)

To je ale postavička: Youtuberka Anna Šulcová ukázala svoje neodolatelné tělo

 
Anička Šulcová (21), známá jako youtuberka a v poslední době i influencerka, se má opravdu čím vychloubat. Své neodolatelné sexy tělo ukazuje v poslední době skoro na každé fotografii na svém Instagramu, kde má bezmála 800 tisíc fanoušků.
16.07.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků) , Anička Šulcová (5 článků)

Jedna z nejvlivnějších youtuberek se svlékla do plavek. V karanténě na sobě makala tak, že je v dokonalé formě

 
Jedna z nejvlivnějších youtuberek Anna Šulcová ukázala své tělo v plavkách. Zatímco řada hvězd po karanténě přibrala, populární influencerka se naopak dostala do pořádné formy. Cvičila a výsledek se dostavil.
17.06.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šulcová (22 článků)
« Předchozí 1 2 Další »