Články k osobnosti

Anna Nova

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Anna Nova »
 

Z filmových premiér: Polednice, Ave Caesar!, Suburra, Zootropolis - Město zvířat, Pidiobři 3D a další

 
Anna Geislerová hraje hlavní roli v českém hororu podle K. J. Erbena Polednice. Z nedávno skončeného Berlinale jde do kin film Ave Caesar! s Georgem Clooneym v titulní roli. Po úspěšném mafiánském seriálu Gomorra se Stefano Sollima k tématu italské mafie vrací ve filmu Suburra. Ve zvířecím světě se odehrává animovaný Zootropolis – Město zvířat. Novou perspektivou uvidí diváci dokumentu Pidiobři 3D život čipmanka a křečka prériového.
03.03.2016 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (73 článků) , Stefano Sollima (1 článek) , Anna Nova (31 článků)

Novou generaci léčiv proti rakovině prostaty vyvinuli vědci FNUSA-ICRC a MU

 
Nové látky s cílenou biologickou aktivitou vyvinul vědecký tým Centra biomolekulárního a buněčného inženýrství (CBCE) Mezinárodního centra klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSAICRC) a Masarykovy univerzity pod vedením Kamila Parucha.
14.10.2015 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nova (31 článků)

Ahoj, bobánku! V novém seriálu hraje Janu Krausovi manželku tato známá Slovenka

 
Moderátor a herec Jan Kraus  (62) přijal roli v seriálu Novy Atentát, bude hrát prezidenta České republiky Václava Wolfa, lehce povýšeného a narcistního bývalého politologa. Jeho manželku Ester Wolfovou, bývalou herečku a ‚neřízenou střelu‘, ztvární i u nás známá Anna Šišková. Jejich společná scéna z úvodního dílu, který diváci uvidí v pondělí večer, zmíněné charakterové vlastnosti postav potvrzuje.
09.10.2015 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1025 článků) , Anna Šišková (96 článků) , Anna Nova (31 článků)

SuperStar: Soukup se zamiloval do soutěžící, která tvrdí, že je mimozemšťanka z jiné planety

 
Už dnes večer odvysílá televize Nova poslední castingový díl SuperStar. V něm se představí i studentka ilustrace Anna Dvořáková, které fantazie rozhodně nechybí.
27.09.2015 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nova (31 článků)

I stát může ztratit hlavu! Nova odvysílá Atentát, seriálové pokračování Expozitury

 
Televize Nova v říjnu začne vysílat nový kriminální seriál Atentát. V hlavních rolích volného pokračování Expozitury se objeví Jan Kraus, Robert Jašków, Hana Vagnerová, Marek Taclík nebo Anna Šišková. Osmnáctidílný seriál vypráví příběh pokusu o atentát na prezidenta republiky. V průběhu jeho vyšetřování je postupně odkryta řada kriminálních kauz, to vše na pozadí osudů hlavy státu Václava Wolfa v podání Jana Krause, jeho nejbližší ochránkyně Terezy Hodačové, kterou ztvárnila Hana Vagnerová, či bývalého vyšetřovatele ÚOOZ Dana Chládka v podání Roberta Jaškówa. Za námětem a scénářem Atentátu jsou publicisté Josef Klíma a Janek Kroupa, režie se ujali Jiří Chlumský a Petr Nikolaev.
24.09.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1025 článků) , Marek Taclík (160 článků) , Hana Vagnerová (91 článků) , Robert Jašków (34 článků) , Anna Nova (31 článků)

Nova se obrátila na soud kvůli logu slovenské stanice Joj Cinema

 
Provozovatel slovenské stanice Joj Cinema, která vysílá od června také na českém území, se podle serveru mediaboom.sk dostal do sporu s televizí Nova. Portál uvedl, že Nova podala žalobu kvůli logu stanice Joj Cinema, jež považuje za kopii loga Nova Cinema. Mluvčí Novy Anna Suchá ČTK řekla, že soud již předběžným opatřením používání loga zakázal.
21.07.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nova (31 článků)

Zeman měl na Nově nižší sledovanost než vloni

 
Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana vidělo v pátek na televizi Nova a na zpravodajské ČT24 dohromady zhruba 800.000 lidí. Dnes to sdělily mluvčí televizí Anna Suchá a Alžběta Plívová. Je to méně diváků než loni, kdy prezidentův projev sledovalo více než 1,25 milionu lidí. Před rokem ale poselství vedle Novy vysílala Česká televize na svém prvním programu.
28.12.2014 16:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21264 článků) , Anna Nova (31 článků)

Zemanovo poselství vidělo v televizi 800 000 lidí, méně než loni

 
Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana vidělo v pátek na televizi Nova a na zpravodajské ČT24 dohromady zhruba 800 000 lidí. V neděli o tom informovaly mluvčí televizí Anna Suchá a Alžběta Plívová.
28.12.2014 16:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21264 článků) , Anna Nova (31 článků)

Spor televizí: Nova chtěla soudně zastavit Vinaře, nepovedlo se

 
Mezi televizí Nova a Prima se rozhořel spor o seriál Vinaři, podzimní novinku televize Prima. Nova, pro kterou koncept původně vznikal, po konkurenční televizi požaduje vypořádání všech práv, za něž při přípravě díla zaplatila, řekla mluvčí Novy Anna Suchá. Primě podle mluvčí Marie Fianové připadá postup Novy nepochopitelný, ale nebrání se vzájemnému vysvětlení stanovisek. Pokud ale bude Nova spor eskalovat, bude se Prima soudně bránit.
15.10.2014 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nova (31 článků)

Novou ombudsmankou bude Anna Šabatová

 
Novou ombudsmankou bude bývalá zástupkyně veřejného ochránce práv Anna Šabatová. Poslanci jí dali v dnešním druhém kole tajné volby přednost před nynějším zástupcem ombudsmana Stanislavem Křečkem. Šabatová nahradí Pavla Varvařovského, který se v prosinci funkce vzdal. Exposlance ČSSD Křečka navrhl na ombudsmana prezident Miloš Zeman i Senát. Šabatová měla senátní nominaci.
14.02.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (367 článků) , Stanislav Křeček (251 článků) , Anna Nova (31 článků)

Rozhodnuto! Novou ombudsmankou bude bývalá zástupkyně Šabatová

 
Novou ombudsmankou bude bývalá zástupkyně veřejného ochránce práv Anna Šabatová. Dostala přesně tolik hlasů, kolik činil nejnižší nutný počet ke zvolení.
14.02.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (367 článků) , Anna Nova (31 článků)

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

 
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu: OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
21.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (498 článků) , Taťána Kuchařová (918 článků) , Anna Polívková (193 článků) , Imrich Bugár (50 článků) , Jan Onder (112 článků) , Anna Nova (31 článků)

Supermodelka Eva Herzigová se objeví v novém českém filmu

 
Za mediálního partnerství TV Nova se začíná natáčet nový film Pohádkář, v němž se poprvé v českém filmu objeví hvězda světového modelingu Eva Herzigová. Pohádkář nabídne svému divákovi skutečně mimořádnou autorskou kombinaci - Vladimír Michálek (režie), Marek Epstein (scénář) či herci Jiří Macháček a Anna Geislerová.
19.08.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (73 článků) , Jiří Macháček (221 článků) , Eva Herzigová (417 článků) , Marek Epstein (38 článků) , Vladimír Michálek (94 článků) , Jiří Marek (315 článků) , Anna Nova (31 článků) , Jiří Marek (315 článků)

Novou předsedkyní Českého helsinského výboru je Fischerová

 
Novou předsedkyní Českého helsinského výboru se stala herečka, bývalá poslankyně a neúspěšná prezidentská kandidátka Táňa Fischerová. Nahradí ve funkci Annu Šabatovou. Oznámil to dnes výbor. Šabatová z čela výboru odchází po pěti letech z rodinných důvodů. 
27.03.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (367 článků) , Anna Nova (31 článků)

Případ Aničky Janatkové: Kriminalisté o jejím vrahovi...

 
Je 16. března 2011. Otakar Tomek sedí s přáteli v hospodě nad půllitrem piva. V televizi zrovna běží reportáž o Anně Janatkové (†9), kterou zavraždil. Přesně tak ho zastihl reportér televize Nova.
25.04.2012 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nova (31 článků)

Otakar Brousek ml.: Ignoroval svatbu syna!

 
Vynechali byste svatbu vlastního syna, kdybyste zrovna neleželi na smrtelné posteli nebo nebyli uvízlí na severním pólu? Herec Otakar Brousek (54) to udělal. A dokonce už podruhé! Než aby v neděli přihlížel, jak jeho syn – herec a muzikant Ondřej (30) – říká Ano kolegyni Anně Remkové (31), s níž čeká dítě, raději točil seriál Ulice pro televizi Nova!
27.09.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Otakar Brousek ml. (4 články) , Anna Remková (25 článků) , Ondřej Brousek (84 článků) , Anna Nova (31 článků)

SOUKROMÉ PASTI se vrací na obrazovku TV Nova

 
Úspěšný cyklus příběhů ze života Soukromé pasti, který sklidil obrovské úspěchy i v zahraničí, se vrací v neděli 10. července 2011 ve 20 hodin na obrazovku televize Nova. Zahájí kontroverzním snímkem Ukradená spermie, s Klárou Issovou, Markem Danielem a Annou Polívkovou v hlavních rolích.
08.07.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (170 článků) , Anna Polívková (193 článků) , Anna Nova (31 článků)

Borat bude v komedii Diktátor připomínat Kaddáfího

 
Novou komedii Diktátor se chystá s Annou Farisovou a režisérem legendárního Borata Larry Charlesem natočit v severní Africe komik Sacha Baron Cohen. I díky jeho jižanskému vzhledu mu role tamního tyrana jistě dobře sedne.
03.05.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Anna Faris (12 článků) , Sacha Baron Cohen (81 článků) , Larry Charles (4 články) , Anna Nova (31 článků) , Larry Cohen (2 články)

Režisér Adamec skončil s Novou, jeho žena se tam chce po mateřské vrátit

 
Moderátorka Jana Adamcová (39) si po porodu druhého dítěte, dcery Jasmine Anny, protáhla mateřskou dovolenou na regulérní tříletou rodičovskou. Spekulovalo se, že manželka režiséra Jiřího Adamce (63) to udělala proto, že se její muž rozkmotřil s TV Nova, kde pracovala jako sporťačka. Teď má v plánu návrat.
19.04.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (213 článků) , Anna Nova (31 článků)

Nova sládne: Telenovely se vrací!

 
Nejsledovanější televizi Nova čekají velké změny. Některé už diváci zaznamenali, jiné na ně teprve čekají. Kdo se třeba těšil, že začne hlasovat pro své oblíbence v anketě ANNO, ten ostrouhal. Mraky se stahují i nad pravidelnými pořady. Zato si televize připravila na diváky sladkou návnadu. Na její obrazovky se vrací telenovela. Je z Turecka a jmenuje se Tisíc a jedna noc.
19.01.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Anna Nova (31 článků)
« Předchozí 1 2 Další »