Články k osobnosti

Anna Geislerová

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Anna Geislerová »
 

Geislerová a její rodina: Kam až sahají "Hujerovi"? Děti, synovci, švagři, tchýně... všichni pohromadě

 
Kam až sahají Hujerovi? Tak by mohl znít dotaz na rodinu Anny Geislerové (45), která přišla podpořit svou švagrovou Kristýnu Janáčkovou, jež vydala svou knižní prvotinu. Kam se člověk podíval, tam stál někdo z rodiny známé herečky. Manžel, děti, švagr, tchyně, tchán, synovci... Je vidět, že rodina je v této vybrané společnosti na prvním místě a vzájemně se podporuje.
07.04.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Kristýna Janáčková (83 článků) , Kam Kam (558 článků)

Aňa Geislerová v netypické roli: Umíte si ji představit jako českou prezidentku?

 
Vysoké podpatky, elegantní kostýmky, hladký nadýchaný účes a chování hodné dámy. Tak si představují tvůrci romantické komedie Prezidentka hlavu státu, kdyby jí byla žena. Navíc žena s oduševnělou tváří herečky Anny Geislerové (45). Ostatně, když už zvládla nejslavnější českou spisovatelku Boženu Němcovou, českou obdobu Zuzany Čaputové (48) zvládne levou zadní!
02.02.2022 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Božena Němcová (162 článků) , Zuzana Geislerová (6 článků)

Módní policie ze křtu knihy Tereza: Maxová zářila, Bartoška zraje jako víno

 
V pražské kavárně Slavia se v úterý 14. prosince uskutečnil křest knihy Tereza od jedné z nejznámějších modelek Terezy Maxové (50). Na akci dorazily osobnosti jako zpěvačka Dara Rolins (49) či herečky Jitka Schneiderová (48) nebo Anna Geislerová (45). Komu to na události nejvíce slušelo?
15.12.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2814 článků) , Anna Geislerová (113 článků) , Jitka Schneiderová (395 článků) , Tereza Maxová (523 článků)

„Prezident Šarapatka“ udělil svá vyznamenání. Halík, Geislerová, Koudelka. A některá od Zemana by se prý měla odebrat

 
Někdejší radní České televize Zdeněk Šarapatka se zasnil, jaké by to bylo, kdyby byl namísto Miloše Zemana prezidentem on a rozhodoval by, komu u příležitosti 28. října udělit státní vyznamenání. Nejvyšší státní vyznamenání by v takovém případě zamířilo hned dvojici prezidentů a nechyběla by ani známá jména, například kněze Tomáše Halíka, herečky Anny Geislerové či šéfa BIS Michala Koudelky. Vyznamenání by putovalo i k primáři sokolovské nemocnice Martinu Strakovi, který současného hospitalizovaného prezidenta Miloše Zemana označuje za „pochcanou mrtvolu“ či „bezpáteřní k*rvu“.
31.10.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Martin Straka (82 článků) , Tomáš Halík (593 článků) , Miloš Zeman (27384 článků) , Martin Straka (82 článků) , Michal Straka (8 článků)

Tři krásky Geislerovy: Za co všechno vděčí své mamince Věře?

 
Lenka, Anna a Ester, to jsou sestry Geislerovy. Všechny jsou krásné a talentované. Přirozenou krásu a cit pro umění jim dala, kromě jejich otce, do vínku jejich maminka, Věra Geislerová. Talentovaná akademická malířka, úžasná a statečná žena, která se s životem leckdy prala, ale přesto si dokázala zachovat svůj optimismus.
24.06.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (100 článků) , Anna Geislerová (113 článků) , Lenka Geislerová (7 článků)

Šmelináři velí Česku, řekla Geislerová. Úroveň! Tenhle mluví dobře

 
Herečka Anna Geislerová se v rozhovoru pro magazín Forbes vyjádřila mimo jiné k tomu, kam směřuje česká společnost. Geislerová své názory na politickou situaci dává poměrně jasně najevo na sociálních sítích. Je o ní známo, že nepatří k příznivcům současného premiéra Andreje Babiše (ANO), v rozhovoru rozebírá i to, jak dala zvracejícího smajlíka do diskuse u ministryně financí Aleny Schillerové (ANO). Co jí dnes chybí? „Forma komunikace, snaha o nějakou úroveň, důstojnost.“
06.06.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Andrej Babiš (24632 článků)

Geislerová (45) se chlubí: Jsem s hrdostí očkovaná! Netušila, co tím rozpoutá...

 
Herečka Anna Geislerová (45) se v úterý zařadila mezi naočkovanou část populace. Ne každý ale sdílel její nadšení. Poměrná část fanoušků i pár zdánlivých přátel nechápavě kroutili hlavou nad jejím rozhodnutím a chtěli vědět, proč Aňa „hraje tuhle hru“.
13.05.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků)

Aňa Geislerová, to nejhorší, co čeká Hamáčka. Ten složí funkci

 
Zatímco opozice v Poslanecké sněmovně častuje ministra vnitra Jana Hamáčka výkřiky o vlastizrádcích, umělci se s ním na sociálních sítích pářou ještě méně a rovnou nabádají k jeho zatčení. Například herečka s plány na studium práv (po dodělání maturity) Anna Geislerová v tomto duchu vybízí k aktivitě Policii České republiky.
05.05.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Jan Hamáček (3329 článků)

Módní kritička Ina T. o stylové ikoně Aně Geislerové: Nejenom výhry, ale i prohry na poli módy

 
Majitelka pěti Českých lvů, začínající jako modelka, projevuje blízkost k módnímu světu nejen kritiky vyzdvihovanými modely, ale i úspěšnými a v branži uznávanými kolekcemi pro dnes již zkrachovalé Pietro Filipi. Anna Geislerová, slavící 17. dubna své již 45. narozeniny, může být ostatním dobrým příkladem toho, jak během pár let vytvořit funkční a kompaktní styl. Chce se říct, téměř bez chyb. Brázdit zrádné módní vody bez většího zaváhání, které se čas od času nevyhne nikomu z nás, je hodno piedestalu ikony stylu, na který je tak často v médiích stavěna. Ač to pak některým zavání osobní sympatií či protekcí, její integrita stylu a pozvednutí úrovně českého módního rybníčku je neoddiskutovatelná.
12.04.2021 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Pietro Pietro (2 články)

Není to jen Trojan a Geislerová: Méně známé tváře mezi nominovanými na Českého lva

 
Český lev není jen přehlídkou stálic, jako jsou Ivan Trojan nebo Anna Geislerová. V roce 2021 najdeme v nominacích i čtveřici herců, která doposud nebyla divákům úplně známá. Představíme si je v následujících medailoncích.
06.03.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Ivan Trojan (341 článků)

Nejlepší ženské herecké výkony: 5 hereček, které zabojují o Českého lva

 
Již v sobotu 6. března se dozvíme, která herečka získá prestižní ocenění Českého lva za nejlepší herečku v hlavní roli. O cenu zabojuje pět hereček, a to Jana Plodková, Anna Geislerová, Jenovéfa Boková, Magdaléna Borová a Tereza Těžká.
03.03.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Magdaléna Borová (6 článků) , Jana Plodková (228 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků) , Tereza Těžká (20 článků) , Jana Boková (14 článků)

Tajemství okolo původu Boženy Němcové. Byl jejím otcem slavný malíř?

 
Česká televize v neděli uvedla první epizodu čtyřdílné minisérie Božena. V hlavních rolích s Aňou Geislerovou a Annou Kameníkovou. Seriál vypráví příběh nejslavnější české spisovatelky Boženy Němcové, autorky fenomenálního příběhu Babička. Web eXtra.cz postupně představuje střípky ze života Němcové.
05.01.2021 07:31 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (162 článků) , Anna Geislerová (113 článků)

Aňa Geislerová v minisérii o Boženě Němcové: Korzet jí drtil páteř!

 
Neměla to jednoduché. V minisérii Božena ztvárňovala Aňa Geislerová (44) slavnou spisovatelku Boženu Němcovou až ve druhé polovině života, tedy po Anně Kameníkové (26). Aby diváci uvěřili, že jsou jedna a táž osoba, musela kopírovat i její chůzi.
05.01.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (162 článků) , Anna Geislerová (113 článků)

Božena Němcová mě naučila psát pravačkou, říká herečka Anna Kameníková

 
Už potřetí se sešly ve společném projektu. Anna Geislerová a Anna Kameníková nyní hrají spisovatelku Boženu Němcovou. Každá v jiném životním období. Dcera Jitky Asterové prozradila, čím pro ni byla výjimečná postava mladé Barbory Panklové, pozdější Boženy Němcové, kterou ztvárnila v minisérii České televize.
05.01.2021 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Božena Němcová (162 článků) , Jitka Asterová (321 článků) , Jitka Němcová (55 článků)

Seriál Božena: Mladou spisovatelku hraje Anna Kameníková, hvězda Semestru. Co o postavě prozradila?

 
Nová česká televizní minisérie Božena míří na televizní obrazovky. Seriál mapuje život slavné spisovatelky Boženy Němcové od jejích sedmnácti let až do její smrti. Autorku Babičky, Divé Báry či V zámku a podzámčí ztvárnily dvě herečky. Mladou umělkyni si zahrála Anna Kameníková (26), kterou záhy vystřídá Aňa Geislerová (44).
03.01.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (162 článků) , Anna Geislerová (113 článků)

Nový seriál Božena: V roli Němcové se vystřídaly Aňa Geislerová a Anna Kameníková

 
Božena je nová česká televizní minisérie, která ji zachycuje Boženu Němcovou od jejích sedmnácti let až do její smrti. Autorku knih Babička nebo Divá Bára v různých etapách jejího života ztvárnily Anna Kameníková a Aňa Geislerová. Hlavní ambicí tvůrců bylo na ploše čtyř celovečerních filmů výrazně nabourat všeobecné vnímání této spisovatelky jako nudné osoby. Zbořit představu, že je z mramoru. Pro některé to může být pořádný náraz.
26.12.2020 22:36 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (162 článků) , Anna Geislerová (113 článků)

Geislerová doslova zazáří ve vánoční pohádce. Bude hvězda!

 
Patří mezi českou hereckou špičku. Hraje v kriticky uznávaných filmech a díky svému talentu dostává spíše náročné role, za které je i patřičně oceněna. Jedna věc ale Anně Geislerové (44) ve své herecké kariéře scházela – konečně si zase zahrát v poctivé české pohádce.
17.11.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků)

Aňa Geislerová... Ne, to nejde napsat. To nejde. Kvůli Zemanovi

 
Server Česká justice upozornil, že hradní kancléř Vratislav Mynář musel zaplatit pokutu za to, že svou pražskou vilu přestavoval na černo, bez patřičného povolení. Herečka Anna Geislerová Mynářovo počínání okomentovala velmi peprně. Neváhala sáhnout k vulgárnímu výrazu.
11.11.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Vratislav Mynář (1402 článků)

Konečně se dočkala: Aňa Geislerová dostala po letech roli v pohádce. Koho si zahrála?

 
O velké dramatické role nemá nouzi, o ty pohádkové velkou. Anna Geislerová  (44) si po letech splnila sen a zahrála si v nové štědrovečerní pohádce Karla Janáka s názvem O vánoční hvězdě.
06.11.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Karel Janák (112 článků)

Režisér ji přemluvil k natáčení krátce po porodu: Takhle bude vypadat Tereza Ramba v nové vánoční pohádce

 
Letos v lednu se Tereza Ramba  (31) pustila do nové štědrovečerní pohádky. Na natáčení příběhu s názvem O vánoční hvězdě kývla poté, co ji svými neodbytnými prosbami přemluvil režisér Karel Janák. Byla krátce po porodu prvního syna a do práce se ještě pouštět nechtěla. Natáčení kouzelného vánočního příběhu bude mít spojené s tím, že se stala maminkou a mezi obrazy se starala o dítě. „Přišla jsem na to, že si to vlastně vůbec nepamatuji. Nechápu, jak jsem to přežila. Když jsem koukala na ten trailer, tak jsme s Aničkou zkonstatovaly, že vypadáme docela dobře, lépe, než jsme si myslely. Já jsem v podstatě vůbec nespala,“ svěřila na tiskové konferenci České televize Ramba. V pohádce ztvární hvězdu Deničku, její kolegyně Anna Geislerová  (44) si zahrála hvězdu Proximu. Tereza Ramba promluvila o výchově dítěte: Co znamená kontaktní rodičovství, které preferuje? „Mám pocit, že to natáčení mi určitým způsobem zachránilo život, protože jsem byla v takovém kolotoči. Byla jsem připravená na to, že už nikdy nebudu točit, nebudu herečka, můj život se naprosto překlopí, což možná zná každá nová a citlivější maminka. Karel mě ale přesvědčil, abych tu pohádku vzala. Já jsem to nechtěla vzít, ale ten scénář byl strašně dobrý,“ rozpovídala se Tereza. Natáčení v Zuberci, což je slovenský skanzen pod Západními Tatrami, rozhodně nebylo jednoduché. Novopečená maminka vše zvládla i díky pomoci své rodiny. „Jsem vděčná své mámě, tchyni a Matyášovi, že mě do těch Tater dopravili. Jeli jsme tam jak vlakem, tak mým autem. Měli jsme koupené kupé ve vlaku, měli jsme celé auto, já jsem myslela, že nezvládnu ani tu cestu. Přijeli jsme tam a myslela jsem, že nezvládnu první den, a najednou byl konec, já jsem se díky tomu dostala do reality a strašně mi to pomohlo,“ svěřila Ramba, která se na place setkala například i s Vojtou Kotkem  (32) , Ondřejem Sokolem  (49) , Zlatou Adamovskou  (61) nebo Martinem Hubou. Čerstvá maminka Tereza Ramba bude na jevišti jen v úsporném body. Mrkněte na tu figuru! „Byla jsem plnýma nohama v mateřství a ženství a tahle role je strašně dětská a extrémně radostná. To, jak ji chtěl Karel, abych ji hrála, je takový výbuch radosti a já jsem se nacházela úplně v něčem jiném. Ale ta radost, kterou Karel chtěl a o kterou jsme se pokusili, pak prostoupila i mnou,“ dodala k natáčení nové pohádky, kterou odvysílá Česká televize letos na Štědrý den. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
03.11.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (496 článků) , Anna Geislerová (113 článků) , Zlata Adamovská (529 článků) , Martin Huba (36 článků) , Karel Janák (112 článků) , Ondřej Sokol (422 článků) , Tereza Ramba (409 článků) , Al Martino (155 článků) , Karel Štědrý (165 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »