Články k osobnosti

Anna David

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Anna David »
 

Krásná dcera Munzarové a Dvořáka v Hlavě medúzy: Konečně s tátou před kamerou!

 
Herectví má v krvi! Anna Dvořáková (18) se poprvé objevila před kamerou se svým slavným tátou Jiřím Dvořákem (54). Zatímco on v seriálu Hlava Medúzy hraje kapitána Davida, který vyšetřuje vraždu na natáčení filmu, ona si střihla roličku klapky.
23.02.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (391 článků) , Anna David (10 článků) , David David (664 článků)

DĚSIVÁ ZPOVĚĎ: Dívka (17), která žila v domě hrůzy ve výkalech, promluvila!

 
Ne rodiče, ale lidské zrůdy. Tak lidé nazývají Davida Allena Turpina (57) a Louise Annu Turpin (49), kteří několik let trýznili svých třináct dětí v nelidských podmínkách. Děti žily ve výkalech, neměly dostatečnou hygienickou péči a některé z nich dokonce přivazovali hororoví rodiče řetězy k posteli. Jednomu z dětí se podařilo utéct a dovolat se o pomoc. Sedmnáctiletá dívka nyní promluvila, z čeho měla největší strach.
17.01.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna David (10 článků) , Louise Allen (1 článek) , Louise Allen (1 článek)

Pomozte najít Davida Sejkoru! Zmizel z nemocnice a není na tom dobře

 
Policie pátrá po Davidu Sejkorovi (32), který se dne 30. září ztratil z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.
02.10.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna David (10 článků)

O Literu soutěží 24 knih, šanci mají Pekárková, Bušta i Zábranský

 
Naději získat ocenění v rámci knižních cen Magnesia Litera má 24 knih a šest blogů. Je mezi nimi také zatím poslední laureátka Nobelovy ceny Světlana Alexijevičová se svou oceněnou knihou Doba z druhé ruky s podtitulem Konec rudého člověka (soutěží v kategorii překladů). Letos jsou v kategorii próza nominovaní Anna Bolavá (Do tmy), Pavel Bušta (Sigmundovy můry), Daniela Hodrová (Točité věty), Iva Pekárková (Pečená zebra), Daniel Petr (Straka na šibenici), David Zábranský (Martin Juhás čili Československo).
01.03.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Hodrová (10 článků) , Pavel Bušta (1 článek) , Anna David (10 článků) , David Daniel (13 článků) , Petr Pavel (720 článků)

Exministr a bývalý šéf Bohnic sepsal, proč Šabatová prý nesmí být ombudsmankou

 
Exministr zdravotnictví a bývalý ředitel psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích Ivan David se na serveru Britské listy podělil o svůj názor na to, jaký člověk by měl zastávat post ombudsmana. Jeho osobní zkušenost je prý děsivá, realita totiž podle něj míjí veškerá očekávání. Velmi kriticky se vyjádřil na adresu někdejší zástupkyně ombudsmana a dnes kandidátky na tuto funkci Anny Šabatové.
05.02.2014 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Anna Šabatová (513 článků) , Ivan (22 článků) , David (23 článků) , Anna David (10 článků)

Válka zpěvaček: plachá Rytmusova favoritka versus oblíbenkyně Davida

 
Od začátku pěvecké soutěže je Anna Veselovská horkou favoritkou na získání titulu Hlas ČeskoSlovenska. Z jejího vystoupení byli nadšeni všichni koučové, stejně tak diváci v sále. Během finálových kol jí ale vyrostla konkurence v podobě Ivanny Bagové, která sklidila po vystoupení standing ovation. Další články k tématu: Zpěvačka z Hlasu za rok zhubla sedmnáct kilo, ale zeslábla Z Hlasu vypadla Alžběta Pažoutová a David Bisek Fehérová, kterou Rytmus vyhodil z Hlasu, se tajně sešla s Davidem ANKETA: Hlasujte pro nejhezčí zpěvačku a zpěváka Hlasu
20.04.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Anna Veselovská (34 článků) , Ivanna Bagová (53 článků) , David Bisek (33 článků) , Anna David (10 článků)

Vysloužil (VV): Další nesmysl hejtmana Ratha

 
Nesouhlas s výstavbou mezinárodního letiště Vodochody, podporu domovu seniorů v Panenských Břežanech a protest proti absurdnímu jednání hejtmana Davida Ratha vyjádří poslanec Radim Vysloužil svojí účastí na benefičním koncertě v panenskobřežanské kapli sv. Anny.
03.09.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4582 článků) , Radim Vysloužil (46 článků) , Anna David (10 článků)

Anna Farisová a Chris Pratt jsou rodiči, hercům se narodil syn

 
Manželský herecký pár Anna Farisová a Chris Pratt se stali o víkendu rodiči. Pětatřicetiletá herečka porodila pár dnů před termínem chlapce Jacka. Oba jsou v pořádku. Další články k tématu: Jessica Simpsonová porodila holčičku a dala jí mužské jméno Miss Lucie Křížková porodila syna Davida, otec byl u porodu
11.03.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Chris Pratt (46 článků) , Michaela Salačová (71 článků) , Anna David (10 článků)

Sporťačka Adamcová je po liposukci! Stehna má poloviční

 
Sportovní redaktorka Jana Adamcová (38) dříve nejčastěji poskakovala na hodinách aerobiku. Teď se ale musí stejně rychle pohybovat kolem dětí svých Danečka (4) a Jasminy Anny (1,5).
09.06.2010 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna David (10 článků)

Nemluvná Anna Veselovská z Hlasu natáčí deníček ze svého soukromí

 
V průběhu soutěže Hlas ČeskoSlovenska působila Anna Veselovská velmi plaše a jako by jí zájem médií vadil. Už si na něj ale zřejmě zvykla a dokonce sama natáčí pro televizi Óčko svůj deníček a kameru bere do soukromí. Další články k tématu: Party Hlasu: Unavená vítězka, pyšný David a upovídaná Veselovská Hlasem ČeskoSlovenska se stala Bagová, druhá skončila Veselovská Veselovská z Hlasu: O výhře nepřemýšlím. Netuším, co bych udělala s penězi Válka zpěvaček: plachá Rytmusova favoritka versus oblíbenkyně Davida
02.07.2009 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1722 článků) , Anna Veselovská (34 článků) , Anna David (10 článků)
« Předchozí 1 Další »