Články k osobnosti

Anna Čurdová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Anna Čurdová »
 

Zkušená Čurdová: Ten sirotek přijel na náklaďáku, pak na člunu. Jak ono to s ním je? Jako matka vím, že...

 
ROZHOVOR Sirotci europoslankyně Michaely Šojdrové se pod tíhou argumentů exministryně spravedlnosti Heleny Válkové rázem proměnili v nedoprovázené děti. Lidovecká politička se poté vykrucovala, že šlo jen o zkratku. Jak ale upozorňuje bývalá předsedkyně Rady vlády pro rovné příležitosti, exposlankyně ČSSD a dříve i stínová ministryně pro ženu a rodinu Anna Čurdová, termín nedoprovázené děti implikuje, že někdy v budoucnu se doprovod může objevit. A pak přibude povinnost České republiky sloučit rodinu. Takže přijedou tatínek, dědeček, bratranec.
19.09.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (198 článků) , Anna Čurdová (10 článků)

Zkušená Čurdová z ČSSD: Ten sirotek přijel na náklaďáku, pak na člunu. Jak ono to s ním je? Jako matka vím, že...

 
tatínky ROZHOVOR Sirotci europoslankyně Michaely Šojdrové se pod tíhou argumentů exministryně spravedlnosti Heleny Válkové rázem proměnili v nedoprovázené děti. Lidovecká politička se poté vykrucovala, že šlo jen o zkratku. Jak ale upozorňuje bývalá předsedkyně Rady vlády pro rovné příležitosti, exposlankyně ČSSD a dříve i stínová ministryně pro ženu a rodinu Anna Čurdová, tak termín nedoprovázené děti implikuje, že někdy v budoucnu se doprovod může objevit. A pak přibude povinnost České republiky sloučit rodinu. Takže přijede tatínek, dědeček, bratranec.
19.09.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Šojdrová (198 článků) , Anna Čurdová (10 článků)

Nářez Sobotkovi od bývalé poslankyně ČSSD: Progresivní zdanění je lidem v Horní Dolní, kteří nemají obchod a nesmí si ani zapálit v hospodě, šumafuk!

 
ROZHOVOR Je škoda, že jedna z nejstarších politických stran s velkou historií umírá a neumí, nebo nechce najít lék na neduhy, které ji trápí. To říká na adresu sociální demokracie Anna Čurdová, která byla téměř dvě desetiletí členkou strany a z toho osm let i poslankyní. Je přesvědčena o tom, že odtržení politiků od reálného života a jeho problémů, nulový respekt k hodnotám či jejich obracení naruby, život nad poměry a vysvětlování nevysvětlitelného jsou hlavními důvody ztráty preferencí ČSSD.
10.03.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Anna Čurdová (10 článků)

Tyhle pindy... Generál Šándor vydává jasné slovo o honbě za agenty Putina

 
ROZHOVOR „I u nás se najdou lidé, kteří mají rádi Kim Čong-una.“ Bezpečnostní expert, generál v záloze Andor Šándor vysvětluje odlišnosti mezi sympatizanty Kremlu a skutečnými agenty. „Jestli někdo chodí a říká, že Putin je úžasný člověk, může to být samozřejmě předmětem léčby na nějakém specializovaném pracovišti, ale určitě to není důvod si o tom člověku myslet, že je agent.“ Zároveň upozornil na to, že v momentě, kdy se polská kontrarozvědka zajímá o českou političku Annu Čurdovou (SPO), měli by „naši“ zbystřit pozornost. A položil i tuto řečnickou otázku: „Chceme v Kremlu opilého Jelcina, nestabilní Rusko s jadernými zbraněmi, řadou konfliktů ve svém okolí, nebo autoritativního a v mnohém předvídatelného Putina, který jasně říká, co Ruská federace nechce?“ A Obama? Ten by měl podle Šándora vrátit Nobelovu cenu za mír.
06.06.2016 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Čurdová (10 článků) , Kim Kim (1508 článků)

U českých Zemanovců je ruská agentka, tvrdí polská rozvědka. Plánuje rozkrýt celou síť

 
Polská tajná služba se zajímala o českou političku Annu Čurdovou. Ta bývala stínovou ministryní za ČSSD, nyní je členkou Strany práv občanů (SPO - dříve Zemanovci). Informoval o tom server Novinky.cz.
04.06.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Anna Čurdová (10 článků)

Obchoduje se s lidmi, s dětmi, s orgány. Exposlankyně Čurdová po osmi letech v Radě Evropy odkrývá šokující informace, které souvisí s migrací

 
ROZHOVOR Bývalá předsedkyně Rady vlády pro rovné příležitosti, exposlankyně ČSSD a dříve i stínová ministryně „pro ženu a rodinu“ Anna Čurdová je velmi opatrná na otevřenou náruč migrantům. Díky osmi letům v Radě Evropy ví, že existují velmi stinné stránky migrace a neuváženého poskytování azylu, že se čile obchoduje s lidmi, s dětmi, s orgány, jen se to ve jménu soužití schovává pod pokličku. Nynější členka Strany práv občanů hovoří i o nezbytné změně zákonů a drakonickém zpřísnění trestů.
09.10.2015 16:56 |

podobné články

Osobnosti: Anna Čurdová (10 článků)

Exposlankyně ČSSD vzpomíná na Ratha: S lidmi kolem něj nešlo vydržet

 
S Davidem Rathem prý se dalo mluvit, horší to bylo s některými jeho alter egy, které si dnes nad ním myjí ruce, řekla pro ParlamentníListy.cz někdejší poslankyně a bývalá členka ČSSD Anna Čurdová. Po té, co středočeské vedení sociální demokracie ve středu večer odmítlo vyvodit politickou zodpovědnost za Rathovu kauzu a odstoupit, má pro ně Čurdová vzkaz: Přečtěte si knihu "Jak chutná moc".
01.06.2012 04:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4481 článků) , Anna Čurdová (10 článků)

Exposlankyně ČSSD vzpomíná na Ratha: S lidmi kolem něj nešlo vydržet

 
S Davidem Rathem prý se dalo mluvit, horší to bylo s některými jeho kolegy, „alter egy“, jak jim říká, kteří si dnes nad ním myjí ruce, poznamenala pro ParlamentníListy.cz někdejší poslankyně a bývalá členka ČSSD Anna Čurdová. Poté, co středočeské vedení sociální demokracie ve středu večer odmítlo vyvodit politickou zodpovědnost za Rathovu kauzu a odstoupit, má pro ně Čurdová vzkaz: Přečtěte si knihu "Jak chutná moc".
01.06.2012 04:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4481 článků) , Anna Čurdová (10 článků)

Exposlankyni Čurdovou vyloučili z ČSSD, neplatila příspěvky

 
Exposlankyni a někdejší předsedkyni vládní rady pro rovné příležitosti Anně Čurdové zaniklo členství v ČSSD. Podle spolustraníků z okresu Praha-východ nezaplatila příspěvky do stranické pokladny.
08.03.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Čurdová (10 článků)

Vrátila do kalendáře MDŽ. A ČSSD ji vyškrtla

 
Annu Čurdovou, která se mimo jiné zasadila i o to, aby byl do kalendáře navrácen Mezinárodní den žen (MDŽ), vyškrtli z ČSSD. Nezaplatila prý členský příspěvek.
08.03.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Anna Čurdová (10 článků)
« Předchozí 1 Další »