Články k osobnosti

Anna Chlumsky

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Anna Chlumsky »
 

Dětská hvězdička z filmu Moje první láska bude dvojnásobnou maminkou

 
Herečka Anna Chlumsky (35) už v deseti letech prožívala filmovou romanci s Macaulayem Culkinem. Z její první lásky se stal zkrachovalec, ale ona se může pochlubit fungující rodinou, do níž letos přibude další přírůstek.
06.04.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Chlumsky (3 články)

Z dětské hvězdy a herecké partnerky Maculay Culkina vyrostla tahle čupr žába s vystavním hrudníčkem

 
Od natočení romantického snímku Moje první láska uběhlo už neuvěřitelných 22 let. Možná si i vy vzpomínáte na příběh, jehož hlavními dětskými hrdiny byli tehdy jedenáctiletá Anna Chlumsky a stejně starý Maculay Culkin. I přes svůj nízký věk přitom ani jeden z nich nebyl hereckým nováčkem. Maculay si užíval vrcholu slávy díky úspěšnému filmu Sám doma. Společně s Annou ještě o dva roky dřív zazářili v komedii Strýček Buck. Ale jak vypadá Anna Chlumsky dnes? Filmovým nadšencům bude jistě stále dobře známá...
06.02.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Anna Chlumsky (3 články)

To je ale proměna! Z dětské hvězdy vyrostla neskutečně nádherná žena

 
Herečka Anna Chlumsky se na televizních obrazovkách poprvé objevila jako jedenáctiletá ve filmu Moje první láska, kde si zahrála po boku Macaulaye Culkina. Když se nyní jedenatřicetiletá kráska objevila na červeném koberci u příležitosti představení seriálu Veep, nikdo z ní nemohl spustit oči.
15.04.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Anna Chlumsky (3 články)
« Předchozí 1 Další »