Články k osobnosti

Aneta Langerová

  zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Aneta Langerová »
 

Už jsem nechtěla lhát. Tereza Mašková otevřeně o bulimii i ztrátě otce

 
Uhranula ji první vítězka SuperStar Aneta Langerová. Stejnou soutěž vyhrála Tereza Mašková o čtrnáct let později, zpěvem se živí a daří se jí, na podzim vyprodala Lucernu, zazářila i ve StarDance. Nedávno však přiznala, že se opět potýká se závažným onemocněním. Myslela si, že má bulimii pod kontrolou. Jenže neměla.
22.02.2024 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Tereza Mašková (103 článků)

Divoké osudy hvězd první řady SuperStar: Vaňková nafotila hanbaté fotografie, Issa bojoval se svými démony i coming out Langerové

 
Od prvního dílu SuperStar uběhlo neuvěřitelných dvacet let. Jak se za tu dobu změnily nejznámější tváře této pěvecké soutěže a jaké mají osudy? Aneta Langerová udělala coming out, Sámer Issa bojoval s démony a shodil vlasy a Šárka Vaňková našla po letech útrap pravou lásku, jak prozradila pro eXtra.cz.
03.02.2024 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Sámer Issa (692 článků) , Šárka Vaňková (268 článků)

Prachař zavzpomínal na Anetu Langerovou: Tady sedí zpěvačka, která odmítla moji písničku, řekl

 
Zpěvačka Aneta Langerová (36) je další VIP celebritou, která překvapí Jakuba Prachaře, Ondřeje Brzobohatého, Petru Nesvačilovou a Richarda Genzera v pořadu Inkognito. Prořízlá pusa Jakuba Prachaře se opět ozve a vytáhne starého kostlivce ze skříně. Se zpěvačkou totiž zavzpomíná na jednu píseň, o kterou tehdejší vítězka Superstar kdysi moc nestála. 
15.06.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Richard Genzer (580 článků) , Jakub Prachař (1429 článků) , Ondřej Brzobohatý (892 článků) , Petra Nesvačilová (114 článků)

Oslavy 100 let Českého rozhlasu vyvrcholí velkolepým koncertem

 
Český rozhlas uspořádá 18. května v den 100. výročí od zahájení pravidelného rozhlasového vysílání velkolepý koncert v Riegrových sadech v Praze pro širokou veřejnost. Vystoupí na něm Mirai, Chinaski, Aneta Langerová nebo Marek Ztracený. Vstup na akci je zdarma.
15.05.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Marek Ztracený (423 článků)

Zlomené srdce Šárky Vaňkové: Další nevydařený vztah a boj o místo na výsluní

 
Přesně za rok tomu bude dvacet let, co se Šárka Vaňková (35) objevila v historicky první řadě SuperStar. I když jí triumf vyfoukla Aneta Langerová, rodačka z Jirkova využila šanci a prosadila se jako muzikálová zpěvačka. Nyní po letech redakci eXtra.cz přiznala, že udržet si své místo na výsluní je čím dál náročnější. A do toho jí krachl vztah. 
25.03.2023 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Šárka Vaňková (268 článků)

Jak šel čas se Šárkou Vaňkovou ze SuperStar: Její náručí prošla řada známých mužů

 
Psal se rok 2004, když proběhl první ročník tehdy obrovsky populární soutěže Česko hledá SuperStar, který ovládla Aneta Langerová. Druhá skončila Šárka Vaňková, která dnes slaví už 35. narozeniny. Ušla dlouhý kus cesty, zpěv vyměnila za kosmetiku a její náručí prošla řada známých mužů. Momentálně žije s přítelem Richardem, rodinu se jim ale zatím založit nepodařilo. Jak se svěřila pro blesk.cz, není si ani jistá, jestli by do této doby chtěla dítě vůbec přivést.
30.10.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Šárka Vaňková (268 článků)

„Rozmohl se nám tady takový… žlutý hnis… a menuje se Čižinský!" Rodiče spílají agitační akci Praha sobě

 
Na pražské Kampě proběhl na začátku března benefiční koncert na podporu válkou zasažené Ukrajiny. Návštěvníci mohli finančně přispět nebo si poslechnout hudbu. Vystoupil například Vladimir 518, Jaroslav Hutka nebo Aneta Langerová. Sdružení Praha Sobě Jana Čižinského však využilo místo s velkou koncentrací lidí ke sbírání podpisů pro blížící se volby.
01.06.2022 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Jaroslav Hutka (102 článků)

„Hyenismus!“ Čižinského hnutí sbíralo podpisy na volby při benefici za Ukrajinu

 
Na pražské Kampě proběhl ve středu benefiční koncert na podporu válkou zasažené Ukrajiny. Návštěvníci mohli finančně přispět nebo si poslechnout hudbu. Vystoupil například Vladimir 518, Jaroslav Hutka nebo Aneta Langerová. Sdružení Praha Sobě Jana Čižinského však využilo místo s velkou koncentrací lidí ke sbírání podpisů pro blížící se volby. „Zdá se, že panu Čižinskému není opravdu nic svaté,“ uvedl pro naší redakci europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09).
04.03.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Jiří Pospíšil (2226 článků) , Jaroslav Hutka (102 článků) , Jiří Pospíšil (2226 článků)

Langerová pořádně namíchla fanoušky: Hloupější hu*u těžko pohledat

 
Zpěvačka Aneta Langerová (35) si pořádně "rozlila mlíko" u fanoušků. Její vyjádření, že by nejraději jela na ukrajinské hranice zachraňovat tamní obyvatele vyvolalo vlnu pořádné nevole.
23.02.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Rusko má času dost, USA ne. Varování ohledně Ukrajiny

 
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov nabídl svůj vlastní pohled na ruský vpád na Ukrajinu. Zdůraznil, že Rusové mají spoustu času, zatímco Američané se dříve či později začnou dívat jinam. A uhodil přitom na senátorku Miroslava Němcovou (ODS) i zpěvačku Anetu Langerovou.
23.02.2022 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Vadim Petrov (181 článků) , Miroslava Němcová (1780 článků)

Langerová pořádně namíchla fanoušky: Hloupější husu těžko pohledat

 
Zpěvačka Aneta Langerová (35) si pořádně "rozlila mlíko" u fanoušků. Její vyjádření, že by nejraději jela na ukrajinské hranice zachraňovat tamní obyvatele vyvolalo vlnu pořádné nevole.
22.02.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Tehdy Rakušan neplakal. Holec shrnul, co mnozí nechtějí vidět

 
Pokud jde o protesty vůči poslancům, podle komentátora Petra Holce vláda sklízí to, co zasela. „Já jsem se rozesmál kvůli tomu, že oni si to způsobili sami, když to tady nechali vybujet. A hodilo se jim to, když to bylo proti Babišovi,“ řekl v pořadu Podtrženo, sečteno. „I oni tam měli šibenici. A tehdy Vítek Rakušan neplakal a netlačil žádnou protišibeniční legislativu. Byli rádi, hodilo se jim to a jak se říká, sklidíte, co zasejete,“ připomenul. Ale komentoval i další témata, např. Ukrajinu, kde se opřel do Anety Langerové.
21.02.2022 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Rozčilená Aneta Langerová: Pandemická opatření? Jak když házíš balónkem!

 
Zpěvačka Aneta Langerová (35) se sice během tvůrčího období uzavírá do svých vlastních světů, přesto ale nezapomíná sledovat aktuální dění. Momentální situace kolem rusko-ukrajinského konfliktu se jí osobně dotýká a podle svých slov by nejraději šla k hranicím Ukrajince bránit. V rozhovoru pro Český rozhlas Plus prozradila, jaké pocity v ní vyvolává pocit nesvobody a jak vnímá českou politickou scénu.
18.02.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Chci jít bránit Ukrajinu, hlásí Aneta Langerová. A přišla nabídka

 
Zpěvačka Aneta Langerová cítí strašně velkou nespravedlnost, která se děje Ukrajině. A dokonce s přáteli uvažovala, že by tam jela pomáhat. Přímo na východní hranici, tam, kam dnes měla podle USA zaútočit ruská vojska. Její úvahy, pronesené v rozhovoru s Barborou Tachecí na ČRo, inspirovaly některé k akci...
16.02.2022 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Aneta Langerová o svatbě a dětech: Jaké má plány?

 
Zpěvačku Anetu Langerovou (35) si určitě pamatujete jako vítězku historicky první České SuperStar z roku 2004. Netají se tím, že je homosexuální a svou partnerku nade vše miluje. Údajně spolu mají plánovat svatbu. A co děti?
01.01.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Aneta Langerová odpískala setkání SuperStar po 17 letech: Proč nepřišla

 
Jak redakce eXtra.cz již informovala, televize Nova si pro nedělní finálový přímý přenos letošní SuperStar připravila překvápko: pozvala všech deset finalistů historicky prvního ročníku české větve soutěže. Aneta Langerová (35) však účast odmítla. Proč? Redakce eXtra.cz má vyjádření jejího bratra a zná i důvody, proč to jiskří mezi ostatními.
28.11.2021 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Langerová konečně mámou? Anetina slova vylučují veškerou pochybnost

 
Od výhry zpěvačky Anety Langerové (34) v SuperStar uběhlo už 12 let. Přestože Aneta s železnou pravidelností vyprodává koncerty a po jejích CD se často jen zapráší, svým fanouškům do soukromí moc nahlédnout nedává.
19.11.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Milion chvilek na Staroměstském náměstí. „Máme prezidenta, pro kterého je ústava plastelína,“ řekl Pithart

 
Při příležitosti oslav 17. listopadu pořádal na Staroměstském náměstí setkání také spolek Milion chvilek pro demokracii. Organizátoři tak oslavili úspěch občanské společnosti ve volbách, který vidí jako počátek další etapy cesty ke změně. Spolek v minulosti pořádal několik velkých demonstrací proti vládě Andreje Babiše (ANO) a požadoval jeho demisi.
17.11.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Andrej Babiš (26158 článků) , Petr Pithart (246 článků)

,,Ani ty králíkárny nepostavili." Sem kavárna 17. listopad slavit nepůjde. Praho, slyš

 
Demonstrace Milionu chvilek pro demokracii, „kavárenská akce“ Korzo Národní či koncert se Zdeňkem Svěrákem a Anetou Langerovou. Takové akce proběhnou ve středu 17. listopadu v Praze. ParlamentníListy.cz se už v předstihu vydaly na trochu jiné místo – do Havířova, kde drtivě vyhrálo hnutí ANO. Zde lidé 17. listopad zrovna slavit nebudou, a co nám sdělili při procházce městem, by slavícího Pražana zrovna nenadchlo.
15.11.2021 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků)

Glen Hansard, Aneta Langerová a karneval. 17. listopad se na Národní třídě ponese v duchu „galerie na ulici“

 
V hlavním městě se při oslavách 32. výročí 17. listopadu 1989 uskuteční mimo jiné koncerty, diskuse a workshopy a karnevalový průvod. Část programu bude k divákům přenášena on-line. Organizátoři akcí budou klást důraz na dodržování bezpečnostních pravidel souvisejících s covidem-19. Akce zaštiťují platforma Festival svobody a Korzo Národní. Novinářům to dnes řekli pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti), ředitel Korzo Národní Jan Hlaváček a za Festival svobody Jan Gregar.
09.11.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (567 článků) , Glen Hansard (52 článků) , Honza Hlaváček (11 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »