Články k osobnosti

Andy Cohen

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andy Cohen »
 

První televizní nabídka pro vévodkyni Meghan. Fanoušci by se zbláznili štěstím, kdyby přijala

 
Jen den po oznámení, že se princ Harry  (35) a jeho žena Meghan  (38) rozhodli vzdát rolí v královské rodině , se vévodkyně ze Sussexu a někdejší herečka dočkala první televizní nabídky. Nebo alespoň první veřejné. Moderátor a výkonný producent The Real Housewives of Beverly Hills stanice Bravo Andy Cohen ji vyzval k účinkování v této reality show.
10.01.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Andy Cohen (5 článků) , Andy Cohen (4 články) , Andy Cohen (4 články) , Andy Cohen (2 články) , Harry Harry (557 článků)

Téměř čtyři roky po smrti manžela Céline Dion prozradila, zda znovu půjde k oltáři: Je v životě zpěvačky nový muž?

 
Céline Dion  (51) se objevila v pořadu Watch What Happens Live with Andy Cohen, kde odpovídala na dotazy volajících. Jeden z nich se zpěvačky zeptal, jestli by se po smrti manžela Reného Angélila (✝74) dokázala znovu vdát. Dion podala překvapivě otevřenou odpověď.
21.11.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Céline Dion (184 článků) , Andy Cohen (5 článků) , Andy Cohen (4 články) , Andy Cohen (4 články) , Andy Cohen (2 články)

Tohle sexy tělo by mu Mareš záviděl: Slavný americký moderátor se ve 46 letech pochlubil vypracovanou figurou v plavkách

 
Zatímco u nás patří k nejlépe placeným moderátorům milovník krásných dívek a žen Leoš Mareš, v USA platí za jednoho z nejatraktivnějších a nejznámějších moderátorů a obletovaných televizních hvězd fešák Andy Cohen.
21.04.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3150 článků) , Andy Cohen (5 článků) , Andy Cohen (4 články) , Andy Cohen (4 články)

Celebrity bojkotují značku Dolce & Gabbana, přidala se i Martina Navrátilová

 
Modní značka Dolce & Gabbana čelí ve Spojených státech potížím kvůli kritickému vyjádření dvojice italských návrhářů na téma rodičovství párů stejného pohlaví. Některé osobnosti amerického veřejného života se rozhodly připojit k bojkotu iniciovanému britským zpěvákem Eltonem Johnem. Mezi celebritami, které odmítají nosit oblečení D&G, je třeba zpěvák Ricky Martin, moderátor Andy Cohen či někdejší česká tenistka Martina Navrátilová.
17.03.2015 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Martin (104 článků) , Elton John (541 článků) , Martina Navrátilová (160 článků) , Andy Cohen (5 článků) , Andy Cohen (4 články) , Andy Cohen (4 články)

Lady GaGa: Z mé moči je teď parfém

 
Zpěvačka Lady GaGa se přiznala, že nestihla před natáčením talk show s Andym Cohenem doběhnout na záchod a vyčůrala se přímo v šatně do plechovky. Moč ale nestihla zlikvidovat a produkce televize Bravo ji objevila. Andy Cohen ji pak zachránil před likvidací a vyrobil z ní parfém.
04.12.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Andy Cohen (5 článků)
« Předchozí 1 Další »