Články k osobnosti

Andrew Tate

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrew Tate »
 

Kontroverzní influencer Tate zůstává za mřížemi, soud mu prodloužil vazbu

 
Kontroverzní britsko-americký influencer Andrew Tate a jeho bratr Tristan zůstanou ve vazbě. Vyšetřování pokračuje až do konce března, oznámil soud v Bukurešti. Ve vazbě jsou spolu se dvěma Rumunkami od 29. prosince kvůli podezření ze zločinného spolčení, obchodování s lidmi a znásilnění.
21.02.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Tate (5 článků) , Andrew Tate (5 článků) , Tristan Tate (1 článek)

Jsem majetkem Tatea, mají vytetované sexuální pracovnice zatčeného influencera

 
Bývalý kickboxer a kontroverzní influencer Andrew Tate (36) je podezřelý z vykořisťování a znásilňování žen i z obchodování s lidmi. Mladé dívky, které muž okouzlil a předstíral, že je jejich zamilovaný partner, aby je později nutil k prostituci, mají mít na těle vytetováno „Jsem majetkem Tatea“.
06.01.2023 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Tate (5 článků) , Andrew Tate (5 článků)

Souboj kontroverzních hvězd se nekoná: Andrew Tate skončil za mřížemi

 
Zápas Jake Paul vs. Andrew Tate? Internetem v posledních několika měsících kolovaly spekulace o tom, že by se tyto dvě hvězdy (nejen) sociálních sítí měly utkat v ringu! Dvojice sdílela první staredown, postoj tváří v tvář, a zdálo se, že se svět dočká pravděpodobně jednoho z největších “money fightů” v historii. Jenže teď to vypadá, že ze všeho sejde. Kontroverzního Tatea totiž zatkla policie v Rumunsku. 
02.01.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Tate (5 článků) , Jake Paul (6 článků) , Andrew Tate (5 článků)

Andrew Tate provokoval Gretu Thunberg: Ta ho zpražila a teď ho kvůli jeho tuposti zatkli

 
Bývalý kickboxer Andrew Tate, který je známý svými mysogynními výroky, nezažil zrovna nejlepší týden. Vše odstartoval posměšným příspěvkem na Twitteru, kde provokoval aktivistku Gretu Thunberg ohledně spotřeby jeho luxusních vozů. Ta mu odpověděla ironickým poukazem na malé přirození. Tate byl následně zatčen v Rumunsku kvůli obvinění ze znásilnění, obchodu s lidmi a založení zločinecké skupiny. K jeho odhalení přitom pomohla krabice s pizzou na videu určeném Thunberg.
30.12.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Tate (5 článků) , Andrew Tate (5 článků) , Greta Thunberg (9 článků)

Muž, který nenávidí ženy: Nejkontroverznější influencer všech dob dostal ban na všech platformách

 
Snad každý aktivní uživatel sociálních sítí zaznamenal influencera známého jako Andrew Tate (35). Zdánlivě úspěšného, bohatého “týpka”, který se během několika málo měsíců stal doslova internetovou senzací. Jeho videa měla miliardová zhlédnutí. Andrew na všech sociálních sítích získal nevídanou popularitu. Tomu je však konec. Společnost Meta influencerovi zakázala jeho účty na Facebooku, Instagramu, TikToku, ale i na YouTube. Podle společnosti je “hrozbou pro mladé muže”. Pojďme si představit nejkontroverznějšího influencera všech dob. 
16.09.2022 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Tate (5 článků) , Andrew Tate (5 článků) , Tomu Tomu (343 článků)
« Předchozí 1 Další »