Články k osobnosti

Andrej Pejic

  model

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrej Pejic »
 

Proměna australského modela v ženu je finální: Takhle Andreja Pejić vypadala kdysi jako muž

 
Australský model Andrej Pejic (22) nedávno prodělal finální operaci, při které mu byly "změněny pohlavní orgány":http://www.extra.cz/otec-a-manzel-jedne-zeny-podstoupili-oba-operaci-zmeny-pohlavi-neuveritelne-fotky-v-galerii z mužských na ženské. Podle oficiálních dokladů je teď Andreja Pejić.
21.08.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Z nejslavnějšího transsexuálního modela světa je po operaci konečně žena

 
Dvaadvacetiletý australský model se srbským původem Andrej Pejic je od nynějška Andrejou. Výrazná postava modelingu posledních čtyř let, která předváděla pro značky a návrháře těch nejzvučnějších jmen, má za sebou finální část své proměny v ženu, kterou se podle svých slov cítil být vždy.
26.07.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Dcery a manželka se mnou nežijí, protože jsem ješitný, říká Menzel

 
Režisér Jiří Menzel (78) s manželkou Olgou (38) nežijí ve společné domácnosti. Ale své dvě dcery vídá každý den. Manželé se na tom domluvili a s nápadem přišel režisér.
25.07.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Blond kráska se ostříhala a slaví úspěch jako mužský model

 
Jednatřicetiletá Elliott Sailorsová z arizonského Tucsonu několik let působila jako modelka. Když však chtěla zůstat v průmyslu, kde už jsou pětadvacetileté manekýnky považovány za staré, musela zaujmout jinak. Nyní vystupuje jako mužský model a předvádí pánskou módu. Další články k tématu: Mužský model Andrej Pejic ve svatebních šatech zastínil další modelky Mužský model Pejic dělá reklamu na push-up podprsenku Rio představilo módu na pláž, v bikinách se poprvé ukázal transsexuál
19.10.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Černošští albíni dobývají světová přehlídková mola

 
Svět módy se stále častěji snaží ukázat neobvyklé podoby krásy. V reklamních kampaních jsou vidět vychrtlé nebo naopak monstrózně obézní modelky, hvězdou je také mužský model Andrej Pejic, který vypadá jako dívka. V kurzu jsou teď i černoši s bílou kůži a světlými vlasy - albíni. Další články k tématu: Ind chce zápis do knihy rekordů, všichni členové jeho rodiny jsou albíni Tanzánci poprvé zvolili do parlamentu albína - obvyklou přísadu lektvarů Keňan nabízel albína šamanům, dostal 17 let vězení Tanzánec usekl albínce nohy a pil její krev. Místo štěstí ho čeká poprava V Tanzánii se množí vraždy albínů, šamani z nich vaří lektvary
10.02.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Rus si vydělává jako modelka

 
Nejslavnější androgynní model Andrej Pejic má konkurenci – šestnáctiletého Rusa Stanislava Fedyanina, který se stal tváří mnoha módních značek...
01.10.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Holka nebo kluk? Mola dobývá androgynní móda

 
Androgynní model Andrej Pejic je prvním mužem, který v historii módy předvádí ryze ženské modely. Móda je ale zvrhlá, a tak se do popředí dostávají i modely mužské, které ovšem předvádějí ženy. Jak se vám líbí ...
19.07.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Deppa žalují jeho bývalí bodyguardi, dělal z nich chůvy a neplatil

 
Herec Johnny Depp (54) čelí žalobě dvou bývalých bodyguardů. Muži tvrdí, že jim nezaplatil mzdu, nutil je k práci v přesčasech, nestandardně s nimi ukončil spolupráci a choval se v rozporu s pracovním zákonem.
16.07.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Androgynní dlouhovlasý model Andrej Pejic bude mít vlastní reality show

 
Dvacetiletý australský model a bosenský rodák Andrej Pejic, který se svým zženštilým vzhledem sklízí v modelingu jeden úspěch za druhým, bude hvězdou vlastní reality show. Pořad se nyní údajně natáčí v New Yorku a bude Pejice představovat v různých variacích modelů, jak pánských, tak dámských. Bude se odkrývat rovněž jeho soukromý život a natáčení se účastní i modelova matka Jadranka Savič.
13.07.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Největší hvězdou přehlídky svatebních šatů se stal zženštilý model Andrej Pejic. Jako nevěsta byl okouzlující

 
Australský model Andrej Pejic je zase ve středu zájmu médií. Není poprvé, co se tento dvacetiletý mladík původem ze Srbska oblékl na přehlídce do svatebních šatů. Jeho dívčí tvář, dlouhé blond vlasy a štíhlá postava nepřestávají módní návrháře a světoznámé oděvní značky fascinovat. Ne jinak je tomu i s veřejností. Jedni kroutí hlavou a říkají si, kam ten svět spěje a druzí s nadšením vítají odvážné změny v rozdělování zažitých rolí na mužské a ženské.
13.05.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Mužský model Andrej Pejic ve svatebních šatech zastínil další modelky

 
Dvacetiletý australský model se srbskými kořeny Andrej Pejic předvádí jak mužské, tak i ženské šaty. Objevil se už v reklamě na podprsenku a nyní v Barceloně opět oblékl svatební šaty. Další články k tématu: Mužský model Pejic dělá reklamu na push-up podprsenku Ona není žena? Nová senzace módního světa Andrej Pejic Američané zakázali obálku se slavným modelem, který vypadá jako žena Muži jako ženy a ženy jako muži. Rozdíly se stírají Kurková se v reklamě líbá se svou kopií, je to ovšem muž
11.05.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Moderátor Libor Bouček si vzal na paškál svou kolegyni Markétu: Je to vůbec žena?

 
Moderátor Libor Bouček  (31) nedávno okomentoval nový objev světového modelingu. Tím je dvacetiletý Andrej Pejic, který ovšem nepředvádí pánské oblečení, ale díky svému zženštilému vzhledu je hvězdou přehlídek s dámskou módou a dokonce se stal tváří reklamy na podprsenku push-up . A to Bouček rozhodně nemohl nechat bez povšimnutí.
14.02.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (514 článků) , Andrej Pejic (22 článků)

Dlouhovlasý Andrej Pejic byl jednou z nejkrásnějších modelek na přehlídkovém mole

 
O australském modelovi Andreji Pejici (20) se díky jeho kontroverznímu působení v módním světě píše čím dál častěji. Nejdříve na sebe upozornil tím, že se dostal do žebříčku stovky nejkrásnějších žen světa podle pánského časopisu FHM. V prosinci se pak stal tváří push-up podprsenek . A tentokrát o něm lze s přehledem říct, že byl jednou z nejatraktivnějších ‚modelek‘ přehlídky Jeana Paula Gaultiera v Paříži. Dlouhovlasý blondýn měl precizní make-up, dámské šaty a také umělé boky. To vše z něj udělalo krásku, do které by jistě nikdo neřekl, že je ve skutečnosti mužem.
10.02.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Chlap dělá reklamu na podprsenky

 
Androgynní model Andrej Pejic vyhrál konkurs na reklamní kampaň na push-up podprsenky!
30.12.2011 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Zšenštělý model Andrej Pejic: První muž v reklamě na push-up podprsenku!

 
Bosenský model Andrej Pejic (20) neustále ohromuje svět svou andělsky ženskou tváří. Pro návrháře je neuvěřitelně všestranný, může totiž předvádět jak pánskou, tak dámskou módu. Nyní zašel ale mnohem dál. Ukázal se v reklamě na push-up podprsenku!
15.12.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

To už je moc: Zženštilý model Andrej Pejic se stal tváří push-up podprsenek!

 
Holandská značka spodního prádla Hema se pustila do kontroverzní reklamy. Na pultech svých obchodů totiž začala prodávat „mega push-up podprsenku“, jejíž tváří se stal muž. Přesněji bosensko-australský model Andrej Pejic (20), který díky svému ženskému vzhledu předvádí jak pánskou, tak i dámskou módu. Ovšem aby muž na sobě propagoval push-upku? To už se zdá být pro mnohé silná káva. Na druhou stranu, svůj účel reklama splnila, díky Pejicovi se o ní zmiňuje řada médií po celém světě a firma si může za skvělý nápad mnout ruce.
14.12.2011 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Mužský model Pejic dělá reklamu na push-up podprsenku

 
Dvacetiletý bosenský model s australským pasem Andrej Pejic neustále překvapuje. Díky androgynní image předvádí jak mužské, tak i ženské oblečení. Teď ale model nafotil reklamu na push-up podprsenku nizozemské značky Hema. Další články k tématu: Američané zakázali obálku se slavným modelem, který vypadá jako žena Ona není žena? Nová senzace módního světa Andrej Pejic Kurková se v reklamě líbá se svou kopií, je to ovšem muž Muži jako ženy a ženy jako muži. Rozdíly se stírají
14.12.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Andrej Pejic: Je to chlap, nebo žena?

 
Tak to vypadá, že svět modelingu se přejedl ženské krásy a vymýšlí si další vrtochy – třeba mladé chlapce, které převléká za ženy. Tady je...
04.11.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Austrálie zavedla třetí pohlaví X

 
Využije toho i srbský model Andrej Pejic, který svým andělským vzhledem spíše připomíná křehkou, nevyvinutou dívku?
16.09.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)

Do žebříčku nejvíc sexy žen se probojoval muž!

 
Andrej Pejic (19) je módní senzace. Jeho andělská krása z něj během pár měsíců udělala hvězdu. Na molech předvádí pánskou i dámskou módu. Nyní ale zaskočil redaktory i čtenáře magazínu FHM, když byl zvolen na 98. místě žebříčku, který hodnotil nejvíc sexy ženy světa. Magazín to neunesl a svým vyjádřením si udělal pěknou ostudu.
01.06.2011 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Pejic (22 článků)
« Předchozí 1 2 Další »