Články k osobnosti

Andrej Babiš

  podnikatel, 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrej Babiš »
 

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

 
„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování dospělé populace, jsme z toho venku,“ opřel se do předchozích predikcí EU ke koronavirové epidemii premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Ve svém pořadu „Čau lidi“ uvedl, že se tak nyní „z toho bez povinného plošného očkování nevymotáme“. „Asi bude potřeba proočkovanost jako proti spalničkám, tedy 95 procent,“ ukázal Babiš na nový cíl s odkazem na autora petice za povinné očkování proti covidu-19 Petera Šeba. Padala i jména „falešných proroků“. „Beran, Šinkora, Hnízdil, Pirk, Pollert,“ předčítal jména předseda vlády v demisi.
05.12.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Paranoidní sluníčkáři už jedou konspirace. Kolaboranti Bruselu odkývou všechno, myslí si Okamura. Propaganda jede už ve školách

 
Andrej Babiš dělal ramena, jak hájí národní zájmy, ale nakonec vždy vše Bruselu i Washingtonu odkýval. A nová vláda v tom podle Tomia Okamury přeřadí v kolaboraci na ještě vyšší rychlost. Ať to bude Green Deal nebo povinné očkování a další prvky covidové tyranie, Petr Fiala podle předsedy SPD již nyní předvádí svou připravenost.
05.12.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Petr Fiala (2414 článků)

Kulhánkova kariéra nekončí. Bude Česko reprezentovat u OSN

 
Vláda Andreje Babiše (ANO) v demisi v uplynulých dnech schválila některé nové velvyslance. Ředitel zahraničního odboru prezidentské kanceláře a dlouholetý kariérní diplomat Rudolf Jindrák se má stát českým velvyslancem na Slovensku, končící ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) by měl Českou republiku zastupovat v sídle Organizace spojených států (OSN) v New Yorku. Informoval v pátek server Seznam Zprávy s odkazem na dva na sobě nezávislé zdroje. Nominace obou diplomatů je podle informací webu předjednaná mezi dosluhující a nastupující vládou.
04.12.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Babiš chce být znovu šéfem ANO, ČSSD hodlá zvednout ze dna sedm kandidátů a volby u Okamury

 
Blíží se období voleb nových předsedů stran a hnutí. Už o víkendu si bude volit nové vedení SPD Tomia Okamury. O týden později budou nového předsedu i místopředsedy vybírat sociální demokraté, kteří zažili v říjnu historickou volební porážku i konec ve Sněmovně. Piráti si splní svou povinnost a k volbě předsednictva se sejdou hned po novém roce. O pár týdnů později budou své pozice obhajovat v hnutí ANO Andrej Babiš a v ODS Petr Fiala. Do vyšších stranických pater by se mohli dostat i Alena Schillerová nebo Karel Havlíček, kteří do hnutí ANO vstoupili teprve po říjnových sněmovních volbách.
04.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Petr Fiala (2414 článků) , Karel Fiala (192 článků) , Karel Fiala (125 článků)

Novák (ANO): Babiš prezidentem? Tady to můžete podepsat

 
Komentář na facebookovém profilu ke kandidatuře Andreje Babiše ke kandidatuře na prezidenta.
03.12.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Babišova vláda nadělovala: Kulhánek se má stát velvyslancem při OSN, Jindrák na Slovensku

 
Vláda Andreje Babiše (ANO) v demisi v uplynulých dnech schválila některé nové velvyslance. Ředitel zahraničního odboru prezidentské kanceláře a dlouholetý kariérní diplomat Rudolf Jindrák se má stát českým velvyslancem na Slovensku, končící ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) by měl Českou republiku zastupovat v sídle Organizace spojených států (OSN) v New Yorku. Informoval v pátek server Seznam Zprávy s odkazem na dva na sobě nezávislé zdroje. Nominace obou diplomatů je podle informací webu předjednaná mezi dosluhující a nastupující vládou.
03.12.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

A dost! Okamura rozjíždí akci proti povinnému očkování. Černé na bílém

 
Předseda SPD Tomio Okamura reaguje peticí na zvažované zavedení povinného očkování dosluhující vládou Andreje Babiše. V ní apeluje, aby očkování zůstalo vždy pouze dobrovolné, aby nebyli diskriminováni neočkovaní občané a aby do certifikátu o bezinfekčnosti byly počítány i protilátky po prodělání nemoci covid-19.
03.12.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Tomio Okamura (2725 článků)

„Další fake news pravověrných covidových zvrhlíků odhalena?“ Komentátor sledoval společné vystoupení Babiše a Fialy. Má jasno

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Očkovat občany proti covidu za každou cenu? To je podle komentátora Tomáše Vyorala jediným cílem vládnoucích elit, ať už končící vlády Andreje Babiše, tak nastupující Petra Fialy. A že bude očkování dětí dobrovolné, jak ujistil premiér v demisi Babiš? O tom Vyoral pochybuje a zde jsou důvody.
03.12.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Petr Fiala (2414 článků) , Tomáš Vyoral (150 článků)

Polsko kvůli migrantům souhlasí s českou armádou na hranicích. Babiš: Vyšleme asi ženisty

 
Polsko souhlasí s českou pomocí na běloruských hranicích, sdělilo v pátek české ministerstvo obrany. Nyní začnou jednání o konkrétních možnostech, jak by Česká republika mohla Polsku při zvládání migrační krize vypomoct. Odpověď Polska na oficiální nabídku prezidenta Miloše Zemana potvrdil ČTK i premiér Andrej Babiš (ANO). Česká vláda je podle něj připravena s Poláky jednat o konkrétní formě pomoci, jako nejpravděpodobnější vidí vyslání armádních ženistů. Využití armády by vyžadovalo souhlas Parlamentu.
03.12.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Miloš Zeman (26710 článků)

Šlachta popsal zbraň, se kterou hrozili Babišovi. Kdyby nebyla plynová, ustřelí člověku hlavu, říká odborník

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) přiznal, že se ho pokusil napadnout ozbrojený muž. Útočník, který u sebe měl střelnou zbraň, nůž, hvězdici a policejní náramky, byl však zadržen na vrátnici Úřadu vlády ČR. Bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta pro eXtra.cz popsal pistoli, kterou u něj policisté našli. Podle jeho slov mělo jít o plynovou verzi poloautomatická pistole pocházející z Izraele Desert Eagle.
03.12.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Policie o plánovaném útoku na Babiše: Šílenec s pistolí skončil v Bohnicích, byl agresivní

 
Incident na úřadu vlády, o němž informoval premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) ve videu na svém facebookovém profilu, se stal ve středu 24. listopadu kolem poledne. V pátek to řekl policejní mluvčí Jan Rybanský. Babiš uvedl, že se ho pokusil napadnout ozbrojený muž a že útočník s pistolí a nožem byl zadržen na vrátnici Úřadu vlády ČR. Podle Rybanského chtěl třiatřicetiletý muž předat dopis konkrétní osobě, což mu nebylo umožněno. Muž začal být agresivní a pracovníci ochranné služby ho poté, co chtěl vytáhnout pistoli, zadrželi, doplnil Rybanský. K setkání Babiše a útočníka tak nedošlo, později se přitom ukázalo, že pistole byla plynová.
03.12.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Teď děti. Uděláme všechno, slíbil Babiš

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) opět promluvil k veřejnosti. Chce zrychlit očkování proti nemoci covid-19. Za jednu ze svých priorit prý považuje očkování dětí.
03.12.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Očkování v O2 areně? Babiš chce nejdřív prověřit kapacitu stávajících center, pak se rozhodne

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) se v pátek na tiskové konferenci vyjádřil k opětovné možnosti zřídit v pražské O2 areně očkovací centrum proti covidu-19, jak vládě tento týden nabídla skupina PPF, které vysočanská hala patří. „Nejdřív uděláme analýzu všech očkovacích center v Praze a potom bude rozhodnuto, jestli tuhle nabídku využijeme,“ řekl Babiš.
03.12.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Žádost o Babišovo stíhání: Spis ke kauze Čapí dorazí do zabezpečené místnosti Sněmovny

 
Státní zástupce Jaroslav Šaroch povolil převoz spisu ke kauze Čapí hnízdo do Sněmovny, do speciálně zabezpečené místnosti výboru má dorazit 7. prosince. Dnešnímu Právu to řekla šéfka mandátového a imunitního výboru Helena Válková (za ANO). Členové výboru budou mít na prostudování spisu ohledně údajného padesátimilionového dotačního podvodu, kde byl původně obviněn mimo jiné premiér v demisi Andrej Babiš (ANO), tři týdny. Babiš byl v říjnových volbách znovu zvolen poslancem, čímž se mu obnovila imunita v plném rozsahu. Výbor vydává doporučení plénu, zda má poslance k stíhání vydat, nebo ne.
03.12.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Helena Válková (435 článků)

„Jste vůbec očkovanej?“ Zamordovat Babiše, padlo. Ale premiér vrátil úder

 
Premiér v demisi a šéf hnutí ANO Andrej Babiš odpověděl na další z dotazů, které mu posílají lidé v sérii nazvané „pojď do mě“. Tentokrát to stálo za to. Pětadvacetiletý David se totiž Babiše zeptal, kdy přestane mordovat lidi? Dostal ostrou odpověď.
03.12.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , David David (1081 článků) , David David (811 článků)

„Ať se těmi sr*čkami naočkují oni.“ Okamurův pokus odstřelila Sněmovna. A lid zuří

 
Hnutí SPD ve Sněmovně neprosadilo návrh, aby Sněmovna uložila vládě nezavádět povinné očkování proti covidu-19. Téměř všechny sněmovní strany také odmítly o povinném očkování proti koronaviru debatovat. „Ať se naočkují všichni politici, doktoři a ostatní, co tyhle sračky vyrábí,“ množí se kvůli rozhodnutí Sněmovny nespokojené reakce na sociálních sítích. Podle premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO) však jde o „jedinou cestu“. Pozitivní motivace k očkování již podle něj byly „vyčerpány“.
03.12.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Očkování je zatím dobrovolné. Babiš se chystá znovu promluvit k lidem

 
K opětovné možnosti zřídit znovu v pražské O2 aréně očkovací centrum proti covidu-19 se dnes vyjádří premiér v demisi Andrej Babiš (ANO). Spolu s ním na dopolední tiskové konferenci vystoupí ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny Zdeněk Kabátek a Robert Schaffer, předseda představenstva společnosti Bestsport z finanční skupiny PPF, které multifunkční hala v pražské Libni patří, a zástupci Integrovaného centrálního řídicího týmu.
03.12.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Fiala a jeho „parta“ přichází. Poznáte Bartoše bez dredů? Retrofotky nastupujících ministrů

 
Premiér a sedmnáct ministrů. Tak má vypadat nová vláda, která by se měla ujmout kormidla zhruba týden před Vánoci. Petr Fiala (ODS) je přitom v 57 letech třetím nejstarším premiérem. Končící ministerský předseda Andrej Babiš (ANO) je o deset let starší. V nové vládě budou jen tři ženy. Poznáte ty, kteří nás budou z jednotlivých ministerstev řídit? Objevili jsme retrofotky některých budoucích členů vlády. A je na co se dívat...
03.12.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků) , Petr Fiala (2414 článků)

Muž, který vyhrožoval pistolí na úřadu vlády, skončil v Bohnicích

 
Premiér v demisi Andrej Babiš ve videu na svém facebookovém profilu uvedl, že se ho pokusil napadnout ozbrojený muž a že útočník s pistolí a nožem byl zadržen na vrátnici Úřadu vlády ČR. Jak informoval policejní mluvčí Jan Rybanský, incident se stal ve středu 24. listopadu kolem poledne.
03.12.2021 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)

Pokus o útok na Babiše: Útočník na mě vzal kudlu a pistoli, řekl premiér

 
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dnes uvedl, že se ho ve středu pokusil napadnout ozbrojený muž. Útočník s pistolí a nožem byl zadržen na vrátnici Úřadu vlády ČR, řekl Babiš. Předseda vlády o případu informoval ve videu na svém facebookovém profilu, když odpovídal na emotivní dotaz muže nespokojeného s protiepidemickými opatřeními.
02.12.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23854 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »