Andreas Kofler

skokan na lyžích

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andreas Kofler »

Koudelka se v Innsbrucku blýskl nejlepším umístěním na Turné, byl pátý

Rakušan Andreas Kofler vyhrál třetí závod skokanského Turné čtyř můstků v Innsbrucku. Ve větrné loterii porazil druhého krajana Gregora Schlierenzauera a třetího Japonce Taku Takeuchiho, nejlepším Čechem byl pátý Roman Koudelka.
04.01.2012 16:30 |

Osobnosti: Andreas Kofler (5 článků) , Gregor Schlierenzauer (18 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Skokan Koudelka zahájil Turné čtyř můstků sedmým místem

Úvodní závod Turné čtyř můstků v Oberstdorfu skončil absolutním triumfem rakouských skokanů na lyžích. Vyhrál Gregor Schlierenzauer, druhý byl vedoucí muž Světového poháru Andreas Kofler a třetí místo obsadil obhájce celkového prvenství v Turné Thomas Morgenstern.
31.12.2011 12:05 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Andreas Kofler (5 článků) , Gregor Schlierenzauer (18 článků)

Do úvodního závodu Turné jde trio Čechů. Nejlepší byl sedmý Hlava

Lídr SP Andreas Kofler z Rakouska vyhrál v německém Oberstdorfu kvalifikaci na úvodní závod skokanského Turné čtyř můstků. Postoupili i čtyři čeští závodnici Roman Koudelka, Lukáš Hlava a Jakub Janda, Jan Matura vypadl.
29.12.2011 18:55 |

Osobnosti: Jakub Janda (451 článků) , Andreas Kofler (5 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Kofler válí, ovládl skoky i v Lillehammeru

Rakouský skokan na lyžích Andreas Kofler vyhrál i třetí letošní závod Světového poháru.
04.12.2011 16:55 |

Osobnosti: Andreas Kofler (5 článků)

Skokan Matura skončil v Sapporu čtvrtý, Koudelka byl šestý

Českým skokanům na lyžích vyšel výborně druhý závod Světového poháru v Sapporu. Jan Matura skončil těsně pod stupni vítězů a čtvrtým místem si vylepšil osobní maximum. Roman Koudelka byl šestý. Zvítězil Rakušan Andreas Kofler, jeho krajan a lídr seriálu Thomas Morgenstern byl třetí.
16.01.2011 13:40 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Andreas Kofler (5 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků)