Tahle modrooká blondýna stála za rozvodem italského fotbalového reprezentanta: Mrkněte na jejich hrátky v moři

Jeden z nejznámějších italských fotbalistů Andrea Pirlo loni vzbudil rozruch na Apeninském poloostrově, když se kvůli mladší krásce Valentině Baldini rozvedl s matkou svých dvou dětí Deborah Roversi.

Tipněte si, které sportovní hvězdě patří tahle nestydatá kočička?

Tahle holka totálně zblbla jednoho slavného fotbalistu. Ten kvůli ní opustil svou manželku a dokonce zapomíná na své dvě děti. Andrea Pirlo vyměnil nudnou blondýnu za divokou blondýnu a užívá si na Ibize.
15.07.2015 15:56 |

Rozvod s nevěrným fotbalistou už hodila za hlavu: Exmanželka italského reprezentanta se pochlubila pevným tělem

Nejen fotbalový brankář Gigi Buffon patří v italském nároďáku k vyhlášeným nevěrníkům. Manželství se kvůli záletům rozpadlo i jeho spoluhráči a jednomu z nejznámějších fotbalových špílmachrů - Andreovi Pirlovi. Ten se loni po třinácti letech manželství rozvedl s matkou svých dvou dětí Deborah Roversi.
22.06.2015 21:00 |

PRÁSK! Pirlo poslal dělovkou Juventus do čtvrtfinále

Juventus Turín je ve čtvrtfinále Evropské ligy. Vítězství nad Fiorentinou 1:0 zařídil v 71. minutě famózním přímým kopem Andrea Pirlo.
21.03.2014 22:00 |

Pirlo slavil na Maracaná gólem, smetanu ale slízl Balotelli!

Na Letné sice viděl Mario Balotelli červenou kartu a nedohrál, na slavném Maracaná ale ukázal, že hlavně umí dávat góly. Duel Poháru FIFA proti Mexiku rozhodl svou trefou deset minut před koncem. Zastínil tak oslavu Andrey Pirla, který hrál svůj 100. zápas za Itálii a dal gól!
16.06.2013 23:15 |

Osobnosti: Andrea Pirlo (16 článků) , Mario Balotelli (106 článků)

Italové s Pirlem i Balotellim! Kouč Prandelli nedělal tajnosti a prozradil sestavu

Zatímco Michal Bílek nad sestavou pro veledůležitý kvalifikační zápas o mistrovství světa váhá, kouč fotbalistů Itálie Cesare Prandelli nedělal se složením své jedenáctky žádné tajnosti. Lídr skupiny nastoupí i s největšími hvězdami jako jsou Gianluigi Buffon, Giorgio Chiellini, Andrea Pirlo, Daniele De Rossi nebo Mario Balotelli.
06.06.2013 20:50 |

Osobnosti: Gianluigi Buffon (91 článků) , Andrea Pirlo (16 článků) , Daniele De Rossi (3 články) , Giorgio Chiellini (3 články) , Michal Bílek (366 článků) , Mario Balotelli (106 článků) , Andrea Ross (1 článek)

VÝSTAVNÍ VĚŠÁK! Pirlo poslal českým fotbalistům parádní vizitku

Za necelý týden čeká české fotbalisty kvalifikační duel s Itálií. V bojích o mistrovství světa už nesmí zaváhat. Vizitku poslal českému týmu Andrea Pirlo. Snad se mu podobný trestný kop nepovede na Letné...
01.06.2013 14:30 |

Ramos: Těším se z gólu, na který se bude vzpomínat

Po Italském fotbalistovi Andreu Pirlovi se na mistrovství Evropy blýskl další penaltu ve stylu Antonína Panenky také Sergio Ramos. Španělský obránce předvedl "dloubák" ve středečním semifinálovém rozstřelu s Portugalskem a přispěl k postupu šampionů do boje o zlato. Hráče Realu Madrid potěšilo, že tím napravil své selhání z neúspěšné penaltové loterie v Lize mistrů proti Bayernu Mnichov.
28.06.2012 11:45 |

Osobnosti: Sergio Ramos (10 článků) , Andrea Pirlo (16 článků) , Sergio Ramos (9 článků)

Neuer: nevím, jestli bych chytil Pirlovi penaltu

Německý fotbalový brankář Manuel Neuer si není jistý, zda by dokázal ve čtvrtečním semifinále mistrovství Evropy proti Itálii chytit Andreu Pirlovi penaltu ve stylu Antonína Panenky, kterou se blýskl ve vítězném čtvrtfinále proti Anglii.
26.06.2012 15:35 |

Osobnosti: Andrea Pirlo (16 článků) , Manuel Neuer (27 článků)

Fotbalisté na Twitteru chválili Pirlovu „panenkovskou“ penaltu

"Panenkovská" penalta italského fotbalisty Andrey Pirla v rozstřelu čtvrtfinále mistrovství Evropy proti Anglii vzbudila obdiv i mezi známými hráči, kteří zkušenému záložníkovi gratulovali prostřednictvím svých účtů na sociální síti Twitter.
26.06.2012 07:35 |

Španělé rozdrtili Irsko, Chorvaté na ME remizovali s Itálií

Fotbalisté Španělska se na evropském šampionátu v Polsku a na Ukrajině dočkali první výhry. Po úvodní remíze s Itálií dnes obhájci titulu rozdrtili v Gdaňsku Irsko 4:0 a před posledním duelem skupiny C se dostali do čela tabulky o skóre před Chorvaty. Dvakrát se trefil Torres, jednou skórovali Silva s Fábregasem. Ostrované jsou po druhé prohře jako první ze všech celků turnaje vyřazeni. V druhém utkání remizovala Itálie s Chorvatskem 1:1. Italy poslal do vedení v 39. minutě Andrea Pirlo přesnou střelou z přímého kopu, 18 minut před koncem zápasu v Poznani ale srovnal Mario Mandžukič.
14.06.2012 23:25 |

Osobnosti: Andrea Pirlo (16 článků) , Mario Silva (1 článek)

Itálie vs Chorvatsko 1:1, Italové neudrželi vedení z 1. poločasu

Fotbalisté Itálie remizovali v utkání skupiny C mistrovství Evropy s Chorvatskem 1:1. Italy poslal do vedení v 39. minutě Andrea Pirlo přesnou střelou z přímého kopu, 18 minut před koncem zápasu v Poznani ale srovnal Mario Mandžukič.
14.06.2012 20:31 |

Dobrá zpráva pro Plzeň: Gattuso nevidí!

Pověstná síla zálohy AC Milán je tatam. Andrea Pirlo odešel v létě do Juventusu a další pilíř zálohy fotbalistů AC Milán Gennaro Gattuso (33) míří k očnímu!
22.09.2011 12:10 |

Osobnosti: Andrea Pirlo (16 článků) , Gennaro Gattuso (11 článků)