Články k osobnosti

Andrea Králová

  kostymérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrea Králová »
 

Nad Hradcem sa blýská. Boj o funkci korunoval odvolaný náměstek, opakovaně podpořený komunisty

 
„Do funkce náměstka primátora statutárního města Hradec Králové nebyla zvolena kandidátka Andrea Turková s počtem hlasů 13, ani Martin Soukup s počtem hlasů 6.“ Hradec Králové tak nadále zůstává bez jednoho z náměstků. Vedle zmíněných kandidátů Martina Soukupa z ODS a Andrey Turkové z hnutí ANO se měl o hlasy voličů ucházet ještě Martin Hanousek ze strany Zelených. A právě na rozpory, které volbu do vedení města doprovázejí, ve svém textu upozornil tamní primátor Alexandr Hrabálek.
04.06.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Martin (52 článků) , Andrea Králová (9 článků) , Andrea Martina (11 článků) , Martina Králová (6 článků) , Andrei Andrei (2 články)

Koronavirus se šíří mezi bezdomovci. Sociální organizace zoufale shání testovací sady

 
Stát se snaží zachytit koronavirus mezi většinou obyvatel. Testovat má proto své zaměstnance většina firem, podniků i neziskových organizací. Řada z nich teď také shání testovací sady pro bezdomovce. Například v Hradci Králové se objevila mezi skupinou těchto lidí nákaza, i přesto podle lékařky Armády spásy Andrey Pekárkové není virová nálož mezi lidmi bez domova nijak vyšší než mezi ostatními obyvateli Česka.
25.03.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (9 článků)

Z kudrnaté krásky princezna bez vlásků: Patricie (4) trpí akutní leukémií! A táta zůstal bez práce...

 
Vánoce na krku a společně s nimi i těžké a dlouhé období boje o život jedné ze tří krásných princezen. Manželé Andrea a Lukáš z Hradce Králové společně vychovávají Natálku (5), Patričku (4) a Valinku (2). Prostřední z nich trpí akutní leukémií a právě podstupuje náročné chemoterapie. Táta Lukáš musel odejít z práce, a tak rodině chybí i peníze.
12.12.2019 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (9 článků)

Radost ve Dvoře Králové: V zoo se narodilo první hroší mládě od roku 1989

 
V ZOO Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku se ve středu narodilo mládě hrocha. Naposledy se hroch ve dvorské zoo narodil v roce 1989. Další hroch jiné samici by se v zoo mohl narodit během několika týdnů. ČTK to řekla mluvčí zoo Andrea Jiroušová. Dvorská zoo se specializuje na Afriku, velmi úspěšná je v chovu nosorožců či žiraf.
18.12.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (9 článků)

Jak vznikaly kostýmy k pohádce Čertí brko

 
Pohádka režiséra Marka Najbrta Čertí brko vstupuje do kin 29. listopadu. V hlavních rolích se představí Judit Bárdos, Jan Cina a Ondřej Vetchý. Kostýmy pro film vytvořila Andrea Králová.
15.11.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (281 článků) , Jan Cina (172 článků) , Marek Najbrt (75 článků) , Judit Bárdos (22 článků) , Andrea Králová (9 článků)

Charismatický dlouhán ze StarDance přišel podpořit kolegy s celou rodinkou: Toto je paní Colombová Romana Zacha

 
Zastihnout herce Romana Zacha  (45) s celou rodinkou je velkou vzácností. Na společenské akce chodí tento nejvyšší herec českého šoubyznysu výjimečně s dětmi, spatřit po jeho boku manželku Andreu Královou (48) je ale téměř nemožné.
13.11.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (9 článků) , Andrea Romano (19 článků)

Ve Dvoře Králově bude sraz strašidel, zoo zaplnily stovky dýní

 
Stovky rozsvícených dýní v uplynulých dnech zaplnily areál ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Vydlabali je návštěvníci zahrady v rámci akce Týden duchů, který začal 27. října a skončí v neděli 4. listopadu. Vrcholem Týdne duchů, který je inspirovaný anglosaskou halloweenskou tradicí, bude sobotní sraz strašidel. Uvedla to mluvčí parku Andrea Jiroušová.
01.11.2018 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (9 článků)

Radost v zoo ve Dvoře Králové. Narodila se tu samička nosorožce dvourohého

 
V Zoologické zahradě Dvůr Králové nad Labem se v úterý narodilo mládě nosorožce dvourohého, druhu, který je ohrožen vyhynutím. Nové mládě je samička, stala se 45. nosorožcem dvourohým, který se ve dvorské zoo narodil. ČTK to řekla mluvčí zoo Andrea Jiroušová. Dvorská zoo chová nosorožce dvourohé jako jediná v České republice. Ve volné přírodě žije posledních několik stovek jedinců tohoto druhu.
04.10.2017 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (9 článků)

Smutek v zoo ve Dvoře Králové. Uhynul tu samec slona afrického Kito

 
V noci na pondělí uhynul v Zoologické zahradě ve Dvoře Králové nad Labem čtrnáctiletý samec slona afrického Kito. Příčinu úhynu by měla ukázat pitva, v pondělí ráno o tom informovala mluvčí dvorské zoo Andrea Jiroušová. Kito byl jediný samec slona afrického chovaný v zoologických zahradách v ČR a na Slovensku.
13.03.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (9 článků)
« Předchozí 1 Další »