Články k osobnosti

Andrea Růžičková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrea Růžičková »
 

Andrea Růžičková otevřeně o potratu: Vyrovnávala jsem se s tím dlouho, musela jsem utéct do ciziny, přiznala

 
Herečku Andreu Růžičkovou si mnoho lidí pamatuje ze seriálů Vyprávěj nebo Ordinace v růžové zahradě. Dnes se dvojnásobná maminka snaží co nejvíce svého času věnovat svým dětem. Mateřství ale není vždy jen radost, může dojít k situaci, kdy se vám zhroutí svět. V rozhovoru pro eXtra.cz oblíbená herečka prozradila, jak se vyrovnávala se ztrátou nenarozeného miminka. 
02.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Andrea Růžičková prozradila, proč dostala padáka z Ordinace a jak sklízela plody nenávisti, že v Čechách kradla herečkám role

 
Měla být učitelka, zvítězilo herectví, přestože ji na DAMU nevzali. Narodila se na Slovensku, ale táhlo ji to do Čech, kde našla vysněnou práci i životní lásku. Natočila celou řadu rolí, ale pro televizní diváky je to hlavně Marika z Ordinace a Eva z Vyprávěj.
11.06.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Andrea Růžičková vyvedla rodinku: Děti jako by rodičům z oka vypadly!

 
Herečka Andrea Růžičková (37), rozená Kerestešová, má se svým mužem, hudebníkem Mikolášem Růžičkou (43) dva krásné syny. Nyní všichni společně vyrazili na vernisáž Káji Saudka, kde z nich zářila naprostá rodinná idylka. Děti jako by rodičům z oka vypadly! Plánuje dvojice další miminko?
04.06.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Strach o mateřské mléko: Andrea Růžičková zažila během natáčení hrůzu!

 
Zasloužila matka Andrea Kerestešová Růžičková (37) zažila pořádný šok. Její herecký kolega Michal Suchánek (56) totiž dostal hysterický záchvat. Tím známou seriálovou hvězdu vyděsil natolik, že se oprávněně začala obávat o budoucí kvalitu svého mateřského mléka, kterým ještě stále přikrmuje svého téměř dvouletého mladšího syna. Jak se to mezi Andreou a Michalem semlelo, se dozvíte již dnes ve zbrusu novém dílu primáckého pořadu Máme rádi Česko. 
13.05.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Suchánek (330 článků) , Andrea Růžičková (392 článků) , Michal Suchánek (152 článků)

Andrea Růžičková v seriálu Chlap ztvárnila empatickou doktorku Evu Ulmanovou

 
Slovenská herečka se už v Čechách zabydlela a v českých seriálech není nováčkem. Popularitu si získala především jako Eva v seriálu Vyprávěj, kde její postava vyzrála od dospívající studentky až po ženu středních let, která zvítězila nad rakovinou.
13.03.2022 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Růžičková už toho má dost: Co je komu do toho?!

 
Sympatickou herečku Andreu Růžičkovou (37) si můžete pamatovat ze seriálu Vyprávěj nebo Ordinace v růžové zahradě. Dvojnásobná maminka se nedávno ohradila proti nevhodným komentářům týkajících se kojení.
27.11.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Andrea Růžičková stále kojí svého dvouletého syna: Je na mně závislý? No a co?

 
Herečka Andrea Růžičková (37), která se proslavila svým účinkováním v retro seriálu Vyprávěj pod svým dívčím příjmením Kerestešová, na sociálních sítích načala stále ještě lehce tabuizované téma – kojení. Ona sama totiž svého synka Jáchyma, který v prosinci oslaví druhé narozeniny, krmí z prsu. A je jí prý docela jedno, že je na ní závislý!
15.11.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků) , Ona Ona (267 článků)

Andrea Růžičková se pochlubila dojemným dárkem od manžela a postavou jako před 15 lety v Rafťácích!

 
Okatá herečka Andrea Růžičková (37) dostala od svého manžela skutečně dojemný dárek – den, který si užila jenom sama pro sebe a se sebou. Při této příležitosti ukázala, že se dvě těhotenství na jejím těle vůbec nepodepsala, a že má stále ty samé křivky jako ve svém filmovém debutu v komedii Rafťáci.
25.07.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Známé osobnosti na snímcích fotografa Derecka Harda ukazují, jak se Ne!chovat v přírodě

 
Umělec Jiří Korn, herečka Dagmar Havlová, zpěvák Ben Cristovao, šéfkuchař Přemek Forejt, sportovec David Svoboda, herečka Andrea Kerestešová Růžičková nebo modelka Kateřina Sokolová. To je jen část ze seznamu veřejně známých českých osobností, které se zapojily do umělecké kampaně Ne! v přírodě, jež má upozornit na nevhodné chování v přírodě. V rámci kampaně je v pražské zeleni v roli podivných obyvatel města, kteří se na svých výletech do přírody chovají přesně tak, jak by neměli, ztvárnil talentovaný fotograf Matěj Dereck Hard. Série dvanácti fotografií ve stylu pop-art photography, doplněná instalací lesa, bude zdarma k vidění od 26. června do 10. července na výstavě v Křížové chodbě na Staroměstské radnici v Praze. Vernisáž proběhne v pátek 25. června od 19.00 hodin.
25.06.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Korn (214 článků) , Dagmar Havlová (1494 článků) , Kateřina Sokolová (318 článků) , David Svoboda (272 článků) , Ben Cristovao (554 článků) , Andrea Růžičková (392 článků) , Jiří Svoboda (526 článků) , Jiří Svoboda (526 článků)

Herečka Andrea Kerestešová Růžičková: Toužím znovu cestovat a pracovat

 
„Nechci ve svém životě viset jen na jednom bodě, protože když se pak něco nepovede, zhroutí se celý svět,“ říká Andrea Kerestešová Růžičková (36). A tak se kromě herectví vrhla i na focení a navrhování oblečení.
19.06.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Instanews: Kluci z Like House si pohráli s líčidly. Vypadal by Tomi líp jako holka?

 
Zpěvák Jan Bendig (27) se videem fotkou kluků z Like House. Ti si trochu pohráli s make-upem. Míša Tomešová oslavila třicítku a herečka Andrea Růžičková (36) se rozpovídala o mateřství.
20.05.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků) , Jan Bendig (358 článků)

Doběla rozzuřená Andrea Růžičková obětí nechutného podvodu: Budu se soudit!

 
Vždy usměvavá herečka Andrea Růžičková (36) se předvedla svým fanouškům tak, jak ji rozhodně dosud neznali: rozzuřenou málem až doběla. Zjistila totiž, že někdo zneužil její fotku k reklamě, a na sociální síti se k tomu dost rázně vyjádřila. Tak rázně, že z ní šel až strach!
07.04.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Andrea Růžičková ukázala rekonstrukci svého vesnického ráje: Botanická zahrada i nové schody!

 
Fanoušci milují, když jim celebrita poodhalí něco málo ze svého soukromí a nechá je nahlédnout do svého domova. Nejinak je tomu i v případě herečky Andrey Růžičkové (36), která vstoupila do povědomí českých diváků pod příjmením Kerestešová - především díky roli Evy Dvořákové v retro seriálu Vyprávěj.
06.04.2021 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků) , Eva Dvořáková (31 článků)

Andrea Růžičková ukázala středobod svého bydlení: Obří gauč a na stěně ukřižovaný Ježíš!

 
Fanoušci milují, když jim celebrita poodhalí něco málo ze svého soukromí a nechá je nahlédnout do svého domova. Nejinak je tomu i v případě herečky Andrey Růžičkové (36), která vstoupila do povědomí českých diváků pod příjmením Kerestešová - především díky roli Evy Dvořákové v retro seriálu Vyprávěj.
01.03.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků) , Eva Dvořáková (31 článků)

Synové jí rostou jako z vody: Hvězda seriálu Vyprávěj i Ordinace upekla pro mladšího první narozeninový dort

 
Je to rok, co Andrea Kerestešová Růžičková  (36) porodila svého druhého syna. S Jáchymem a Tobiášem, který oslavil svoje první narozeniny, je bývalá doktorka Marika z Ordinace v růžové zahradě maminkou na plný úvazek. Ve tříletém Tobiášovi prý už najde i pomocníka.
06.01.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Růžičková z Vyprávěj vzpomíná: Jak dopadlo první rande s manželem?

 
Seriálová herečka Andrea Růžičková (36) zavzpomínala na dobu, kdy se seznámila se svým manželem, a své nostalgické rozjímání zveřejnila na sociálních sítích. Sdílela černobílou fotku, která byla i jejich první společnou.
26.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Doktorka Marika už se do Ordinace nevrátí: Andrea Růžičková je na mateřské s 2 syny, živí je manžel, který pracuje ve školství

 
Loni v prosinci, když odcházela na mateřskou dovolenou, herečka Andrea Růžičková Kerestešová  (36) počítala s tím, že se za rok vrátí ke své postavě sympatické doktorky Mariky v Ordinaci v růžové zahradě. "Nebudu lhát, že mě nemrzí, že se to už nestane. Ale jsem naučená, že věci přicházejí a odcházejí, takže to hlouběji neprožívám," řekla Super.cz.
21.12.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Andrea Růžičková slaví s manželem nový život: Začalo to koncem světa!

 
Dvojnásobná mamina a známá herečka Andrea Růžičková (36) se svým manželem oslavila rozkošné výročí – osm let od jejich první schůzky. Dojemně ony chvíle popsala jak ona, tak i její muž Mikoláš Růžička (41), známý hudebník, na sociální síti, kde sdíleli svou první společnou fotku…
03.12.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Andrea Růžičková o svém venkovském úkrytu: Zeleň, ale i krysy, pavouci a kuny!

 
Nejeden člověk se v současné době pandemie viru covid-19 stáhl z měst na venkov, ideálně na chaloupky a chatičky. Mezi takové patří i herečka Andrea Růžičková (36), jíž dalo impuls „stát se chalupářem“ její druhé těhotenství.
06.11.2020 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (392 článků)

Vítr čechral modelkám vlasy i sukně. Bezděková byla na mole vidět v celé své kráse

 
Nějakou dobu to trvalo, než si Beata Rajská  (57) našla cestičku k modelce Andree Bezděkové  (25) . Návrhářka je známá tím, že si tým svých oblíbených modelek příliš neobměňuje. Nyní se do skupiny jejích oblíbenkyň, mezi které patří Veronika Chmelířová, Petra Růžičková či Karolína Mališová, přidala i Andrea .
29.09.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Chmelířová (94 článků) , Beata Rajská (253 článků) , Petra Růžičková (11 článků) , Karolína Mališová (112 článků) , Andrea Růžičková (392 článků) , Andrea Bezděková (257 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »