Články k osobnosti

Andrea Kabická

  finalistka české miss 2011

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Andrea Kabická »
 

Česká krása dobyla Alpy!

 
Lyžařská sezona je v plném proudu! Své lyže tudíž vytáhly i české celebrity, které se vydaly do Alp. Mezi nimi nechyběla herečka Ivana Jirešová, Česká miss 2011 Jitka Nováčková a finalistka České miss Andrea Kabická. Tyto tři dámy si vyjely do lyžařského střediska Nassfeld, které leží na slunečné straně Alp na hranicích Rakouska a Itálie.
12.01.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (411 článků) , Jitka Nováčková (349 článků) , Andrea Kabická (18 článků)

Kopie Miss Kratochvílové si dávala do těla. Víme, která další modelka Kabickou ve cvičení podporuje

 
Mezi známými osobnostmi, které se zapojily do cvičebního maratonu MaRS 2016, jenž si vzal za cíl podpořit lidi trpící roztroušenou sklerózou, byla také Andrea Kabická.
28.03.2016 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků)

Kopie krátkovlasé Miss Kratochvílové má konečně kluka. Je to tento urostlý ramenatý fešák

 
Delší dobu byla bez partnera, nyní ale Andrea Kabická jen září, neboť je šťastně zadaná. Svým urostlým přítelem se přišla pochlubit na finále soutěže Svatební dort roku. „Chodíme spolu šest měsíců. Seznámila nás naše společná kamarádka,” promluvila o svém příteli Honzovi finalistka České Miss 2011. „Můj partner vůbec nepochází ze světa šoubyznysu, ale píše o sportu pro jeden deník,” vysvětluje Andrea.
25.01.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků)

Jsou si opravdu tak podobné? Krásná modelka si nechala narůst dlouhé vlasy, ale stále si ji pletou s Miss Kratochvílovou

 
Modelka Andrea Kabická měla léta krátké vlasy a neustále si ji lidé pletli s moderátorkou a Českou Miss Gabrielou Kratochvílovou  (25) . Na akcích ji oslovovali Gábino i novináři, v metru po ní chtěli lidé podpis. Nechala si vlasy narůst, ale to jí příliš nepomohlo.
13.07.2015 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Změnila účes a už si ji nepletou s krátkovlasou Miss: Jak se vám bývalá dvojnice Gábiny Kratochvílové líbí teď?

 
I nám se občas stalo, že když jsme viděli na společenské akci krátkovlasou brunetku, automaticky jsme na ni volali Gábino, protože jsme si ji spletli s Českou Miss 2013 Gabrielou Kratochvílovou  (25) . Jelikož takových lidí bylo hodně, finalistka stejné soutěže, jen jednoho z předchozích ročníků Andrea Kabická, z toho radost neměla. Krátký sestřih přitom nosila dříve, než byla Gábina korunována jako první krátkovlasá Miss české historie.
17.02.2015 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Najdi deset rozdílů: Napovíme, dvojnice krátkovlasé missky Gábiny Kratochvílové nenosí podprsenku

 
Modelka Andrea Kabická se nám pochlubila, že už si ji dlouho nikdo nespletl s loňskou královnou krásy Gabrielou Kratochvílovou  (24) . O dvě hodiny později už tomu bylo jinak. "Asi jsem to zakřikla, tady na večírku už pomalu neříkám nic jiného, než že nejsem Gábina," svěřila Super.cz trochu naštvaně Kabická.
15.07.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Fakt to není vítězka soutěže krásy? Dvojnice České Miss se nafotila v šatech s lístky na ňadrech

 
Poslední víc jak rok na ni na ulici pokřikují: „Gábino!“ . Je totiž neuvěřitelně podobná vítězce České Miss 2013 Gabriele Kratochvílové  (24) . A situací, kdy si ji spletou, je tolik, že z toho má už skoro mindrák. Modelka Andrea Kabická, finalistka stejné soutěže před pěti lety, si nechala udělat snímky s kamarádkou Denisou Domanskou v šatech, v nichž šly na letošní finále. A i celý tým, který focení zajišťoval, si dodnes není jistý, zda nešlo opravdu o Gábinu!
28.04.2014 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Domanská (97 článků) , Andrea Kabická (18 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Neúspěšná finalistka České Miss Kabická stále parazituje na loňské vítězce Kratochvílové!

 
Nikdo by o ní nevěděl vůbec nic, kdyby si před rokem hned poté, co zvítězila v České Miss 2013 "Gabriela Kratochvílová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-kratochvilova (24), neostříhala nakrátko vlasy jen proto, že si všimla výrazné podoby s "čerstvou královnou krásy":http://www.extra.cz/ceska-miss-kratochvilova-se-poradne-oprela-do-ornelly-stikove-co-ji-na-tehle-samozvane-celebrite-vadi-a-neskonci-snad-podobne. Od té doby se Andrea Kabická (24) ukazuje na všech možných společenských akcích a to, že si ji dodnes nejen zástupci médií, ale hlavně veřejnost pletou s Kratochvílovou, si pořádně užívá.
05.04.2014 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků)

Hleďte: Tahle kočička je dokonalou dvojnicí České Miss Kratochvílové a lidé si je na ulici pletou!

 
Modelka a finalistka České Miss 2009 Andrea Kabická je dokonalou dvojnicí letošní královny krásy, krátkovlasé Gábiny Kratochvílové. Lidé si je na ulici neustále pletou. "Zažívám to prakticky furt. Všude na mě povykují ‚Gábino, Gábino‘. Už jsem si docela zvykla. Tak má Gabča výhodu, že je několikrát za jeden den na nějaké akci. Kdo to má?" řekla Super.cz s úsměvem Andrea.
23.01.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků)

Nevidíte dvojitě: Finalistka České Miss ukázala světu své ještě pohlednější dvojče

 
Finalistka České Miss Andrea Kabická se ve společnosti objevuje prakticky výhradně po boku své kamarádky Denisy Domanské  (21) , se kterou se sblížila během působení v soutěži krásy. Na přehlídce Top Secret ale Česká Miss World 2011 předváděla, a tak Andrea vyrazila na akci po boku své sestry. Díky tomu aspoň vyšlo najevo, že Kabická je z dvojčat.
30.08.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Domanská (97 článků) , Andrea Kabická (18 článků)

Nejkrásnější české modelky ukázaly nožky v mini šortkách a vystrčily své dokonalé zadečky

 
Česká Miss World Denisa Domanská  (21) a finalistka České Miss Andrea Kabická vyrazily stylově oblečené na Hippies párty. I když období květinových dětí nezažily, na outfity se zeptaly rodičů a okoukaly je z filmů.
28.07.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Domanská (97 článků) , Andrea Kabická (18 článků)

Prostřeno s Českými Miss! Andrea Kabická zabodovala s dezertem

 
Finalistka České Miss 2011 Andrea Kabická si pro ostatní děvčata připravila jednoduché, ale chutné menu. Nejvíce ostatní missky nadchnul dezert v podobě oblíbeného cheesecaku.
27.03.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků)

PROSTŘENO u Kabické: Takhle blbě jsem se necítila hodně dlouho, tvrdí Nováčková! +VIDEO

 
Prostřeno pokračuje hostinou u loňské finalistky České Miss Andrey Kabické. Na první pohled jednoduché menu všechny překvapilo.
27.03.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků)

Extraliga krásy: Misska Denisa Domanská bude vybírat nejkrásnější dívku z těchto luxusních kočiček

 
Česká Miss World Denisa Domanská  (19) se nedávno vrátila z Londýna z Miss World a už se chystá na další akci. Začátkem prosince bude vybírat mezi finalistkami soutěže Miss FMX Gladiator Games 2011 tři nejkrásnější. Denisa Domanská s finalistkami České Miss Andreou Kabickou, Blankou Štamberskou a předsedkyní poroty Dominikou Mesarošovou  (26) tak budou volit mezi osmičkou atraktivních mladých dívek.
24.11.2011 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (603 článků) , Denisa Domanská (97 článků) , Andrea Kabická (18 článků)

Finalistky České Miss Kabická a Zelená: Bez láhve sektu neudělají ani krok

 
Finalistky České Miss 2011 Andrea Kabická a Barbora Zelená mají novou práci. České krásky se rozhodly, že čas strávený ve vinotékách zúčtují a staly se z nich sommeliérky. A jde jim to natolik dobře, že by mohly z fleku pověsit kariéru modelek na pomyslný hřebíček.
31.07.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kabická (18 článků)

Zhnusená Miss Nováčková: Brání se špinavým pomluvám

 
Úřadující Česká Miss Jitka Nováčková (19) zažívá první horké chvíle na trůnu královny krásy. Světlo světa spatřilo video ze soustředění finalistek České Miss v Mexiku. Krásky v něm tvrdí, že jsou v soutěži jen křoví. O vítězce už je podle nich stejně rozhodnuto. Třináct finalistek je si jistých, že Českou Miss se stane Jitka Nováčková a naznačily tak, že soutěž je zkorumpovaná. Za dívky ve videu hovoří Andrea Kabická.
14.05.2011 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (349 článků) , Andrea Kabická (18 článků)

Skandální video České Miss je pomsta Grabcové!

 
Za zveřejněním skandálního videa, které České Miss natočily v Mexiku na soustředění, může finalistka Aneta Grabcová. Missky si tak našly oběť, na kterou odhalení videa hodí. „Byla to Aneta Grabcová. My jsme nahrávku smazaly na jejím počítači, ale asi ji vytáhla z koše. Jinak si to neumím vysvětlit,“ svěřila se Andrea Kabická, která se na videu stala mluvčí třinácti finalistek. Podle ní Aneta Grabcová (18) žila v dojmu, že patří mezi favoritky soutěže, a o to palčivější bolest pro ni byla, když Českou Miss vyhrála Jitka Nováčková.
13.05.2011 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Grabcová (12 článků) , Jitka Nováčková (349 článků) , Andrea Kabická (18 článků)
« Předchozí 1 Další »