Články k osobnosti

Amy Jones

  Herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Amy Jones »
 

Test punčocháčů proti znásilnění: Sledujte, jak na ženské nohy s nechutným porostem lidé reagovali

 
Nedávno vás eXtra.cz informovalo o tom, že jistý čínský blogger vymyslel "punčocháče proti znásilnění":http://www.extra.cz/damy-co-na-ne-rikate-tohle-jsou-specialni-puncochace-ktere-vas-maji-ochranit-pred-znasilnenim. Model, který má případné úchyly odradit od útoku, vyzkoušela novinářka deníku The Sun Amy Jones. Sledujete, co pohled na její chlupaté nohy s lidmi udělal.
23.06.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Amy Jones (4 články)

Amy Winehousová, Jennifer Hudsonová, Akon i Usher uctí superalbem Quincyho Jonese

 
K poctě legendárního muzikanta a producenta Quincyho Jonese se spojily světové hudební hvězdy jako Amy Winehousová, Jennifer Hudsonová, Usher, Akon, Jermaine Dupri či Jamie Foxx.
10.09.2010 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Foxx (49 článků) , Akon (1 článek) , Jennifer Hudson (48 článků) , Quincy Jones (23 článků) , Jermaine Dupri (2 články) , Jennifer Amy (3 články) , Amy Jones (4 články) , Jennifer Jones (2 články)

John Legend se spojil s The Roots, aby uctili 60. léta

 
Hudební retro vlna pokračuje. Po "šedesátkových" albech Duffy, Amy Winehousové, Toma Jonese a dalších se na desce Wake Up! spojili držitel šesti Grammy John Legend a legendární funky-hip-hopová skupina The Roots.
26.08.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Jones (96 článků) , John Duffy (1 článek) , Amy Jones (4 články)

Amy Winehousová zapomněla na koncert s Jacksonem i desku Quincyho Jonese

 
Neobyčejně talentovaná britská zpěvačka Amy Winehousová pokračuje ve své sebedestruktivní jízdě. O spolupráci ji žádají největší osobnosti hudebního světa včetně Quincyho Jonese (produkoval např. desky Michaela Jacksona), ale zpěvačka je podle britských médií prakticky neustále opilá nebo zdrogovaná, případně leží v nemocnici. Nyní ji vyřadili i z desky točené k poctě Quincymu Jonesovi, protože se rok neozvala.
26.05.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1646 článků) , Quincy Jones (23 článků) , Amy Jones (4 články)
« Předchozí 1 Další »