Články k osobnosti

Amanda Moore

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Amanda Moore »
 

Poznáváte unavenou herečku? Bývala to největší kočka ze seriálu Melrose Place

 
Jestli se o nějaké herečce dá mluvit jako o ryze seriálové (až na pár výjimek), je to určitě Heather Locklear. Kromě Amandy Woodward v Melrose Place si zahrála i Sammy Carrington v Dynastii, Stacy Sheridan v TJ. Hooker, či Caitlin Moore v populárním sitcomu Všichni starostovi muži. A jelikož jsou její role celkem rozmanité, jen málokomu se její tvář nevybaví. Pokud byste však v pátek náhodou nakupovali v klenotnictví XIV Karats v Los Angeles stejně jako Heather, asi byste jen bezradně tápali, odkud tuhle dámu znáte…
02.02.2014 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Heather Locklear (47 článků) , Stacy (3 články) , Amanda (7 článků) , Amanda Moore (5 článků)

Demi Moore opět ve společnosti, chce si změnit jméno

 
Devětačtyřicetiletá Demi Moore se po delší době znovu ukázala ve společnosti. Herečka, která po zhroucení skončila v léčebně, se objevila na party v Beverly Hills, kam přišla s kamarádkou Amandou De Cadenetovou. Její obličej vypadal plnější a herečka se pořád usmívala. Další články k tématu: Demi Moore je doma z léčebny, podle dcery se pomalu zotavuje Demi Moore je v léčebně kvůli závislosti a poruše příjmu potravy Demi Moore si dala rajský plyn. Když ztrácela vědomí, zavolali záchranku Herečku Demi Moore v reklamě vyretušovali k nepoznání Demi Moore po rozchodu s manželem: Bojím se, že nebudu hodna lásky
19.04.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (575 článků) , Amanda Moore (5 článků)

Demi Moore loví nového chlapa!

 
Herečka Demi Moore (49) je po konci vztahu s hercem Ashtonem Kutcherem už přejedená samoty a podle všeho hledá nového milence! Spolu s kamarádkou Amandou de Cadenet dokonce vymyslela plán, jak nového chlapa získat.
06.01.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (575 článků) , Ashton Kutcher (450 článků) , Amanda Moore (5 článků)

Syn se na matku dívá ve svých 14 měsících z výšky

 
Synové se postupem věku většinou stávají vyšší než jejich matky. Amanda Mooreová z britského hrabství Leicestershire je však již nyní menší než její čtrnáctiměsíční syn. Angličanka trpí vzácnou poruchou křehkých kostí, která jí dovolila vyrůst jen do výšky 94 centimetrů. Kvůli své nemoci však nemůže vstát, proto stále sedí. Její syn Aidan je tak se svými 77 centimetry už větší než ona.
27.04.2010 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Moore (5 článků)

Amanda Seyfried: Žhavá lesbická scéna

 
V novém filmu Chloe uvidíme Amandu Seyfried jako nikdy před tím. S herečkou Julianne Moore předvedly pěkně žhavou lesbickou scénu, kvůli které Amanda dokonce svému otci na film zakázala přístup.
21.04.2010 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Julianne Moore (76 článků) , Amanda Seyfried (64 článků) , Amanda Moore (5 článků)
« Předchozí 1 Další »