Články k osobnosti

Amanda Bynes

  herečka, zpěvačka, módní návrhářka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Amanda Bynes »
 

Zásnuby, údajné těhotenství a pak zpátky do léčebny: Herečka Amanda Bynes o sobě opět dala vědět fanouškům

 
Amanda Bynes  (34) se po nějaké době opět ozvala fanouškům prostřednictvím Instagramu. Před pár měsíci byla na sociální síti hodně sdílná. Pochlubila se snoubencem , a dokonce i snímkem z ultrazvuku . Pak se ale na nějaký čas odmlčela.
26.05.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Amanda Bynes slaví 34. narozeniny: Bývalou dětskou hvězdu drogy změnily k nepoznání

 
Dětská hvězda Amanda Bynes slaví 34. narozeniny. Bývalá herečka, která si kariéru i život zničila závislostí na drogách a alkoholu, má být údajně už vyléčená, dodnes ji ale trápí psychické problémy. Ty se ještě zhoršily poté, co otěhotněla. Byla totiž zbavená svéprávnosti a s péčí o dítě jí mají pomáhat její rodiče, jejichž život se kvůli dceři změnil v jízdu na divoké horské dráze.
03.04.2020 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Dětská hvězda Amanda Bynes je těhotná: Bývalá narkomanka ukázala snímek z ultrazvuku

 
Bývalá dětská hvězda a vyléčená narkomanka a alkoholička Amanda Bynes (33) oznámila, že čeká dítě. Informaci sdělila fanouškům na Instagramu zveřejněním snímku z ultrazvuku, ten ale později smazala. Těhotenství potvrdil i její snoubenec Paul Michael, kterého herečka poznala na protialkoholním léčení a s nímž nedávno zásnuby zrušila jen proto, aby se zasnoubili znovu.
18.03.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků) , Paul Michael (3 články) , Michael Paul (1 článek) , Paul Michael (1 článek)

Zásnuby zrušili po třech týdnech, a teď tohle: Herečka i její partner sdíleli snímek z ultrazvuku

 
S Amandou Bynes  (33) je to opět jako na houpačce. Na sklonku loňského roku začala být někdejší herecká hvězda sdílnější na sociálních sítích. Vrátila se z léčebny, kde zjevně poznala svou novou lásku . O několik týdnů později nečekaně oznámila zásnuby. Ty však vydržely pouhé tři týdny . A týden po jejich zrušení už vypadá všechno zase jinak.
18.03.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zrušení zásnub ji zničilo: Zdevastovaná Amanda Bynes má znovu nastoupit do léčebny

 
Dětská hvězdička Amanda Bynes (33) je na tom opět zle. Po nedávném zrušení zásnub a rozchodu s přítelem Paulem Michaelem byla u soudu a bylo jí nařízeno nastoupit do psychiatrické léčebny. Amanda sice původně souhlasila a hlásit se měla už v průběhu víkendu, podle amerického deníku The Blast ale se soudem a svými rodiči, kteří jsou vzhledem k omezení svéprávnosti jejími opatrovníky, přestala spolupracovat.
10.03.2020 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zásnuby vydržely pouhé tři týdny: Amanda Bynes se rozešla s partnerem, kterého poznala v léčebně

 
Někdejší dětská hvězda Amanda Bynes  (33) na Valentýna šokovala fanoušky, když oznámila zásnuby . Následujícího dne představila světu i snoubence Paula Michaela , s nímž se na sklonku loňského roku seznámila v léčebně. Zamilovanost ale neměla dlouhého trvání. O pouhé tři týdny později se rozešli. Z hereččina instagramového účtu také zmizely všechny jejich společné fotografie.
09.03.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Zasnoubená herečka s psychickými problémy opět míří k soudu: Ráda by nabyla svéprávnosti

 
Dětská herecká hvězdička Amanda Bynes na Valentýna oznámila zásnuby s Paulem Michaelem a nepřestává se sledujícími na Instagramu sdílet novinky ze svého soukromí. Poté, co představila snoubence , se svěřila, že si domluvila schůzku se soudcem, s nímž chce projednat nabytí svéprávnosti.
25.02.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Ztroskotaná hvězda Amanda Bynes se zasnoubila: Ukázala muže snů i obří prsten

 
Někdejší hvězda Hollywoodu Amanda Bynes se zasnoubila. Na sociální síti se nejprve pochlubila zásnubním prstenem s obřím kamenem a den na to ukázala svého vyvoleného. Zdá se, že Bynes se konečně vzpamatovala a začíná žít skutečný život.
23.02.2020 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Den poté, co herečka s psychickými problémy oznámila zásnuby, světu představila snoubence: Znají se z léčebny a randí pár měsíců

 
Amanda Bynes (33) překvapila sledující na Instagramu, když snímkem obřího prstenu oznámila zásnuby . Nikdo ani netušil, že má herečka nějakou známost, natož snoubence. Toho představila světu hned následujícího dne. Na sociální síti sdílela jejich společné selfie, k němuž napsala jednoduše jenom „Lover“.
17.02.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Amanda Bynes si znetvořila obličej: Nechala si vytetovat příšernost, není v tom ale sama

 
Někdejší filmová hvězda Amanda Bynes (33) nepřestává šokovat. Když zrovna neexperimentuje s účesy, tak si nechá zohyzdit obličej. Na tvář si nechala vytetovat opravdu příšerné tetování. Není ale zdaleka jediná celebrita, která si zasáhla do obličeje.
16.02.2020 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Herečka s psychickými problémy oznámila po návratu z léčebny zásnuby: Kdo jí navlékl tento diamant, je ale záhadou

 
Herečka Amanda Bynes (33) oznámila v pátek prostřednictvím Instagramu zásnuby se záhadným neznámým. Bývalá dětská filmová hvězda sdílela na svém profilu fotku prstenu s obřím diamantem, k níž napsala: „Zasnoubená s láskou mého života.“
15.02.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Problémová hvězda romantických komedií o sobě dala vědět: Po opuštění léčebny předvedla tetování na obličeji

 
Herečka Amanda Bynes (33) se začátkem měsíce nastěhovala k rodičům. Předtím prý strávila nějaký čas v léčebném zařízení . Nyní o sobě opět dala vědět fanouškům a na Instagramu se pochlubila novým tetováním, které „zdobí“ její tvář.
02.01.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

První rozhovor poté, co se zhroutila: Dětská hvězda otevřeně promluvila o svých depresích

 
Super náhradník (v angličtině Ona je muž) je jeden z jejích nejpopulárnějších filmů, ale herečka Amanda Bynes (32) si slávu po jeho zveřejnění prý moc neužila. V interview pro magazín Paper uvedla, že se propadla do hlubokých depresí. Kvůli čemu? Kvůli tomu, jak ve filmu v roli muže (šlo vlastně o dvojroli, kdy se její ženská postava vydávala za svého bratra) vypadala. To samo o sobě svědčí o hereččině křehké psychice.
25.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Dětskou hvězdu zdevastovaly drogy a alkohol: Takhle se na ní podepsal zub času!

 
Amanda Bynes (32) začínala jako hvězda dětských filmů a během krátké doby se vyšvihla na výsluní. Šla doslova z role do role a všichni režiséři jí předpovídali slibnou budoucnost a perfektní kariéru. Jenomže jak už to u těchto hvězdiček bývá, tak i Amanda propadla drogám a alkoholu. Několikrát byla zatčena policií a hospitalizována. Jak je na tom herečka v současnosti?
03.12.2018 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Takhle vypadá před třicítkou problémová dětská hvězda. A jaká to bývala pěkná holka!

 
Životy dětských hereckých hvězd by samy o sobě vydaly na filmy, ale na happy-endy byste si většinou museli nechat zajít chuť. Ještě v roce 2013 to vypadalo hodně špatně i s Amandou Bynes, která odstartovala hereckou kariéru už v sedmi letech. Ze slávy a peněz se doslova pomátla na rozumu. Velkou měrou se na tom podílela i drogová závislost. Dnes herečce není ještě ani třicet, ale z krásy téhle modrooké blondýnky toho už moc nezbylo.
22.02.2016 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Šmírování u bazénu pomatené herečky, kterou loni pustili z psychiatrické léčebny

 
Devětadvacetiletá herečka, která kvůli svým psychickým problémům a průšvihům od roku 2010 nenatočila jediný film, je snad konečně na správné cestě k nápravě. Amandu Bynes ve středu zachytili paparazzi, kterak s několika přáteli tráví poklidné odpoledne u veřejného bazénu v kalifornské čtvrti Studio City.
13.08.2015 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Amanda Bynes je prý posedlá svým tělem

 
Osmadvacetiletá herečka, zpěvačka a módní návrhářka nezažívá právě šťastné období…
01.10.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Nechvalně proslulá herecká hvězdička v tom zase lítá: Policie ji zatkla za řízení v opilosti

 
Příběh herečky Amandy Bynes (28) je ukázkovým příkladem tragického konce dětské herecké hvězdy, která podlehla nástrahám šoubyznysu. Osmadvacetiletá rebelka má na krku další skandál, který z ní činí jednu z největších průšvihářek celého Hollywoodu.
30.09.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)

Vykradené účty celebrit sypou další fotky: Šílená Amanda Bynes v prádle nebo prsa Miley Cyrus

 
Zdá se, že "aféra s vykradenými účty na iCloudu":http://www.extra.cz/tema/pornopondeli ještě nebude mít konce, objevují se totiž pořád nové a nové fotky celebrit, do jejichž telefonu se naboural neznámý hacker, od něhož pak koupil fotky za bitcoiny, tedy virtuální peníze, "patnáctiletý Tristan, který je dal volně na internet":http://www.extra.cz/tohle-je-tvar-ditete-ktere-zverejnilo-nahe-fotky-slavnych-celebrit-a-obratilo-internet-vzhuru-nohama.
07.09.2014 22:16 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků) , Miley Cyrus (918 článků)

Známá bláznivá herečka opustila léčebnu jako jiná žena: Z krásné blondýnky je oškubané kuře

 
Jednou jsi dole, jednou nahoře. A Amanda Bynes (27) ví moc dobře, o čem je řeč. Ke slávě přičichla už jako dítě a možná právě to jí zlomilo vaz. Za poslední rok si sáhla na samé dno. Poté, co přicházel jeden exces za druhým, kdy vše vyvrcholilo zatčením za výtržnosti pod vlivem drog a poté hlavně zapálením psa i sebe na pozemku sousedky, pobyt v psychiatrické léčebně na sebe nenechal dlouho čekat.
08.12.2013 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Amanda Bynes (31 článků)
« Předchozí 1 2 Další »