Články k osobnosti

Alžběta II

  anglická královna

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alžběta II »
 

Alžběta II. se po deseti letech vydá na státní návštěvu Francie

 
Britská panovnice navštíví zemi v den 70. výročí vylodění spojeneckých vojsk v Normandii, informoval dnes zpravodajský web stanice BBC. Na státní návštěvu ji pozval francouzský prezident François Hollande. 
03.02.2014 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , François Hollande (211 článků)

Královna Alžběta II. si vzala do parády šatník vévodkyně: Dostanou krátké vyzývavé sukýnky stop?

 
Nezáleží na tom, kdo jste, když královna Alžběta II. (87) zavelí, musí to tak být. Své o tom ví i vévodkyně z Cambridge (32), která kvůli Její Výsosti bude muset obměnit šatník. Co je královně trnem v oku na manželce jejího vnuka?
02.02.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Mick Jagger zase k Vánocům nic nedostal. Má všechno

 
Zatímco britská královna Alžběta II. si vánoční dárky podle německé tradice rozbaluje už na Štědrý večer, Mick Jagger čeká se svými příbuznými do rána 25. prosince. Na Boží hod ráno se ale na dárky těšit nemůže. Jeho blízcí totiž nákupy pro něj vzdali. Nikdo z jeho sedmi dětí neví, co mu dát. Když má všechno.
31.12.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , Mick Jagger (301 článků)

Ledová královna Alžběta II.: Porušila tradice, vykašlala se na děti a chlapce rozplakala!

 
Takové chování královně Alžbětě II. (87) britské děti jen tak nezapomenou. Hlavna monarchie porušila královskou tradici, kdy na ni v Sandringhamu čekají desítky dětí s kyticí, kterou si od nich Alžběta vždy bere. Tentokrát se však na ně vykašlala. Na malého chlapce se ani nepodívala a bezohledně nastoupila do vozu.
30.12.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Vánoční stromky slavných: Máte doma hezčí, než královna Alžběta II. a další celebrity?

 
Účty slavných na sociálních sítích zaplavila vánoční nálada. Spousta z nich využila svátky k sebeprezentaci a pochlubila se nejen vánoční výzdobou, nastrojeným stromkem a nadílkou pod ním. Jako už každý rok převládaly živé obří jehličnany s typickými červenými ozdobami, ale ani další barvy nezaostávaly. Podívejte se s námi na výběr několika stromečků, které letos krášlí domovy světových celebrit.
28.12.2013 13:18 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Královna ubytovala šlechtu v pokojích pro služebnictvo. Vše kvůli synovi Kate a Williama!

 
Britská královna Alžběta II. učinila z Vánoc 2013 výjimečnou událost rodu Windsorů. Na panství v Sandringhamu, kam zve tradičně nejbližší příbuzné, aby s ní strávili svátky, pozvala letos rekordní počet urozených členů své rodiny. To vše kvůli princi Georgeovi, následníkovi trůnu, jenž se stane králem v době, kdy bude Alžběta II. dávno po smrti. Jenže hojné zastoupení příbuzných znamená, že mnozí musejí do pokojů pro služebnictvo.
28.12.2013 11:12 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Princ William trne hrůzou: Zdraví jeho milované babičky je podlomené, varují zasvěcení

 
Britská královna Alžběta II. slouží své vlasti jako hlava státu bez pár týdnů už dvaašedesát roků. Sedmaosmdesátiletá vladařka se většinu svého života těšila dobrému zdraví a hovořilo se o tom, že po matce zdědila dlouhověkost. Její sestra Margaret zemřela už v jednasedmdesáti v roce 2002 rok po matce Alžbětě. Jenže teď se stále častěji z Buckinghamského paláce ozývá, že ani královna na tom není zdravotně zcela v pořádku. Letos výrazně omezila své povinnosti a veřejné vystupování, což spekulacím nahrává.
19.12.2013 12:52 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Adele se dočkala velké pocty: Dostane Řád britského impéria

 
Britská královna Alžběta II.  (87) předá ve čtvrtek 19. prosince Řád britského impéria zpěvačce Adele. Díky tomu bude smět používat titul Miss Adele Adkins MBE, čímž se stane členkou (Member) Řádu britského impéria a na prsou bude nosit stříbrný nesmaltovaný kříž.
18.12.2013 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Zdraví britské královny je podlomené, varují zasvěcení

 
Britská královna Alžběta II.  (87) slouží své vlasti jako hlava státu bez pár týdnů už dvaašedesát roků. Sedmaosmdesátiletá vladařka se většinu svého života těšila dobrému zdraví a hovořilo se o tom, že po matce zdědila dlouhověkost. Její sestra Margaret zemřela už v jednasedmdesáti v roce 2002 rok po matce Alžbětě. Jenže teď se stále častěji z Buckinghamského paláce ozývá, že ani královna na tom není zdravotně zcela v pořádku. Letos výrazně omezila své povinnosti a veřejné vystupování, což spekulacím nahrává.
16.12.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Kdo mi to tu loupe perníček? Alžběta II. osočila policisty z ujídání oříšků v jejím paláci!

 
Kdo by to byl řekl, že jednu z nejmocnějších žen světa dokáže vytočit k nepříčetnosti taková malichernost jako je ujídání oříšků. Mlsný jazýček Alžběty II. (87) ale podle všeho žádá své a se zlou se potáže ten, kdo sáhne královně na oblíbené pochutinky!
14.12.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Karlovarská rodačka z královské rodiny: Duch Diany (†36) by v jejím bytě strašil Kate!

 
Karlovarská rodačka princezna Michael z Kentu (68) si umí pustit pusu na špacír a už nejednou z ní šla královna Alžběta II. (87) do mdlob. Tentokrát okomentovala stěhování Williama (31) a Kate (31). Do bytu po princezně Dianě se prý nechtějí nastěhovat, protože by vévodkyni strašil duch zesnulé princezny Diany (†36).
03.12.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Teď mu budeme muset říkat sire! Královna Alžběta II. v novém roce předá Davidu Beckhamovi šlechtický titul

 
Fotbalista "David Beckham (38)":http://www.extra.cz/david-beckham-roztriskal-svou-luxusni-karku-podivejte-na-tu-skodu se v novém roce dočká toho největšího ocenění, o kterém se může jakémukoliv Britovi vůbec zdát. Královna Alžběta II. mu totiž udělí rytířský titul, jako důkaz toho, o jak důležitou osobu pro britský národ jde.
11.11.2013 16:01 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1140 článků) , Alžběta II (224 článků)

Princezna Kate nechala doma hlídat Williama a sama se stala ozdobou charitativního večírku

 
Společenských událostí, na kterých by neměla chybět účast člena královské rodiny, neubývá. Zatímco královna Alžběta II.  (87) už si vzhledem k věku pečlivě vybírá, kam zavítá, tyto povinnosti obvykle padnou na bedra vévodovi a vévodkyni z Cambridge. Čerství rodiče ale musí obstarat hlídání pro malého prince, a jelikož se netají tím, že by rádi vychovávali George převážně svépomocí, stále častěji vyrážejí za těmito povinnostmi jeden bez druhého. Nejinak tomu bylo i ve čtvrtek, kdy doma zůstal William  (31) a na charitativní akci se vydala jako vždy perfektně naladěná Kate  (31) .
25.10.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Císařovy (staro)nové šaty: Princ George oblékl při křtu oděv se stoletou tradicí!

 
Všichni se ptali, proč musí princ George na křtinách vypadat v šatičkách jako princezna. Ve skutečnosti mají tyto šaty v britské královské rodině dlouhou tradici a při křtu je měli i Georgův tatínek William, dědeček Charles, a dokonce i samotná královna Alžběta II.
24.10.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

William a Kate vybrali pro křtiny prince George fotografa hvězd

 
Vévoda a vévodkyně z Cambridge ve středu 23. října nechají pokřtít svého prvorozeného syna prince George. O oficiální snímky se postará známý fotograf hollywoodských hvězd a rockových hudebníků Jason Bell. Další články k tématu: Princ George řve jako lev, „postěžoval“ si tatínek William Prince George pokřtíme 23. října, oznámili William a Kate OBRAZEM: Kate a další krásky, které byly štíhlé pár týdnů po porodu Vévodkyně Kate si od malého prince odskočila na nákupy Vévodkyně Kate rodila jedenáct hodin, léky proti bolesti nechtěla Královské dítě: Kate připomínala Dianu, pravnuka už viděla Alžběta II. Vévodkyně Kate porodila chlapce, budoucího britského krále William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů Cvalík George a unavení William a Kate na prvním oficiálním portrétu
22.10.2013 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , William Prince (49 článků) , George Bell (2 články)

Šetřit musí i královna: Alžběta II. vezmou její vlak!

 
Šetřit musí každý, dokonce i královna! Zanedlouho stane správce její pokladny před britským parlamentem, aby tam obhajoval, jak Alžběta II. nakládala s financemi daňových poplatníků. A je jasné, že se bude do budoucna muset vzdát některých svých privilegií. Například zbytečného a ztrátového královského vlaku.
17.10.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Synek Kate a Williama "cvičí" s celou rodinou: Takhle kvůli němu skáče sama královna!

 
Britská královna Alžběta II. porušila kvůli princi Georgeovi prastarou vánoční tradici a pozvala na panství Sandringham manžele Middletonovy – dědu a babičku prince George.
14.10.2013 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Alžběta II. zuří: Královská rodina má další černou ovci! Harryho předčila tahle pohledná princezna

 
Sotva se věčně problémový princ Harry (29) trochu uklidnil a královna Alžběta II. (87) si oddechla, už má královská rodina ve svém středu další černou ovečku. Žezlo po králi večírků přezvala totiž princezna Beatrice (25) z Yorku. A podle fotografií zachycujících ji v nelichotivých momentech to zvládla vskutku obstojně!
29.09.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , princ Harry (236 článků)

Princ Charles bude nejstarším korunovaným králem. Jestli tedy vůbec...

 
Pokud ještě bude na trůnu Alžběta II. sedět za dva roky, porazí i Viktorii a bude nejdéle vládnoucím britským a anglickým monarchou.
20.09.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)

Bůh ochraňuj královnu! Podívejte se na jeden z nejpovedenějších snímků britské královny Alžběty II.

 
Britská "královna Alžběta II.":http://www.extra.cz/tema/kralovna-alzbeta (87) během svého života pózovala již na řadě oficiálních snímků, ale ty, které vyšly na světlo světa teprve nedávno, patří snad k těm nejpovedenějším.
16.09.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »