Články k osobnosti

Alžběta Bavorská

  rakouská císařovna

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alžběta Bavorská »
 

Nová císařovna Sissi: Nahá a hříšně zvrhlá!

 
Mimořádný život rakouské císařovny a uherské královny Alžběty Bavorské fascinuje filmaře už dlouhé roky. Jejím příběhem se nadchla i německá stanice RTL, která přináší zcela nový pohled na Sissi. A diváci budou zírat – čekají je totiž hovory o sexu, prostitutky i masturbace!
19.12.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta Bavorská (7 článků) , Sissi Sissi (32 článků)

Po Koruně Císařovna. Romy Schneider bude jako Sisi následovat další krásná Němka

 
Netflix zpracuje další příběh z evropského panovnického dvora. Po mimořádně úspěšné Koruně se předlohou nové série se zatím pracovním názvem Císařovna stal život Alžběty Bavorské známé jako Sisi. Ztvární ji německá herečka Devrim Lingnau.
13.04.2021 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta Bavorská (7 článků) , Romy Schneider (10 článků)

Chystá se další film o císařovně Sisi, v hlavní roli Lingnauová

 
Po úspěchu seriálu Koruna chystá streamovací služba Netflix další dílo z prostředí panovnického dvora. Tentokrát však sáhne hlouběji do historie a zfilmuje osudy rakouské císařovny Alžběty Bavorské, přezdívané Sisi, informovala agentura DPA.
21.12.2020 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta Bavorská (7 článků)

Zabil císařovnu a byl na to hrdý

 
Proslavil ho jeden jediný zářijový den. Den, kdy zavraždil císařovnu. Luigi Lucheni, bezvýznamný italský anarchista, měl přitom původně jiné úmysly. A Alžběta Bavorská neboli Sissi mu do cesty vstoupila doslova nešťastnou náhodou. Jako "plán B".
09.09.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta Bavorská (7 článků) , Sissi Sissi (32 článků)

Záhadná smrt korunního prince

 
Korunní princ Rudolf patří k tragickým postavám rodu Habsburků. Měl být nadějí rodiny, jeho život však skončil příliš brzy a navíc skandálně. Od narození jediného syna císaře Františka Josefa a Alžběty Bavorské zvané Sissi uplynulo v úterý 160 let.
22.08.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta Bavorská (7 článků) , Josef František (247 článků) , Sissi Sissi (32 článků)

Představitelka císařovny Sisi: Vandalové otevřeli její hrob!

 
Neznámý pachatel otevřel o víkendu hrob herečky Romy Schneiderové, která se stala známou především rolí ve filmové trilogii o rakouské císařovně a uherské královně Alžbětě Bavorské, přezdívané Sisi. Podle agentury AFP někdo odsunul náhrobní desku, ale na hrobě nejsou viditelné známky většího poškození.
01.05.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta Bavorská (7 článků)

Cara Delevingne se proměnila v Sissi a Pharrell Williams v císaře

 
Nejžádanější hudební producent současnosti Pharrell Williams se sešel s nejžádanější modelkou současnosti Carou Delevingne pod taktovkou slavného módního návrháře Karla Lagerfelda. Ten z nich udělala Františka Josefa a jeho ženu Alžbětu Bavorskou.
25.11.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta Bavorská (7 článků) , Pharrell Williams (64 článků) , Josef František (247 článků) , Karl Lagerfeld (142 článků) , Cara Delevingne (235 článků) , Cara Williams (4 články)
« Předchozí 1 Další »