Články k osobnosti

Alžbeta Bartošová

  herečka, zpěvačka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alžbeta Bartošová »
 

Tahle zpěvačka udělá kvůli roli leccos: Nechala si o půl metru ostříhat vlasy a klidně by i přibrala deset kilo

 
Slovenská zpěvačka etablovaná v českých muzikálech Alžbeta Bartošová, která se neřekne jinak než Betka, si užívá svoji první velkou filmovou roli. A když producenti řekli, že si kvůli snímku Decibely lásky s hity Michala Davida  (55) musí nechat ostříhat vlasy, bez problémů je zkrátila bezmála o půl metru.
14.10.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1299 článků) , Alžbeta Bartošová (4 články)

Na rozdíl od zesnulé jmenovkyně to má v životě srovnané: Tahle Bartošová je nádherná, talentovaná a chytrá

 
Jednu z hlavních rolí v připravovaném muzikálu Horečka sobotní noci bude hrát, zpívat a tančit v Divadle Kalich půvabná Slovenka Alžbeta Bartošová. "Role je to náročná. Moje postava tančí vlastně polovinu představení, takže to bylo náročné na fyzičku. Ale za dva intenzivní týdny skládání choreografie jsem se do toho dostala," řekla Super.cz Betka.
22.09.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Alžbeta Bartošová (4 články)

Nová hvězdička Alžběta Bartošová o Ivetě: Není to zrovna můj vzor

 
Hledač talentů František Janeček před lety objevil Ivetu Bartošovou a Michala Davida a udělal z nich hvězdy. Dnes se snaží udělat z Bartošové hvězdu Michal David. Samozřejmě ne z Ivety, ale z její jmenovkyně Betky Bartošové (19). Vkládá do slovenské krásky velké naděje a po hádce s Monikou Absolonovou jí dokonce svěřil hlavní roli v muzikálu Kat Mydlář! Alžbeta je podle jeho slov nejen krásná, ale i talentovaná. Proč není Iveta jejím vzorem?
23.01.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (945 článků) , Michal David (1299 článků) , Iveta Bartošová (6723 článků) , František Janeček (307 článků) , Alžbeta Bartošová (4 články)

Slovensko má svou Bartošovou. Bude zpívat místo Bílé!

 
O pěveckých kvalitách Lucie Bílé (43) není pochyb a vědí to i na Slovensku. Právě tam ji plánovali podle slovenských médií obsadit do muzikálu. Nakonec se ale rozhodli pro mladou zpěvačku Alžbetu Bartošovou!
27.05.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2273 článků) , Alžbeta Bartošová (4 články)
« Předchozí 1 Další »