Články k osobnosti

Alyson Hannigan

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alyson Hannigan »
 

Setkání po 18 letech: Herci z legendárního filmu Prci, prci, prcičky zase spolu! Jak se změnili?

 
V roce 1999 do kin vtrhl jako lavina film o nadržených středoškolácích, kteří řešili jediné - jak si vrznout. Snímek měl fenomenální úspěch a dočkal se dalších pokračování. Až na flétnistku z hudebního tábora za hranou Alyson Hannigan se ale nikdo výrazně neprosadil. Teď se partička objevila opět spolu. Jak se mají?
07.11.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Tahle Lily se nám nelíbí. Podívejte se, jak zašle dneska vypadá hvězda HIMYM

 
Od té doby, co se Alyson Hannigan (41) stala maminkou, věnuje se výhradně mateřským a rodinným povinnostem. Očividně nestíhá nic jiného, jak si totiž jinak vysvětlit, že vypadá tak, jak vypadá.
15.06.2015 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Rozverná flétnistka z Prciček po patnácti letech: Takhle dovádí na pláži s dcerou

 
Přímo idylickou dovolenou si právě vychutnává herečka Alyson Hannigan. Se svými nejbližšími odjela v předvánoční čas do oblíbené destinace hvězd na Havaj, kde nadšeně pořizovala snímky do rodinného alba. Především pětiletá dcera Satyana jí svou spontánností a ochotou producírovat se před objektivem dělala radost.
15.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Lily z Jak jsem poznal vaši matku: Mít víc dětí je opravdu náročné

 
Devětatřicetiletá Alyson Hanniganová, známá jako Lily ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, promluvila o mateřství. Dokud neměla víc dětí, byla přesvědčená, že vychovávat jednoho potomka je těžké. Další články k tématu: Alyson Hanniganová, známá z Prci, prci, prcičky, čeká první dítě Seriál Jak jsem poznal vaši matku konečně odtajní tajemnou hrdinku
07.10.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Alarmující pohled! Náruživá flétnistka z Prciček Michelle se v reálu po dvou dětech ztrácí před očima

 
Ať už si ji vybavujete jako Michelle z komedie Prci, prci, prcičky, Willow z Buffy, přemožitelky upírů nebo Lily ze sitcomu Jak jsem poznal vaši matku, všude se jejich představitelka Alyson Hannigan objevovala s oblejší postavou, než má nyní - v devětatřiceti a po dvou dětech.
21.09.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Je to ještě hezké? Hvězdě Prciček Alyson Hannigan v bikinách trčí žebra ven

 
Mnohým se vybaví jako náruživá flétnistka z komedie pro teenagery Prci, prci, prcičky nebo v roli učitelky z mateřské školky Lily Aldrin v seriálu Jak jsem poznal vaši matku, ale herečka Alyson Hannigan (39) je v reálném životě především milující maminkou, která se svým dvěma dětem věnuje, co to jde. Momentálně například tráví rodinnou dovolenou v Kalifornii.
03.09.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků) , Lily Aldrin (3 články)

Jim z Prciček bude otcem, jeho manželka je těhotná

 
Herec Jason Biggs, kterého proslavil film Prci, prci, prcičky, se chystá na novou roli. Pětatřicetiletý herec bude otcem a se šťastnou novinou se pochlubil na sociálních sítích. Další články k tématu: RECENZE: Čtvrté Prcičky žijí ze zastydlé puberty OBRAZEM: Prci, prci, prcičky a Stiflerova máma jsou zpět Alyson Hanniganová, známá z Prci, prci, prcičky, čeká první dítě Herecká hvězda z Prci, prci, prcičky hledá partnerku
18.07.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jason Biggs (13 článků) , Alyson Hannigan (17 článků)

"Lileček" z Jak jsem poznal vaši matku: Nenalíčená herečka vyrazila do ulic podpořit Obamu

 
Herečka z populárního seriálu Jak jsem poznal vaši matku Alyson Hannigan (39) vyrazila do ulic se svou dcerou Keevou (1), aby podpořila amerického prezidenta Baracka Obamu, který zrovna projížděl jejich čtvrtí v Los Angeles.
08.06.2013 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku Alyson Hannigan porodila druhého potomka

 
Známá americká herečka Alyson Hannigan (38), kterou můžete znát jako roztomilou Lily Aldrin z televizního seriálu Jak jsem poznal vaši matku, se stala podruhé maminkou. Své druhé dítě, dceru Keevu Jane, porodila 23. května.
14.06.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků) , Lily Aldrin (3 články)

Lily z Jak jsem potkal vaši matku porodila holčičku

 
Herečka Alyson Hanniganová má pořádný důvod k oslavě. V osmatřiceti letech se stala podruhé maminkou, a pořídila tak tříleté dceři Satyaně malou sestřičku, která dostala jméno Keeva.
13.06.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Prci, prci, prcičky se vrací! Hrdinové zestárli a všechny zastínila těhulka

 
VIDEO: Jason Biggs (33), Chris Klein (32), Mena Suvari (33), Seann William Scott (35), Tara Reid (36) and Eugene Levy (65) jsou herci, kteří v roce 1999 natočili první díl filmu Prci, prci prcičky a nyní se vrací zpět na plátna kin! Sice starší a plni zkušeností, ale stále vtipní. Všichni se sešli na premiéře pokračování slavné série v Los Angeles. Jednoznačně nejvíce na sebe poutala pozornost herečka Alyson Hannigan (37), která je těhotná.
20.03.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Mena Suvari (21 článků) , Seann William Scott (9 článků) , Jason Biggs (13 článků) , Eugene Levy (2 články) , Tara Reid (67 článků) , Chris Klein (8 článků) , Alyson Hannigan (17 článků) , William Scott (10 článků)

Tato rozkošná holčička patří hvězdě filmu Prci, prci, prcičky, poznáte které?

 
Maminkou téměř tříleté kouzelné slečny jménem Satyana je jedna americká převážně komediální herečka. V poslední době je známá hlavně ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, kde představuje Lilly Aldrin, ale hrála také třeba v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Vzpomínáte si také na ztřeštěnou flétnistku Michelle z filmu Prci, Prci, Prcičky? I tu hrála dnes sedmatřicetiletá Alyson Lee Hannigan, která je nyní v očekávání dalšího potomka. Malá Satyana se tak může těšit na sourozence.
09.02.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků) , Michelle Lee (2 články) , Michelle Lee (2 články)

Sprostá Michelle z Prciček čeká druhé dítě

 
Herečka Alyson Hannigan (37), která se proslavila jako Michelle ve filmech Prci, prci, prcičky, čeká druhé dítě. S manželem už mají dvoapůlroční dceru Satyanu Marii.
20.12.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Skvělá novina! Herečka Alyson Hannigan čeká druhé dítě

 
Americká herečka Alyson Hannigan (37), známá jako Lily Aldrin ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů nebo Jak jsem poznal vaši matku, čeká druhého potomka. Otcem je její manžel Alexis Denisof, který je také hercem známým například ze seriálu Randall a Hopkirk.
19.12.2011 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexis Denisof (1 článek) , Alyson Hannigan (17 článků) , Lily Aldrin (3 články)

Hvězda Prciček Alyson Hannigan: Nejsem těhotná, jen tlustá

 
Alyson Hannigan (37), která hrála sprostou Michelle v americké komedii Prci, prci, prcičky, momentálně trochu přibrala. Tvrdí, že není těhotná, jen víc jí...
07.09.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Podívejte: Náruživá flétnistka Michelle z Prciček Alyson Hannigan pořádně přibrala

 
Sedmatřicetiletá americká herečka Alyson Hannigan, kterou proslavila role bláznivé flétnistky ze sboru Michelle v komedii Prci, prci, prcičky z roku 1999 se poslední dobou poněkud zakulatila. Maminka dvouleté Satyany tak nyní musí vyvracet spekulace o těhotenství. Sama si však z kilogramů navíc těžkou hlavu nedělá a s klidem přiznává: „Jenom jsem trochu moc jedla a potřebuji víc cvičit.“
06.09.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)

Dcera hvězdy "Prciček" Hannigan je zrzka po mamince

 
To je podoba! Herečka Alyson Hannigan (37), která se proslavila rolí bláznivé Michelle v americké komedii Prci, prci, prcičky, si vyšla na procházku se svou roztomilou dvouletou dcerkou Satyanou Marií. Holčička je zrzavá po mamince.
18.08.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Alyson Hannigan (17 článků)
« Předchozí 1 Další »