Články k osobnosti

Alison Parker

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alison Parker »
 

Poprava kameramana v přímém přenosu byla odplata: Vraha natočil, když dostal vyhazov!

 
Na usměvavého kameramana Adama Warda (†27) měl vraždící moderátor spadeno celé dva roky! Vestera Lee Flanagana (†41), který vystupoval pod jménem Bryce Williams, totiž natočil, když dostal vyhazov z televize WDBJ a popadl ho záchvat hněvu. Jako pomstu popravil Flanagan Warda v přímém přenosu. Zároveň s ním zastřelil ve Virginii i reportérku Alison Parker (†24).
28.08.2015 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Alison Parker (4 články) , Lee Williams (7 článků) , Virginia Lee (3 články) , Virginia Williams (1 článek) , Lee Williams (5 článků)

Zrovna koupila svatební šaty a chystala svůj velký den! Víme, proč šílený vrah zabil v přímém přenosu dva novináře!

 
"Naše jasné, zářivé světlo bylo krutě zhasnuto," prohlásila o smrti moderátorky Alison Parker (24) její rodina. Jen těžko představitelná muka prožívají i blízcí Adama Warda (27). Ten se měl totiž záhy ženit.
27.08.2015 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Alison Parker (4 články)

Smutek za oběti popravených novinářů. Před svatbou měl i kameraman Adam

 
Nejen Alison Parker plánovala svatbu. I druhá oběť střelce z americké Virginie - kameramana Adam Ward - požádal o ruku svou kolegyni Melissu. V době, kdy jejich tragickou smrt v přímém přenosu vyrazili oplakávat lidi k místu činu a zřídili tam improvizované pomníčky, kolují po internetu i fotky z doby, kdy byli Alison a Adam ještě šťastní se svými drahými polovičkami. A netušili, jak náhle jejich životy skončí.
27.08.2015 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Alison Parker (4 články)

Zastřelená novinářka měla před svatbou. S partnerem to před okolím tajili

 
Celý život měli před sebou. Reportérka Alison Parker (†24) a kameraman Adam Ward (†27) zemřeli rukou šíleného kolegy Vestera Lee Flanagana (†41). Rodina ani kolegové nechápou, proč museli zemřít.
26.08.2015 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Alison Parker (4 články) , Adam Lee (1 článek)
« Předchozí 1 Další »