Články k osobnosti

Alison Martin

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alison Martin »
 

Gwyneth Paltrow ukázala dceru: Je to vůbec dítě Chrise Martina? Podobá se někomu úplně jinému!

 
Gwyneth Paltrow vydržela s muzikantem z Coldplay Chrisem Martinem 12 let, což je na svět šoubyznysu solidní výkon. Za dobu manželství spolu stihli zplodit dvě děti. Starší dceru Apple Blythe Alison Martin a syna Mosese Bruce Anthonyho Martina. Rodiče mají evidentně slabost pro dlouhá jména.
08.02.2016 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (334 článků) , Chris Martin (158 článků) , Chris Martin (159 článků) , Chris Martin (159 článků) , Alison Martin (3 články) , Bruce Bruce (55 článků)

Pardubický kraj: Dvě keltské karavany putují na Lughnasad do Nasavrk

 
Pardubický kraj (24. 7. 2014) – Lughnasad, jeden z hlavních keltských svátků, který je oslavou úrody, žní a dobou radosti a veselí, se bude slavit o prvním srpnovém víkendu už po osmé v Nasavrkách. Jeho patrony jsou velvyslanec Italské republiky Pasquale D´Avino, velvyslankyně Irska Alison Kelly, ministr zemědělství Marian Jurečka, ministr kultury Daniel Herman a hejtman Pardubického kraje Martin Netolický. Letošní novinkou je putování dvou keltských kupeckých karavan, které budou mířit do dějiště oslav z České Třebové a od Kunětické hory několik dní předem, aby uctily zdejšího vládce oppida, vzdaly slávu mocným Bohům a společně se zdejšími obyvateli se všichni veselili a oslavili svátek Lughnasad.
25.07.2014 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (645 článků) , Daniel Herman (1096 článků) , Alison Martin (3 články) , Martin Kelly (3 články)

Nové knihy - Potterová, Mooreová, Sichinger, Cusslerovi i Veitch a Anderson

 
Tento týden nabízí všehochuť žánrů. Romantické čtení Američanky Alexandry Potterové i britské novinářky a spisovatelky Jane Mooreové. Pozornost si zasluhuje druhá kniha českého vítěze soutěže Knižního klubu z roku 2008 Martina Sichingera. Do doby Jindřicha VIII. zavede britská prozaička Alison Weirová, kniha její kolegyně Mary Wesleyové zase do Británie po 2. světové válce.
18.11.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jane Anderson (1 článek) , Mary Mara (397 článků) , Mary Anderson (1 článek) , Alison Martin (3 články) , Mary Jane (8 článků) , Mary Jane (8 článků)
« Předchozí 1 Další »