Články k osobnosti

Alison Jackson

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alison Jackson »
 

Dvojnice snoubenky prince Harryho: Říkejte mi Meghan II.!

 
Od doby, co princ Harry (33) požádal Meghan Markle (36) o ruku, jako by se pytel s jejími dvojnicemi roztrhl. Tou nejpřesvědčivější je ale podle slavné fotografky Alison Jackson (47), která se specializuje na focení dvojníků celebrit, začínající americká modelka Lukwesa Morin (25).
25.12.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alison Jackson (9 článků) , Meghan Markle (744 článků)

První noc v Bílém domě: Alkohol, nahé holky a vášnivé orgie! Takhle vidí nového prezidenta americký umělec!

 
Prezident Spojených států Donald Trump vyvolává v lidech různé reakce. Pozadu nezůstávají ani američtí umělci či celebrity, jejichž vyjádření vždy vzbudí velké ohlasy. Jedním z takových je Alison Jackson, který pomocí dvojníků sestavil řadu fotografií, které mají ukázat, jak bude vypadat Bílý dům v rukou tohoto kontroverzního miliardáře.
09.11.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5106 článků) , Alison Jackson (9 článků)

První návštěva Alžběty II. u maličké pravnučky: Charlotte, přebalím tě přímo královsky! Ale...

 
Královna Alžběta II. (89) chová láskyplně svou pravnučku Charlotte Elizabeth Dianu, zatímco táta William (32) kontroluje teplotu mléka. Že jste takové fotky ze soukromí britské královské rodiny ještě neviděli? Bohužel, ani v tomto případě se nejedná o vzácné momentky... Za vším je opět fotografka Alison Jackson, která se na vytváření »virtuální palácové reality« s dvojníky členů královské rodiny specializuje.
09.05.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Alison Jackson (9 článků)

Královna Alžběta na návštěvě pravnučky: Charlotte dokonce nakrmila a přebalila

 
Umíte si představit britskou královnu Alžbětu (89), jak mění plenky a ohřívá miminku lahvičku s mlékem? Na snímcích fotografky Alison Jackson uvidíte, jak by takový výjev vypadal.
07.05.2015 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Alison Jackson (9 článků)

Je libo královské selfíčko? Podlehla fenoménu už i královna Alžběta II.?

 
Ač se na první pohled může zdát, že si jednu rodinnou selfie právě pořizuje britská královna Alžběta II. s vnuky Harrym a Williamem a jeho chotí Catherine, nenechte se mýlit. Jde pouze o jejich dvojníky. Ve skotském Edinburghu v rámci festivalu Summerhall Fringe Venue představila svůj jedinečný projekt La Trashiata režisérka, satirička a fotografka Alison Jackson a právě pokus o královské selfíčko sloužil jako originální ochutnávka.
26.08.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Alison Jackson (9 článků)

12 celebrit, jak je určitě neznáte: Nahý Beckham, rodící Kardashian a další

 
Nedávno jsme vám ukazovali "dvojníky":http://www.extra.cz/9-soukromych-fotografii-kralovske-rodiny-naha-kate-ve-vane-a-kojici-princ-william "Kate Middleton":http://www.extra.cz/tema/kate-middleton (31) a "prince Williama":http://www.extra.cz/tema/princ-william-1 (31), kteří pózovali fotografce Alison Jackson. Britka dvojníky zachycuje v rozmanitých momentech, které by se nikdy na veřejnost nedostaly.
24.10.2013 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Alison Jackson (9 článků)

Nahá Kate ve vaně a kojící William! Umělkyně si střílí z královské rodiny

 
Královskou rodinu tento týden čeká důležitá událost v podobě křtin malého prince George. Ale jak si žije malý následník trůnu doma u rodičů? Svoji představu zachytila fotografka Alison Jackson.
21.10.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Alison Jackson (9 článků) , Kate Jackson (13 článků)

Nejpovedenější betlém tohoto roku? Ten, ve kterém jsou Victoria, David a Harper Beckhamovi

 
Známá fotografka dvojníků celebrit Alison Jackson předvedla, jak si představuje, aby vypadal betlém. Do něj umístila náhradníky slavné Beckhamovic rodinky. Podívejte se, jak je neznámá rodinka té slavné podobná.
21.12.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Alison Jackson (9 článků) , Victoria (261 článků) , David Beckham (1080 článků) , Victoria Beckham (868 článků) , Victoria Jackson (1 článek) , David Jackson (4 články)

Pippa Middleton a princ Harry spolu randí?!

 
Kéž by, řekli by si zřejmě příznivci prince Harryho a Pippy Middleton. I když jsou si Harry a Pippa na fotkách velmi podobní, jedná se pouze o jejich zdařilé kopie. Známá fotografka celebrit Alison Jackson si fotila v ulicích Londýna jejich dvojníky.
09.12.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků) , Alison Jackson (9 článků) , Pippa Middleton (414 článků) , Pippa Middleton (414 článků)
« Předchozí 1 Další »