Články k osobnosti

Alicia Silverstone

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alicia Silverstone »
 

Psi na vodítku, ale prsa navolno: Herečka z klipů Aerosmith vyrazila ven bez podprsenky

 
Blonďatá herečka Alicia Silverstone  (43) si nedávno adoptovala štěňátko a na procházku s ním a svými dalšími pejsky zvolila trochu odvážný vršek. K teplákům totiž oblékla široké tílko, pod které si nevzala podprsenku.
01.05.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků)

Alicia Silverstone definitivně opouští manžela, požádala o rozvod

 
Herečka Alicia Silverstone po třinácti letech odchází z manželství s Christopherem Jareckim. Jednačtyřicetiletá hvězda filmu Praštěná holka požádala poslední týden v květnu o rozvod. S Christopherem před dvěma měsíci oznámili, že jejich vztah skončil.
29.05.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků)

Alicia Silverstone se po 13 letech manželství rozvádí

 
Leden a únor jsou dvěma měsíci v roce, kdy mají rozvodoví právníci nejvíce práce. Manželství a vztahy v těchto temných dnech končí nejčastěji. A týká se to také herečky Alicii Silverstone, která míří k rozvodu po třinácti letech od svatby, během níž se stala manželkou Christophera Jereckého.
01.03.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků)

Sexy herečku z legendárního klipu Aerosmith nepoznáte. Vážně jí není ani čtyřicet?

 
Už je to dvaadvacet let, co kapela Aerosmith vyslala do světa megahit Crazy, v němž účinkovaly tehdy začínající herečky Alicia Silverstone a Liv Tyler. Z obou rozverných kámošek, kterým bylo v době natáčení teprve sedmnáct, jsou dnes vyzrálé třicátnice a především maminky, které mají jiné priority, než dostát dřívějšímu statusu sexsymbolů.
28.02.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků) , Liv Tyler (71 článků)

Alicia Silverstone napsala dopis Putinovi kvůli zadržené dívčí skupině Pussy Riot

 
Zpěvačka Alicia Silverstone (35) písemně požádala ruského prezidenta Vladimira Putina (59), aby okamžitě osobně zasáhl v případě rockové skupiny Pussy Riot, která byla před několika dny zadržena a ve vazbě čeká na soud. Trio dívčí kapely přitom může dostat až několik let vězení za chuligánství a protestní song právě proti samotnému Putinovi.
16.08.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků) , Vladimir Putin (4992 článků)

VIDEO: No fuj! Alicia Silverstone krmí svého ročního syna předžvýkanou stravou z úst do úst

 
Krmící metody americké herečky Alicie Silverstone (35) jsou skutečně velmi kontroverzní. Kromě toho, že Alicia kojí svého desetiměsíčního synka Beara Blu přímo v ulicích puritánsky smýšlejících Spojených států, nyní se rozhodla šokovat ještě mnohem víc. Na internet poslala video, na němž krmí syna z úst do úst stravou, kterou předem pořádně předžvýká. Pro Aliciu a jejího manžela Christophera Jareckiho je to možná roztomilá záležitost, ale pro většinu ostatních jde nespíš slušně řečeno o značně nevkusný pohled.
01.04.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků)

Stanley Tucci a Felicity Bluntová oznámili narození dcery

 
Herec Stanley Tucci (57) a jeho manželka Felicity Bluntová (36) jsou dvojnásobnými rodiči. Až po téměř dvou měsících oznámili narození dcery, která přišla na svět 19. dubna a dostala jméno Emilia Giovanna.
10.05.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků)

Alicia Silverstone porodila syna "Medvěda"

 
Americká herečka Alicia Silverstone (34), známá například z filmu Batman a Robin nebo Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery, porodila syna - a v pravé hollywoodské tradici mu vybrala hodně neobvyklé jméno Bear (medvěd) Blu, informoval časopis People.
10.05.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků) , Scooby Doo (7 článků)

Herečka Alicia Silverstone je maminkou, syna pojmenovala "Medvěd"

 
Americká herečka Alicia Silverstone se stala 5. května maminkou. S manželem Christopherem Jareckim přivedla na svět svého prvorozeného syna. Chlapec Bear (Medvěd) Blu přišel na svět před osmou ranní a vážil přes tři a půl kilogramu.
10.05.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků)

Herečka Alicia Silverstone čeká první dítě

 
Čtyřiatřicetiletá americká herečka Alicia Silverstone potvrdila, že čeká své první dítě, až když své rostoucí břicho nemohla zakrýt. Dítěte se nemůže dočkat, matkou prý chtěla být už od dětství.
17.01.2011 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Silverstone (10 článků)
« Předchozí 1 Další »