Články k osobnosti

Alice Stodůlková

  tanečnice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alice Stodůlková »
 

Takhle vypadala před lety dračice ze StarDance: Ukazovala hrudník bez podprsenky i pevné tělo v bikinách

 
To je hodně sexy vzpomínka! Blondýnka Alice Stodůlková, která rošťačila s Matějem Ruppertem v letošní řadě StarDance a dotančila to až na čtvrté místo, má temperamentu na rozdávání. Ze svého umístění v soutěži rozhodně není smutná. „Jsem spokojená. Užili jsme si to a to je hlavní,“ poznamenala dívka, která pochází z beskydské vísky Komorní Lhotka, ale poslední léta už žije v Praze.
21.12.2013 16:57 |

podobné články

Osobnosti: Alice Stodůlková (10 článků)

Tyhle svůdné roznožky a vášnivé dotyky už neuvidíte: Připomeňte si, jak mrňous Ruppert skotačil ve StarDance s vnadnou Alicí

 
Charismatického zpěváka Matěje Rupperta a jeho krásnou tanečnici Alice Stodůlkovou už ve StarDance neuvidíte. U diváků ale jejich taneční kreace zanechaly nesmazatelné stopy.
12.12.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Alice Stodůlková (10 článků)

Matěji, byla ti zima na uši? Ženáč Ruppert schoval hlavu hluboko mezi nožky své tanečnice

 
Při letošním StarDance není nouze o kuriózní situace. Tak třeba takový Matěj Ruppert dává do svého tance naprosto vše, a tak se mu někdy přihodí něco, co by jiné manželky ženatých pánů řešily jen s válečkem na těsto v ruce. Během generálky na sobotní přímý přenos se Matěj tak rozvášnil, že při jednom z tanečních prvků skončil na drahnou chvíli v rozkroku taneční partnerky Alice Stodůlkové. Důkazní materiál ve fotogalerii!
07.12.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Alice Stodůlková (10 článků)

Ve Stardance vládne smutek: Tanečnici Matěje Rupperta zemřel tatínek!

 
Alice Stodůlková (26) neprožívá v osobním životě zrovna šťastné období. Postihla ji totiž rodinná tragédie, díky které se začíná úplně ztrácet před očima. Co se vlastně stalo?
23.11.2013 14:12 |

podobné články

Osobnosti: Alice Stodůlková (10 článků)

Smrt ve StarDance: »Je to hrozné,« přiznává Kuchařová!

 
Na tanečním parketu má jistý krok a je samý úsměv. Ve skutečnosti ale partnerku Matěje Rupperta (35) Alici Stodůlkovou (26) postihla rodinná tragédie. Navždy odešel její milovaný tatínek. Od té doby se Alice doslova ztrácí před očima. A ostatní soutěžící ze StarDance prožívají její bolestnou ztrátu s ní. „Je mi moc líto, co Alici postihlo. Je to hrozné,“ svěřila se deníku Aha! Taťána Kuchařová (25).
23.11.2013 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (919 článků) , Alice Stodůlková (10 článků)

Slzy a smutek ve StarDance: Tanečnici Matěje Rupperta zemřel táta

 
Na parketu musí udržet optimistický úsměv, ale ve skutečnosti by se nejraději schoulila v koutě do klubíčka a plakala. Tanečnice Matěje Rupperta ze show StarDance, sympatická blondýnka Alice Stodůlková prožívá rodinnou tragédii.
23.11.2013 10:02 |

podobné články

Osobnosti: Alice Stodůlková (10 článků)

Platinová vítězka StarDance ukázala vytrénované tělo v bikinách a přítele, který je dokonalou kopií Grosse

 
Alice Stodůlková je děvče s čertem v těle. Od vítězství ve čtvrté řadě StarDance před dvěma a půl lety přesídlila z beskydské vísky do Prahy a začala vyučovat tanec a budovat kariéru . Ve StarDance se tehdy ukázala v několika rajcovních kostýmech, teď si její tělo můžete prohlédnout skoro bez obalu jen v bikinách.
08.03.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Alice Stodůlková (10 článků)

Těhotná Blac Chyna po vzoru Kardashianové pózovala nahá pro magazín

 
Profesionální celebrita Kim Kardashianová (35) pro časopis Paper pózovala nahá před dvěma lety. Nyní pro stejný magazín pózuje i těhotná Blac Chyna (28), která s bratrem Kardashianové čeká syna. Bývalá striptérka a příležitostná modelka na obálce ukázala potetované tělo.
28.10.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vacek (53 článků) , Alice Stodůlková (10 článků)

Sexy blondýnka Alice Stodůlková se ze StarDance protančila do divadla

 
Půl roku po vítězství v taneční soutěži je Alice Stodůlková, která byla partnerkou herce Pavla Kříže, pořád v jednom kole. Přestěhovala se do Prahy, natáčí pořady v televizi, a dokonce se objeví v divadle. S tanečním partnerem Anety Langerové Michalem Kurtišem budou účinkovat ve hře Moucha na zdi.
18.07.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (501 článků) , Pavel Kříž (210 článků) , Alice Stodůlková (10 článků)

Králem čtvrté řady taneční soutěže StarDance je herec Pavel Kříž

 
Čtvrtá řada populární taneční soutěže StarDance zná Královnu a Krále tanečního parketu. V souboji známých osobností a jejich profesionálních tanečníků vyhráli Alice Stodůlková a Pavel Kříž. Stříbro patří Anetě Langerové a Michalu Kurtišovi.
18.12.2010 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (501 článků) , Pavel Kříž (210 článků) , Alice Stodůlková (10 článků)
« Předchozí 1 Další »