Články k osobnosti

Alexandra Holden

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alexandra Holden »
 

Už je to dávno, co pobíhala v červených plavkách: Takhle se změnila Stephanie z Pobřežní hlídky

 
Americká herečka Alexandra Paul (51) má na kontě víc jak sedmdesát filmových a televizních rolí. Zahrála si s Piercem Brosnanem (Vlak smrti), s Andym Garcíou (8 miliónů způsobů jak zemřít), s Kevinem Costnerem (Vítězové) či s Tomem Hanksem (Zátah). A také s Pamelou Anderson či Davidem Hasselhoffem v Pobřežní hlídce. Na jednom z nejsledovanějších seriálů všech dob se podílela mezi lety 1992 a 1997. Ztvárnila Stephanii Holden.
10.05.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (605 článků) , Kevin Costner (83 článků) , Tom Hanks (211 článků) , David Hasselhoff (223 článků) , Alexandra Paul (5 článků) , Pamela Anderson (557 článků) , Alexandra Holden (3 články)

Jediná kráska z Pobřežní hlídky s plochou hrudí má i v padesáti tělo k nakousnutí

 
Jméno americké herečky Alexandry Paul není v našich končinách příliš známé, ale jediný pohled na její tvář a většině se okamžitě vybaví, odkud vítr vane. Jako záchranářka Stephanie Holden vynikala mezi ostatním dámským osazenstvem seriálu Pobřežní hlídka nejen svou duchaplností a vyzrálostí, ale také drobným přírodním hrudníkem.
29.08.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexandra Paul (5 článků) , Alexandra Holden (3 články)

Mrkněte, jak dnes vypadá jediná kráska z Pobřežní hlídky, která měla plochý hrudník

 
Na seriál Pobřežní hlídka se v době jeho největší slávy dámy dívaly převážně kvůli charismatickému Davidu Hasselhoffovi (59) a pánové se kochali pohledem na vnadné krásky v čele s Pamelou Anderson  (44) a Carmen Electrou (39). Za tu nejrozumnější však platila americká herečka Alexandra Paul, jež v seriálu představovala oduševnělou Stephanii Holden. K jejímu charakteru se tak žádné výrazné ženské vnady nehodily. Alexandra se tak stala v Pobřežní hlídce jedinou majitelkou téměř plochého hrudníku.
02.02.2012 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (605 článků) , Carmen Electra (82 článků) , David Hasselhoff (223 článků) , Alexandra Paul (5 článků) , Pamela Anderson (557 článků) , Alexandra Holden (3 články)
« Předchozí 1 Další »