Články k osobnosti

Alexandra Daddario

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alexandra Daddario »
 

Obdařená kráska z Pobřežní hlídky předvedla své křivky v černých bikinách

 
Před třemi lety v plavkách natáčela film Pobřežní hlídka po boku Dwayna Johnsona a Zaca Efrona, teď už se Alexandra Daddario v bikinách prochází po pláži jen během pauz na natáčení.
03.12.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků) , Alexandra Daddario (5 článků) , Alexandra Johnson (2 články)

Neviditelné plavky: Herečka vyrazila na pláž v bikinách tak autentické tělové barvy, že vypadala jako nahá

 
Herečka Alexandra Daddario (34) našla opravdu dokonale padnoucí tělové bikiny. Tenhle odstín jí sedl tak, že si museli další návštěvníci pláže ukroutit hlavy a třikrát pohledem zkontrolovat, že na sobě opravdu něco má.
28.11.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Alexandra Daddario (5 článků)

Film Pobřežní hlídka je dotočen. Jsme Avengers pláže, hlásá plavčík The Rock

 
Skončilo natáčení filmu Pobřežní hlídka (Baywatch) podle stejnojmenného populárního seriálu z 90. let. V celovečerní verzi, kterou režíruje Seth Gordon (Šéfové na zabití), se v hlavních rolích plavčíků objeví Dwayne "The Rock" Johnson (Rychle a zběsile 7), Zac Efron (Děda je lotr) nebo Alexandra Daddario (San Andreas). Menší roli získal i David Hasselhoff, který se v seriálu proslavil jako hlavní plavčík Mitch. Zápletka se bude točit kolem kriminálníků, kteří budou ohrožovat rajón záchranářů. Studio zveřejnilo první promo fotku a její pohlednicovou verzi, k níž The Rock na svém Instagramu napsal, že plavčíci jsou "Avengers pláže". Pobřežní hlídka dorazí do českých kin v květnu 2017.
20.05.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (168 článků) , David Hasselhoff (242 článků) , Alexandra Daddario (5 článků) , Seth Gordon (6 článků) , Dwayne Johnson (74 článků) , Alexandra Johnson (2 články)

První fotka z nové Pobřežní hlídky. Takhle vypadá nástupkyně Pamely Anderson

 
Herec Dwayne Johnson, který je znám také jako The Rock, zveřejnil na svém Instagramu další fotku z natáčení nového filmu Baywatch (Pobřežní hlídka). Po boku mu stojí Alexandra Daddario, se kterou si zahrál v katastrofickém dramatu San Andreas (2015). Pobřežní hlídka vychází ze stejnojmenného populárního seriálu 90. let a proslavil Pamelu Anderson nebo Davida Hasselhoffa, který se navíc ve filmu objeví. Režisérský post získal Seth Gordon, který za sebou má například komedii Šéfové na zabití (2011). The Rock kolegyni Daddario vychvaluje a těší se "až ona a všechny naše další holky budou nakopávat zadky a chránit pobřeží". Do českých kin snímek dorazí 18. května 2017.
14.03.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (655 článků) , Dwayne Johnson (74 článků) , David Hasselhoff (242 článků) , Alexandra Daddario (5 článků) , Seth Gordon (6 článků) , Pamela Anderson (607 článků)

Chcete ji vidět v červených plavkách? Tato herečka bude hvězdou nové Pobřežní hlídky

 
Až na televizní obrazovky dorazí volné pokračování kultovního seriálu Pobřežní hlídka, Pamelu Anderson  (48) ani její parťáky v něm neuvidíme. Novou tváří plážové podívané má být vycházející herecká hvězda Alexandra Daddario.
21.11.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (655 článků) , Alexandra Daddario (5 článků) , Pamela Anderson (607 článků)
« Předchozí 1 Další »