Články k osobnosti

Alexandra Burke

  zpěvačka, modelka, tanečnice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alexandra Burke »
 

Alexandra Burke: Vidím ducha své mámy

 
Britská zpěvačka Alexandra Burke tvrdí, že vidí často svou matku Melissu Bell. Na té větě by nebylo nic zvláštního, kdyby její maminka v srpnu nezemřela. Vítězka páté série britské soutěže X Factor z roku 2008 vídá už třetí měsíc ducha své zesnulé matky.
02.11.2017 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexandra Burke (4 články)

Sladká Němcová zběsile pronásleduje světového topmodela: Exkluzivně nám práskla proč

 
Super.cz jako jeden z mála nechyběl na přehlídce značky F&F v Londýně, kde mezi britskými hvězdičkami, herečkou Laurou Carmichaelovou, zpěvačkou Alexandrou Burke nebo třeba modelkou Jasmine Guinness, nechyběly ani představitelky české krásy Petra Němcová  (33) a Tereza Maxová  (41) .
21.05.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (607 článků) , Tereza Maxová (443 článků) , Alexandra Burke (4 články) , Petra Sladká (6 článků) , Jasmine Burke (1 článek)

Alexandra Burkeová má talent, špičkovou desku zatím ale nenatočila

 
Alexandra Burkeová je další z mladých hvězdiček, které do světa popu vyplavil televizní X Factor. Se svým debutem Overcome útočí hlavně na fanoušky komerčnější odnože současného R & B.
11.03.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexandra Burke (4 články)

Alexandra Burke nechce na Vánoce dárky!

 
Zpěvačka Alexandra Burke se nechala slyšet, že na Vánoce odmítá jakékoliv dárky. Prozadila také, kam míří na Silvestr. Vítězka X Faktoru si ze všeho nejvíc přeje být na Vánoce obklopena svými blízkými. Burke to uvedla v rozhovoru pro Bang Showbiz. „Všichni pečeme a jíme společně rodinné jídlo. Moc se na ten den těším, protože vím, že bude skvělý. „Nechci [...]
24.12.2009 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexandra Burke (4 články)
« Předchozí 1 Další »