Články k osobnosti

Alexa Chung

  modelka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Alexa Chung »
 

Modelka Alexa Chung se chce zbavit svého lesbického panenství

 
Modelka a spisovatelka Alexa Chung už dávno není pannou, čtyřiatřicetiletá kráska randila třeba s hercem Alexanderem Skarsgårdem či zpěvákem Alexem Turnerem. Ale londýnská rodačka v interview pro časopis Porter přiznala, že ještě o jistou část panenství nepřišla a bude na tom zřejmě pracovat. Ještě nikdy si totiž neužila lesbický sex.
08.02.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Alex Turner (3 články) , Alexander Skarsgård (25 článků) , Alex Turner (3 články) , Alexa Chung (9 článků)

Švédský krasavec Alexander Skarsgård je opět nezadaný

 
Herec Alexander Skarsgård je opět nezadaný. Švédského krasavce mívala na lůžku po dva roky herečka Alexa Chung, ale letní horka tohoto roku jejich láska nepřežila a rozhodli se, že půjdou každý svou cestou. Blonďatý svůdník Alexander mezitím vyrazil na rande s Toni Garrn.
18.07.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Skarsgård (25 článků) , Alexa Chung (9 článků) , Toni Garrn (36 článků)

Novodobý Tarzan: Miluju nahotu!

 
Švédský čahoun Alexander Skarsgård přiznal, že je v každém vztahu velmi intenzivní a vyžaduje řádnou pozornost a péči. Ať už se jedná o přátelství nebo romantický poměr, který teď udržuje s Alexou Chung, vyžaduje prý hollywoodský hezoun naprosté zapojení a stoprocentní investici. Doma pak jeho protějšek čeká velmi příjemný pohled na jeho nahé tělo. Chodí totiž zásadně au naturel.
08.07.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexander Skarsgård (25 článků) , Alexa Chung (9 článků)

Švédská hvězda kultovní trilogie pózovala na červeném koberci s flekatým obličejem

 
Britský návrhář Christopher Kane měl na své pondělní přehlídce hvězdnou účast. O jeho nejnovější kolekci představenou v rámci londýnského týdne módy projevila zájem například Salma Hayek s manželem Francoisem-Henrim Pinaultem, dále modelky Daisy Lowe, Pixie Geldof nebo moderátorka Alexa Chung. Nejvíce pozornosti si však pro sebe ukrojila švédská herečka Noomi Rapace, a to z jediného důvodu - kvůli flekům na tváři.
24.02.2015 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (237 článků) , Alexa Chung (9 článků) , Noomi Rapace (5 článků) , Daisy Lowe (8 článků) , Francois Pinault (15 článků)

Chris Martin prý randí po rozchodu s Gwyneth Paltrow se slavnou módní ikonou. Po přísné dietářce má další vychrtlinu?

 
Před několika dny svět obletěla zpráva, že se "Chris Martin":http://www.extra.cz/tema/chris-martin (37) a "Gwyneth Paltrow":http://www.extra.cz/tema/gwyneth-paltrow (41) "rozcházejí":http://www.extra.cz/co-to-s-tou-gwyneth-paltrow-je-ma-vsechno-co-si-jen-prat-ale-chlapa-si-udrzet-neumi-proc-skoncilo-jeji-manzelstvi-s-chrisem-martinem. Hned se vyrojily spekulace o tom, co za rozchodem slavného páru stojí a jestli je za tím někdo další. Několik amerických serverů teď spekuluje, že by si měl frontman kapely Coldplay něco začít s módní ikonou Alexou Chung (30).
30.03.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Gwyneth Paltrow (326 článků) , Chris Martin (154 článků) , Chris Martin (155 článků) , Chris Martin (155 článků) , Alexa Chung (9 článků)

Kam ten svět spěje? Tahle vyzáblina je vzorem tisíců anglických dívek

 
Alexa Chung je v Londýně velkým módním pojmem. Modeling je ale pouze jedním z mnoha oborů, kterým se věnuje. Její tvář se stala slavnou i díky moderování v televizi, a uznávanou se stala také pro své ‚pisatelské střevo‘, které pravidelně zúročuje v britském magazínu Vogue jako redaktorka.
23.01.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexa Chung (9 článků)

Harry Styles se povaloval u bazénu s kamarádkami. Jak se vám líbí?

 
Devatenáctiletý zpěvák relaxoval u bazénu se svými kamarádkami Alexou Chung a Pixie Geldof.
20.01.2014 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Alexa Chung (9 článků) , Harry Styles (141 článků)

To je bomba! V takovouhle sexy kočičku se proměnila dětská hvězda z filmu Spy Kids Alexa Vega

 
Herečka Alexa Chung (24) už se stihla vdát a před dvěma lety i rozejít se svým manželem, ale zdá se, že o nějakém následném trápení nemůže být ani řeč. Bývalá hvězda filmu Spy Kids totiž vypadá na snímcích připravovaného filmu Machete Kills neuvěřitelně.
09.11.2012 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexa Vega (1 článek) , Alexa Chung (9 článků)

Moderátorka Alexa Chung příšerně hubne, nohy má jako párátka a sotva se na nich udrží

 
Anglická moderátorka, modelka a redaktorka britského Vogue Alexa Chung (28) se doslova ztrácí před očima. Přestože vždy bývala velice štíhlá, dnes připomíná spíš dívku v posledním stadiu anorexie. Alexa nikdy neskrývala, že si ke štíhlé postavě dopomáhá zdravou stravou, ale zároveň prý hubne hlavně, když má stres. Tentokrát by však musela být bývalá modelka opravdu v silných depresích, jelikož její postava je vyzáblejší, než kdy dřív, uvedl britský Daily Mail.
14.12.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexa Chung (9 článků)
« Předchozí 1 Další »