Články k osobnosti

Aleš Lehký

  zpěvák, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Aleš Lehký »
 

Konec vstávání v nekřesťanskou hodinu. Partyšová odchází ze Snídaně

 
Milan Peroutka  (31) a Nikola Čechová nejsou jedinou dvojicí, kterou už nebudeme vídat ve Snídani s Novou. Z kola ven šla také Gabriela Partyšová  (43) se svým parťákem Alešem Lehkým.
06.09.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (379 článků) , Aleš Lehký (31 článků) , Milan Peroutka (304 článků) , Nikola Čechová (76 článků)

Martin Kocián zrovna nebere drogy a chce se vrátit do Lunetiku: Nikdy, zní odmítnutí

 
Martin Kocián (44) je padlá ikona z chlapecké skupiny Lunetic. Kdysi jeho tvář zdobila dětské pokojíčky mnoha slečen, neunesl ale někdejší obrovskou slávu, začal brát drogy a hrát automaty. A průšvihářem zůstal dál. Před necelými dvěma lety dostal další vyhazov z kapely, nyní je prý ale čistý a snaží se znovu dostat zpět. „Za mě rozhodně ne,“ trvá si na svém jeho exkolega z bandu Aleš Lehký.
21.06.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

Svůdné foto jen v župánku. Partyšová po delší době ukázala půvabnou sestru

 
Po několikaměsíční pauze se Gabriela Partyšová  (42) nedávno vrátila zpátky na televizní obrazovky. Sympatická brunetka znovu moderuje Snídani s Novou, tentokrát ale s jiným kolegou, kterým je bývalý člen kapely Lunetic Aleš Lehký .
17.08.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (379 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

Zpěváka z Luneticu Gábina Partyšová obdivovala už jako náctiletá a nyní spolu budou moderovat Snídani

 
S televizí Nova je Gabriela Partyšová  (42) spojovaná od jejích devatenácti let. I když to vypadalo, že její působení v komerční televizi je u konce, opak je pravdou. Jak už jsme vás informovali, tak se moderátorka vrací do Snídaně s Novou, kterou bude od pondělí moderovat s kolegou Alešem Lehkým .
19.07.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (379 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

22 let od legendárního hitu Lunetic: Aleš Lehký poslal „Mámám“ emotivní vzkaz!

 
Před téměř čtvrt stoletím jim Česká republika padla k nohám. Vašek, David, Aleš a Martin. Tuhle čtveřici znal i ten, kdo nechtěl, jelikož zněla ve všech rádiích. Jejich plakáty visely na zastávkách a koncertovat jezdili po celém Česku. Na výročí dvaadvaceti let po vzniku hitu „Máma“ a tedy založení skupiny Lunetic se Aleš Lehký (40) opět po čase přihlásil fanouškům.
11.05.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků) , David Martin (111 článků) , David Martin (25 článků) , David Martin (25 článků) , David Martin (25 článků) , David Martin (23 článků) , David Martin (20 článků) , David David (1322 článků) , David Martin (19 článků) , David Martin (19 článků) , David Martin (13 článků) , David Martin (13 článků) , David David (990 článků)

Nejvíc jsme zapařili s Richardem Müllerem, zavzpomínali Lunetic

 
Skupina Lunetic vyjela na podzimní turné. Na koncertech je podle Aleše Lehkého (39) stejná atmosféra jako kdysi, oproti vystoupením před dvaceti lety chybí jen akrobatické taneční prvky. Od čtyřicetiletých chlapů je však podle členů skupiny nikdo ani nečeká.
16.09.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (379 článků) , Aleš Lehký (31 článků) , Richard Müller (379 článků)

Člen skupiny Lunetic Aleš Lehký: Máma z nás udělala hvězdy...

 
„Zažili jsme slávu jako Beatles,“ vzpomínají členové skupiny Lunetic. Letos si ji zopakují. Slaví totiž 20 let od svého vzniku velkolepým turné. Jeden z nich, Aleš Lehký (38), říká: „Vše odstartovala písnička Máma.“
14.05.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků)

Takhle moderátora ve Snídani neuvidíte: Aleš Lehký se svlékl do naha!

 
Fanynky ho znají jako jednoho z fešáků ze skupiny Lunetic, diváci ho vídají v ranním pořadu Snídaně s Novou. Ani jedni Aleše Lehkého (38) však neznají nahého. Přesně tak, jak se ukázal na dovolené v Thajsku.
09.03.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků)

Fanynky plačte, Lunetic skončil! Jeho člen řekl proč!

 
Lunetic, skupina, kterou milovali snad všichni. Jenže po velké slávě přišel také velký pád. Člen skupiny Aleš Lehký (36) se o jejich konci rozpovídal.
20.05.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků)

On se snad dočista zbláznil! Neuvěříte, jakou malůvku si nechal vytetovat bývalý Lunetic Aleš Lehký

 
Kde jsou ty časy, kdy to byl člen skupiny Lunetic, přeslazený hošánek. Teď chce moderátor Snídaně s Novou Aleš Lehký být asi za tvrďáka, tak si nechal udělat na ruku tetování. Ale aby s tím, co si tam nechal navždy nakreslit, nebyl spíš pro srandu králíkům.
17.05.2016 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků)

Fanynky plačte, Lunetic skončil! Jeho člen řekl proč!

 
Lunetic, skupina, kterou milovali snad všichni. Jenže po velké slávě přišel také velký pád. Člen skupiny Aleš Lehký (36) se o jejich konci rozpovídal.
16.05.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků)

Co za tím bylo tentokrát? Lunetici definitivně odstřihli problémového člena své kapely

 
I dvacet let od vzniku kapely Lunetic se kluci stále scházejí a vystupují, i když v omezené sestavě. V kontaktu jsou frontman kapely Vašek Jelínek, Aleš Lehký, známý ze Snídaně s Novou, a David Škach, který si občas odskočí ze své truhlářské dílny. Čtvrtý Martin Kocián už v kapele nepůsobí a nás zajímalo proč? Ví se, že kontroverzní blonďák procházel v minulosti nejrůznějšími problémy, ale přece jen jsme chtěli slyšet od jeho kolegů, co se přihodilo.
26.04.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: David Škach (3 články) , Martin Kocián (66 článků) , Vašek Jelínek (57 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

Lunetici si vybrali následovníky: Jak se vám líbí těchto 5 kluků, z nichž vznikne nová kapela?

 
Tihle chlapci budou asi novou ozdobou dívčích pokojíčků v Česku i na Slovensku. Díky úspěchu na castinzích v Bratislavě a v Praze se z nich stali členové nového česko-slovenského boybandu s výraznou podporou prestižních britských hudebních manažerů Denise Ingoldsbyho a Andrewa Murrayho. S výběrem pomáhali i Aleš Lehký a Václav Jelínek z legendárních Lunetiků.
02.10.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Vašek Jelínek (57 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

Další dívčí idol z Lunetiků zfotrovatěl: Aleš Lehký šediví, plešatí a vypadá jako roztomilý koblížek

 
K největším fešákům nejslavnější české chlapecké kapely Lunetic sice patřili Vašek Jelínek a Martin Kocián, ale nejvíc je dodnes slyšet o Aleši Lehkém, který se uměl prosadit jako moderátor a momentálně už několik let vstává ještě před svítáním, aby potěšil ranní ptáčata v pořadu Snídaně s Novou.
05.09.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků) , Vašek Jelínek (57 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Servis auta, chlípné oči, vzpomínají Lehký s manželkou

 
Moderátor a zpěvák skupiny Lunetic Aleš Lehký je s manželkou Janou od roku 2009, k oltáři vykročili rok poté a ve stejném roce se jim narodil i syn Adam. V Lásce pod lupou odhalují, jak se vůbec znají. Na stejné otázky odpovídal každý zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Přály bychom si rodinu, říkají lesbičky Mirka a Pavlína LÁSKA POD LUPOU: Lukáš Langmajer poprvé odhalil sebe i svou rodinu LÁSKA POD LUPOU: Září 87 a křoví, vzpomínají Pavel Vítek a Janis Sidovský LÁSKA POD LUPOU: Píše něžné SMS, i když vedle něj spím, říká Rottrová
17.01.2014 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků) , Pavel Vítek (123 článků) , Lukáš Langmajer (97 článků) , Janis Sidovský (82 článků)

Woody Allen: Dylan jsem samozřejmě nezneužil, miloval jsem ji

 
Americký filmař Woody Allen se konečně osobně vyjádřil k nařčení své adoptivní dcery, že ji v jejích 7 letech zneužil. Důrazně obvinění popřel a připomněl, že už před 21 lety kvůli tomu podstoupil výslech na detektoru lži. Celé obvinění podle něj nedává smysl. Za Allenem stojí jeho další děti.
28.11.2013 00:27 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (297 článků) , David Škach (3 články) , Vašek Jelínek (57 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

Martina Kociána na hodinu vyhodili z Luneticu. Zase bere drogy?

 
Lunetic vždy tvořili čtyři členové, teď už je ale vše jinak! Kdysi megaúspěšná chlapecká skupina se na hodinu zbavila svého nejslabšího článku, alespoň co se spolehlivosti týče, Martina Kociána. „Už přes půl roku s ním nehrajeme. Sebral se, odjel do zahraničí a nedal nám vědět. Tak jsme se rozhodli, že než tohle zažívat už potřetí za sebou, že se s Martinem rozloučíme,“ potvrdil Super.cz Aleš Lehký.
15.11.2013 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (66 článků) , Aleš Lehký (31 článků)

Co dělá Aleš Lehký z Luneticu? Rodina je pro něj na prvním místě

 
Pro třiatřicetiletého zpěváka je prý rodina na prvním místě. S manželkou Janou si v dohledné době chtějí pořídit další děti.
29.04.2013 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků)

Aleš Lehký ukázal rodinu. U syna Adama nekončíme, říká s manželkou

 
Třiatřicetiletý moderátor a zpěvák skupiny Lunetic Aleš Lehký je už tři roky ženatý s manželkou Janou, s níž vychovává téměř tříletého syna Adama. Pro iDNES.cz přiznal, že rodina je pro něj to nejdůležitější. Z rodného Ústeckého kraje ji prý stěhovat nebude. Další články k tématu: Lunetic se vrací po 11 letech, v pauze zakládali rodiny a plodili děti Skupina Lunetic se po šesti letech od rozpadu vrátila na pódium Kocián ze skupiny Lunetic: Dokázal jsem si, že nejsem sráč Vracíme se kvůli vzpomínkám, nečekáme bláznovství, tvrdí Lunetic
27.04.2013 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků)

VELKÁ SÁZKA NA NOVĚ: Bude moderátor pít kávu ze zvířecích výměšků?

 
Redaktor Víkendu Martin Vencl přistoupil na neobvyklou sázku: když pozře něco, co už pozřel někdo jiný, moderátor Snídaně s Novou Aleš Lehký to udělá taky. Martin se proto rozhodl, že vypije kávu, která prošla trávicím ústrojím cibetek! Jak se Aleš se sázkou popere?
26.03.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Lehký (31 článků) , Martin Vencl (3 články)
« Předchozí 1 2 Další »