Články k osobnosti

Albus Brumbál

  ředitel bradavické školy, zakladatel fénixova řádu

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Albus Brumbál »
 

Milostná scéna mezi Judem Lawem a Johnnym Deppem. Dočkáme se jí v pokračování Fantastických zvířat?

 
Milovníci Harryho Pottera a zvláště ti, kteří touží po explicitním vyjádření homosexuality u Albuse Brumbála budou po zhlédnutí filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny zklamáni. Nejmocnější kouzelník 20. století totiž neprojeví nijak explicitně své city ke Gellertu Grindelwaldovi – nejmocnějšímu černokněžníkovi.
02.02.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (820 článků) , Harry Potter (1454 článků) , Albus Brumbál (7 článků)

Gandalf měl hrát Brumbála. Nemohl jsem tu roli převzít, říká McKellen

 
Herec Ian McKellen (77) konečně objasnil, proč v roce 2002 odmítl nabídku na roli postavy Albuse Brumbála z filmů o Harrym Potterovi po smrti jeho kolegy herce Richarda Harrise. Důvodem byla jízlivá poznámka kolegy.
30.04.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Richard Harris (6 článků) , Harry Potter (1454 článků) , Albus Brumbál (7 článků) , Richard Harris (6 článků) , Harry Harris (4 články) , Ian Harris (1 článek)

Smrt si bere po třech, říká staré přísloví. Po Věře Chytilové zemřel dnes legendární herec Otakar Brousek. Budeme za pár dní zase truchlit?

 
Je to bard českého herectví, jeho hlas zná úplně každý. Ti starší hlavně z divadel, mladší generace si vybaví barvu jeho hlasu ihned poté, co řekneme jméno Albus Brumbál. Slavnou postavu bradavického ředitele ze ságy Harry Potter daboval právě on.
14.03.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (127 článků) , Harry Potter (1454 článků) , Albus Brumbál (7 článků)

Fanoušci Harryho Pottera, tohle jste slyšet nechtěli: Autorka knih přiznala chybu, když nechala Hermionu vzít si Rona! S kým měla doopravdy skončit?

 
Spisovatelka "J. K. Rowling":http://www.extra.cz/tema/j-k-rowling nás i po tolika letech od dokončení posledního dílu "Harryho Pottera":http://www.extra.cz/tema/harry-potter umí pořádně překvapit. Už jsme se od ní dozvěděli, že bradavický profesor Albus Brumbál byl ve skutečnosti gay, že kdyby bylo jen na ní a nevyžadoval by to příběh, tak by jedna z nejpřekvapivějších postav Severus Snape skončila jako otec Harryho. Nyní fanoušky své ságy šokovala s další novinkou.
02.02.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1454 článků) , Severus Snape (10 článků) , Albus Brumbál (7 článků)

V Británii se bude dražit první vydání Harryho Pottera

 
Každý, kdo kdy přemýšlel nad tím, co se britské spisovatelce J.K. Rowlingové honilo v hlavě, když psala první díl své slavné série o kouzelnickém školákovi Harrym Potterovi, má nyní šanci to zjistit. V Británii se 21. května bude dražit unikátní první vydání knihy Harry Potter a kámen mudrců doplněné o autorčiny rukou psané myšlenky a komentáře ke knize i její filmové adaptaci, stejně jako 22 jejích vlastních ilustrací včetně spícího malého Harryho či Albuse Brumbála, ředitele školy pro kouzelníky v Bradavicích.
21.05.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1454 článků) , Albus Brumbál (7 článků)

To je neskutečné. Český Táta v sukni a Albus Brumbál snad vůbec nestárnou!

 
Špičkoví čeští herci a dabéři Viktor Preiss, jenž se proslavil namlouváním rolí herce Robina Williamse (například v Tátovi v sukních), a Otakar Brousek starší, který si špičkově střihl dabing učitele kouzelnické školy Albuse Brumbála v osmi dílech Harryho Pottera, jako by úplně zapomněli stárnout. Podívejte se sami, jak to těm fešákům v letech stále sekne.
09.06.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Robin Williams (158 článků) , Viktor Preiss (175 článků) , Harry Potter (1454 článků) , Albus Brumbál (7 článků)

Plodný Brumbál - V 68 letech další dítě! S milenkou!

 
LONDÝN – Britský herec Michael Gambon (68), který převzal v roce 2003 roli ředitele kouzelnické školy Albuse Brumbála ve filmech o Harrym Potterovi, je plný kouzla i v osobním životě.
24.06.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Gambon (6 článků) , Harry Potter (1454 článků) , Albus Brumbál (7 článků)
« Předchozí 1 Další »