Články k osobnosti

Al Martino

  herec, zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Al Martino »
 

Středeční Ulice: Je čas vymyslet bojovku pro Lexíka a Martině předat další kus práce

 
Na první pohled se zdálo, že Martina bude své mámě dělat potíže. Že se zkrátka ty dvě naučily žít od sebe a na svůj blízký a každodenní kontakt si budou muset zvykat. Ale kupodivu to jde lépe, než obě čekaly. Kateřina je plně zaměstnaná svou novou rodinou, což je teď ještě intenzivnější, když je Lexík nemocný. A i proto neváhá a Martině dává plně na starost letní zahrádku.
06.06.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (161 článků)

Helena Vondráčková opět bojuje proti státu kvůli nízkému důchodu. Nejde o peníze, ale o princip, píše

 
Slavná zpěvačka Helena Vondráčková (75) bojuje o svůj důchod. Tento spor proti státu začal už v roce 2011, kdy české zpěvačce vyměřili částku 8 tisíc korun za měsíc. Proti tomuto rozhodnutí se Helena odvolala a následně jí byl důchod zvednut na 13 tisíc korun. Ale tato částka je podle ní i jejího manžela Martina Michala opět směšná, a tak ve svém odvolání zpěvačka nepolevila. A zdá se, že to přinese své ovoce, jak nyní popsala na svých sociálních sítích. 
15.05.2023 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1038 článků) , Martin Michal (370 článků) , Al Martino (161 článků)

Důchodce odrbete, ale církevní restituenti dostanou navíc miliardy... Demagogie, zvolal na Primě Kupka

 
První místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček se rozhodl v nedělní Partii CNN Prima News rozpoutat peklo, aby nastínil, co čeká vládu ve Sněmovně, když ta bude chtít zpomalovat valorizaci penzí. Do svého oponenta z vlády Martina Kupky z ODS pálil jednu slovní salvu za druhou. Vmetl mu například, že vláda si bere důchodce jako rukojmí, „odrbe je“. A pak vytasil církevní restituce. Ale Kupka si to nenechal líbit a Havlíčkovi taktéž zasadil několik slovních ran.
19.02.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (161 článků)

Důchodce odrbete, ale církevní restituenti dostanou navíc miliardy... Demagogie, čílil se na Primě Kupka

 
První místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček se rozhodl v nedělní Partii CNN Prima News rozpoutat peklo, aby nastínil, co čeká vládu ve Sněmovně, když ta bude chtít zpomalovat valorizaci penzí. Do svého oponenta z vlády Martina Kupky z ODS pálil jednu slovní salvu za druhou. Vmetl mu například, že vláda si bere důchodce jako rukojmí, „odrbe je“. A pak vytasil církevní restituce. Ale Kupka si to nenechal líbit a Havlíčkovi taktéž zasadil několik slovních ran.
19.02.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (161 článků)

Měli by zvát. Ale nezvou. Proč lidé nevěří ČT a jiným, podrobně

 
Na diskusním fóru „Doba nedůvěry“ při debatě o médiích a manipulacích zaznělo, že klíčovým nebezpečím jsou veřejnoprávní média. „Došlo v nich k obrovskému zglajchšaltování respondentů, které si tam zvou, přitom toto by fakticky měla být otevřená aréna. A to se prostě neděje,“ kritizovala komentátorka deníku Echo24 Lenka Zlámalová. Od profesora neurologie Martina Jana Stránského přítomní slyšeli, že jsme na začátku konce naší civilizace, nic neurčuje, abychom tady byli pořád. Hloupneme. Průměrné IQ se snižuje.
22.11.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Stránský (76 článků) , Martin Stránský (158 článků) , Al Martino (161 článků)

„Proč nikdo nevolá po míru?“ ozvalo se z ČT. Ale pak se do toho vložila Witovská

 
Rusko-ukrajinský konflikt po útoku na Krymský most dál eskaluje a nikde žádný státník, jenž by volal po skutečném míru. Takové vyhlídky dramaturga náboženského vysílání České televize Martina Horálka, obávajícího se globálního konfliktu, skutečně děsí. Ne všichni jeho kolegové z veřejnoprávní televize zastávají však stejný názor: „Válku začal Putin, Ukrajinu je potřeba podpořit,“ oponuje Horálkovi moderátorka končící v ČT Světlana Witowská a připomíná události v srpnu 1968.
13.10.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (438 článků) , Al Martino (161 článků)

Žilková po rozpadu manželství: Prodává věci, které jí připomínají Stropnického?

 
Sobotní ráno se před domem Veroniky Žilkové (60) začaly kupit různé věci. Zatím ne kufry Martina Stropnického (65), který herečce oznámil, že už ji nemiluje a chce se rozejít. Ale některé z věcí by mohly být spojeny s místem, kde spolu manželé žili. Třeba beduínské pončo, které si Veronika přivezla z Izraele, kde dva roky žila se Stropnickým coby českým velvyslancem. Nebo speciální Bibli pro vojáky, kterou získala, když byl Stropnický ministrem obrany.
27.03.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1946 článků) , Al Martino (161 článků)

Klára Issová kápla božskou o tajemném doprovodu! Jsou spolu už roky

 
V lednu se na slavnostní premiéře snímku Srdce na dlani objevila Klára Issová (42). Ale ne proto, že by ve filmu hrála, ale dělala doprovod fešnému muži, který v romantické komedii režiséra Martina Horského měl malou roli!
04.03.2022 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Issová (197 článků) , Martin Horský (6 článků) , Al Martino (161 článků)

Zasnoubená SuperStar Martina Balogová: Svatba ano, ale další dítě ne!

 
Loni v listopadu finalistku první řady SuperStar Martinu Balogovou (43) přímo na jevišti klubu Reduta požádal o ruku její přítel František a řekla ANO! Letos je v plánu veselka. Ale co v plánu není, jsou společné děti.
23.02.2022 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Martina Balogová (80 článků) , Al Martino (161 článků)

Smrt Okamurovi. „Očkovací“ doktor ho chtěl trávit, je dusno

 
Přidat Tomiu Okamurovi do pití kyanid. To navrhl primář sokolovské nemocnice Martin Straka kvůli sněmovní rozpravě, během níž poslanci SPD blokují schválení pandemického zákona. Straka již v minulosti řekl, že někteří lidé nemají inteligenci na pochopení nutnosti se očkovat a nyní odpůrce pandemického zákona navíc označil za „dementy s jedním zubem“. Kromě Straky si z Okamury utahoval i jeden z předních profesorů radících vládě s covidem, Marián Hajdúch.
16.02.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3062 článků) , Al Martino (161 článků)

Idylka, nebo čtyřtýdenní horor? Pártlová popsala dovolenou na Seychelách s 8měsíční dcerkou!

 
Známá zpěvačka a komička Martina Pártlová (42) strávila společně s partnerem Josefem Vařekou (28) a malou dcerkou Stellou (8 měsíců) měsíc na Seychelách. „Kdybych tu odvahu teď nesebrala, tak už bych ji nesebrala nikdy a celej život bychom byli odsouzení zůstat na baráku,“ vysvětlovala, proč se k tomu odhodlala. Ale žádná idylka to tedy nebyla…
07.02.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (359 článků) , Josef Vařeka (32 článků) , Al Martino (161 článků) , Martina Stella (27 článků)

Martina Preissová a Marie ze Slunečné mají společné vzdělání

 
Nevěříte? Ale ano! Martina Preissová má vystudovanou pedagogickou střední školu, kde vystudovala obor učitelství pro mateřské školy. Mohla z ní tedy být učitelka v mateřské školce, stejně jako Marie. Jak se učitelka dostala k herectví?
26.10.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (161 článků) , Maria Martina (33 článků)

Opozice tady straší lidi vládou, která není reálná! Králíček z ANO se v Partii neudržel

 
„Ten dnešní pořad je opravdu zábavný,“ smál se na CNN Prima News Roman Onderka (ČSSD) a tepal zástupce ODS Martina Kupku. Ale Kupka si to nedal líbit a nešetřil koalici ANO a ČSSD. „Lidem se tady dávno neříká pravda,“ vypálil Kupka. Pirát Jakub Michálek ujišťoval lidi, že Piráti rozhodně nechystají zvyšovat daně u bytů. Poslanec ANO Robert Králíček se před kamerami rozčiloval, že tady opoziční koalice děsí lidi.
12.09.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (342 článků) , Al Martino (161 článků) , Robert Martin (19 článků) , Robert Martin (8 článků) , Robert Martin (22 článků)

Angličáky, kam se podíváš! Martin Švec (62) propadl modelům aut

 
Prvního angličáka dostal od babičky už v šesti letech. Ale místo aby autíčka při hraní otloukal jako jiní caparti, začal s nimi plnit skříně a vitríny. Kovové modely provázejí Martina Ševce (62) už přes půl století, jejich působivou sbírku nyní vystavuje v mělnickém muzeu.
05.09.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Ševc (7 článků) , Al Martino (161 článků)

Bude očkování zdravotníků povinné i v Česku? Vojtěchova náměstkyně vyjádřila obavu

 
V Česku není očkování proti covidu-19 povinné zatím pro nikoho. Ale některé země už mají nové zákony, které nařizují vakcinaci zdravotníků, hasičů nebo pečovatelů v domovech pro seniory. Povinně se musí očkovat zdravotníci a hasiči ve Francii, pokud se nenaočkuje zdravotník v Itálii, nesmí přijít do styku s pacienty. Povinné očkování zdravotnického personálu se řeší i v Česku. Martina Koziar Vašáková, náměstkyně ministra zdravotnictví, Blesk Zprávám řekla, že povinné očkování by nebylo vnímáno dobře, ale očkování zdravotníků vnímá jako morální povinnost. Jak vnímají možné povinné očkování další přední čeští lékaři?
11.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (161 článků)

O 20 kilo lehčí Xindl X je opět v jednom kole: Po 9 měsících vystoupí pro tornádem postiženou Moravu

 
Po měsících bez koncertů se zase pustil do práce. Poslední rok prošel zpěvák Xindl X  (41) pořádnou proměnou. Dobu, kdy se kvůli koronaviru nemohl věnovat své práci, věnoval sobě. Ze svého života vynechal alkohol, zařadil do něj zdravou stravu a pohyb a zhubnul neuvěřitelných 20 kilogramů. Nyní už se opět vrátil naplno do práce a je rád, že může pro své publikum opět vystupovat. „První koncerty po návratu už mám za sebou. Po té víc jak devítiměsíční pauze je to neuvěřitelný pocit. Každý koncert si teď užíváme, jako by měl být ten poslední,“ svěřil se Super.cz zpěvák, který se spojil se svým s tanečníkem Martinem Prágrem, kterého zná ze StarDance, a vystoupí na charitativní akci Rozsvítíme Hodonínsko už tuto sobotu. „Na koncert se těším moc. Ale hlavně doufám, že koncert přinese nejen zábavu lidem, ale také finanční pomoc lidem v postižených oblastech na Hodonínsku,“ svěřil se Xindl X, který má nadupané prázdniny. „Léto mám celkem našlapané. Koncertujeme několikrát do týdne, mezitím zkoušíme a také připravujeme několik nových videoklipů k nové desce Terapie, která vyjde 10. září,“ řekl zpěvák, za jehož pomoc je tanečník Martin Prágr rád, už i proto, že se aktuálně musí hlavně připravovat na novou řadu taneční soutěže, kde bude mít po boku herečku Simonu Babčákovou  (48) . Už 150 dní se nedotkl alkoholu, podívejte se, co to s Xindlem X udělalo. Zpěváka nepoznáte! „Když jsem zjistil, co postihlo můj rodný domov, tak jsem cítil tíhu a zároveň touhu pomoct. Příprava akce je náročná i z toho důvodu, že mě čeká další řada StarDance a už je čas se připravovat. Na společný tréninky se Simonou se moc těším, protože to bude každopádně velká sranda. Je krásné, jak StarDance propojuje lidi, a já jsem rád, že součástí akce Rozsvítíme Hodonínsko bude Xindl X, se kterým jsem se poznal v poslední řadě,“ dodal tanečník. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
23.07.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (156 článků) , Martin Prágr (64 článků) , Al Martino (161 článků)

Martina a Martin Preissovi zavzpomínali na složité začátky: Naši ji nechtěli, přiznal herec

 
Říká se, že láska si vždy najde cestu. Své o tom vědí i Martina (45) a Martin (48) Preissovi. Ti se totiž seznámili, když byli oba ve svazku manželském s někým jiným. City, které chovali jeden k druhému ale nakonec zvítězily. "Člověk si to zakazuje, že je to chvilkové. Ale pak zjistíte, že to tak není," svěřila se herečka v show 7 pádů Honzy Dědka.
18.05.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Preiss (90 článků) , Martin Preiss (63 článků) , Al Martino (161 článků)

Jaroš nejen ke Kellnerovi: Miliardáři nás fascinují. Dnes se v nich vrátili faraóni. Ale Česko od nich potřebuje detox

 
Podle marketingového experta Martina Jaroše Česko potřebuje detox od miliardářů. Smrt Kellnera mu prý přišla jako smrt krále. Padla i slova o moderním feudalismu a novodobých faraonech. Vypořádat se s boháči je prý úkol pro moderní státy, stejně jako tomu dříve bylo s dětskou prací. „A nevolte Babiše!“
05.04.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Al Martino (161 článků)

Martina Formanová (55) volá jaro sexy dekoltem! A fanoušci vrní blahem...

 
Vdova po oscarovém režiséru Miloši Formanovi (✝86) Martina (55) už nedočkavě vyhlíží jaro. Ale místo jarních paprsků spíš nalákala na svůj nadupaný výstřih spousty obdivných komentářů.
02.04.2021 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Martina Formanová (38 článků) , Al Martino (161 článků)

Těhotná Martina Pártlová odhalila pohlaví miminka: Jak tohle uhlídáme, baví se

 
Zpěvačka Martina Pártlová (41) čeká prvního potomka a nyní oficiálně prozradila i pohlaví. Jasnou odpověď poskytla barva roztomilého oblečení pro miminko. Ale čeho se Martina trochu obává?
14.03.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (359 článků) , Al Martino (161 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »