Články k osobnosti

Agáta Hanychová

  herečka, zpěvačka, modelka, návrhářka, moderátorka, podnikatelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Agáta Hanychová »
 

Těhotná Agáta: Zvěčnila se nahá a Žilková tvrdí, že miminko vypadá úplně jako Soukup

 
Těhotná Agáta Hanychová (37) si dopřála thajskou masáž a při té příležitosti se na Instagramu zvěčnila nahá. Její maminka Veronika Žilková následně ve společném živáku propálila, že z 3D ultrazvuku je evidentní, že Agáta pod srdcem nosí Soukupovu kopii.
26.03.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků)

Babička Agátiny dcery Dana Batulková: Slova o střídavé péči a óda na Saru Sandevu

 
Herečka Dana Batulková se jako maminka herce Jakuba Prachaře samozřejmě podílí na hlídání jeho dcery Mii, kterou má ve střídavé péči se svou bývalou manželkou Agátou Hanychovou. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, zda si myslí, že je to pro dítě to nejlepší, a promluvila o svém vztahu s Jakubovou přítelkyní, herečkou Sarou Sandevou. 
24.03.2023 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1378 článků) , Agáta Hanychová (3452 článků) , Dana Batulková (328 článků) , Sara Sandeva (128 článků) , Mia Sara (2 články)

Dana Batulková (65) o dětech: Dceři se už musí podřizovat a co po ní zdědil syn Jakub

 
Oblíbená česká herečka Dana Batulková dnes slaví 65. narozeniny. Dříve byla vdaná za herce Davida Prachaře, s nímž se ale před dvaceti lety rozvedla. Je mámou dvou dětí – Mariany a Jakuba. Ten je, jak jsme několikrát informovali, po bouřlivém rozchodu s Agátou Hanychovou zase šťastný. Už nějakou dobu září po boku Sáry Sandevy.
16.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (181 článků) , Agáta Hanychová (3452 článků) , Dana Batulková (328 článků)

Jaromír Soukup otevřeně o porodu a svatbě: Rozárka i Agáta budou Soukupovy

 
Influencerka Agáta Hanychová se již brzy stane opět maminkou. Svého třetího potomka čeká se svým partnerem - mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Nyní otevřeně prozradila, jestli bude muž jejího života u porodu a čí příjmení jejich novorozená holčička bude mít. 
15.03.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Jaromír Soukup (212 článků)

Klec Jaromíra Soukupa: Nagelovaný magnát vyzval k boxu kumpána Karlose Vémolu

 
Karlos Vémola (37) získal nečekaného vyzývatele do ringu a není jím nikdo menší než  mediální magnát Jaromír Soukup (54). Ten nakráčel na pódium Clash of the Stars a prohlásil, že by si to s Karlosem klidně rozdal. Na akci dorazil se svou polovičkou Agátou Hanychovou (37). Fotky pořídil portál Herminapress. 
12.03.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Karlos Vémola (704 článků) , Jaromír Soukup (212 článků)

Nečekaný slet těhulek: Roztomilá Hanychová, usměvavá Myslivcová a osamělá Angie

 
Na čtvrtou akci Clash of the Stars dorazilo hodně těhulek. Z kopýtka si vyrazila například Agáta Hanychová (37) se svým Jaromírem Soukupem, influencerka Dominika Myslivcová se Zdeňkem či osamělá Angie Mangombe, která svého přítele má daleko v Dominikánské republice. U všech třech byly už vidět roztomilé pupíčky a moc jim to slušelo. Fotky přinesl portál Herminapress. 
12.03.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Dominika Myslivcová (387 článků)

Zamilovaný páreček Kordula Stropnická (17) s Damianem: Opět si vyrazili z kopýtka

 
Čtvrtá akce Clash of the Stars byla opět výživná. Znovu se v O2 universum sešli všichni milovníci této organizace, včetně Agáty Hanychové (37) a její sestry Korduly Stropnické (17). Ta s sebou vzala svého přítele Damiana, přesně jako tomu bylo minule. Nejenže to všem potomkům Veroniky Žilkové (61) moc slušelo, ale hezky se sladil právě i Damian, který vedle své lásky přímo zářil. Fotky z Clashe poskytl portál Herminapress. 
12.03.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Kordula Stropnická (56 článků) , Damian Damian (8 článků)

Agátin Kryšpín ztrapnil Soukupa: Doma jsem chlap já, říká a vysmál mamince za vaření

 
Influencerka Agáta Hanychová běžně se svými followery sdílí své soukromí. Tentokrát si do živého vysílání na Instagramu pozvala svého nejstaršího potomka, syna Kryšpína. Ten na sociální síti prozradil, čím by chtěl být, až vyroste, a kdo je v domácnosti bývalé modelky chlap. 
03.03.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků)

Hanychové expřítel je single. Raiter ještě před pár dny zamilovaně cvrlikal s Pavlovčinovou, teď je konec

 
Bývalý účastník Survivoru a expartner Agáty Hanychové (37) Adam Raiter a herečka Radka Pavlovčinová (34) již netvoří pár. Oznámení o konci vztahu sdíleli oba na sociálních sítích. „Snažili jsme se, ale někdy je náročné spojit dva různorodé světy, ať už myšlenkové nebo praktické, a na některých věcech jsme se neshodli. Usoudili jsme tak, že pro nás bude lepší být přáteli než partnery,“ řekla Pavlovčinová ve videu na Instagramu.
28.02.2023 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Radka Pavlovčinová (113 článků) , Adam Raiter (13 článků)

Agáta chce miss pro holčičky, matky jí to hodily na hlavu: Bojíte se úchyláků, ptá se

 
Influencerka Agáta Hanychová se už za pár týdnů dočká svého třetího potomka. Zřejmě proto, že přivede na svět druhou holčičku, zrodil se jí v hlavě nápad, který se rozhodla prokonzultovat se sledujícími na svém Instagramu. Ráda by totiž uspořádala soutěž dětské královny krásy.
22.02.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků)

Hvězdné páry na Českém plese: Žárlivý Bohuš Matuš vedle Lucinky a těhotná Agáta Hanychová se Soukupem

 
Na Český ples do Obecního domu dorazilo mnoho hvězd, některé přišly jednotlivě, jiné v páru. Svou účastí překvapili například Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem nebo Tereza Pergnerová s partnerem Jiřím Chlebečkem. Mezi hosty byl i Bohuš Matuš s manželkou Lucií, který žárlil na neznámého nápadníka. Kdo další dorazil se svou drahou polovičkou, na to se můžete podívat v galerii.
19.02.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (472 článků) , Tereza Pergnerová (535 článků) , Agáta Hanychová (3452 článků) , Jiří Soukup (6 článků)

Těhotná Agáta a Soukup protančili noc. Na ples se přitom Hanychové moc nechtělo

 
V zástupu celebrit na Český ples dorazila i Agáta Hanychová po boku Jaromíra Soukupa. Mediálně hodně sledovanému páru to náramně slušelo, a přestože je influencerka již v pokročilé fázi těhotenství, vyrazila s partnerem i na parket. Zároveň došlo na setkání s moderátorkou Terezou Pergnerovou, která byla klasicky samý vtípek, což zachytili i fotografové eXtra.cz. 
19.02.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (535 článků) , Agáta Hanychová (3452 článků)

Český ples obrazem: Osamělá Branišová, těhotná Agáta s Jaromírem a neposedná náušnice Vondráčkové

 
Český ples patří k oblíbeným společenským akcím, na které hvězdy rozhodně nechtějí chybět. V pořadí již pátý ročník se uskutečnil v nádherných prostorách Obecního domu, kde kromě záplavy celebrit nechyběla ani redakce eXtra.cz. Naši fotografové tak zachytili například roztančeného Karla Janečka se ženou Lilií, těhotnou Agátu Hanychovou po boku Jaromíra Soukupa či osamělou Dominiku Branišovou, která dorazila bez Jaromíra Jágra. V bohaté galerii se podívejte, kdo se na akci ukázal a jak to hvězdy v průběhu večera rozjely.
19.02.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3126 článků) , Agáta Hanychová (3452 článků)

Těhotná Agáta se přirovnala k bachyni: Obdivuju všechny matky, co mají víc než dvě děti, žasne

 
 Agáta Hanychová (37) se připravuje na příchod třetího potomka. Těhotná družka Jaromíra Soukupa se na svých sociálních sítích svěřila, že obdivuje všechny matky, které mají více než dvě děti. Přesně tato situace ji čeká, termín porodu druhé dcery se blíží. 
07.02.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků)

Jaromír Soukup nechtěně odhalil, co má za tapetu: Nejsou na ní ani děti, ani družka Agáta

 
Mediální magnát, miliardář a moderátor Jaromír Soukup vyzpovídal ve svém pořadu VIP svět Speciál na TV Barrandov Shopaholicadel. V rozhovoru si část bystřejších fanoušků mohla všimnout toho, co má Jaromír Soukup na tapetě mobilu, nebyla to fotka Agáty Hanychové, jeho současné přítelkyně, či jednoho z jeho dvou dětí. Soukup má na tapetě sám sebe!
06.02.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Jaromír Soukup (212 článků)

Sacher ztrestal Agátu: Protekční spratek, co se každý měsíc tahá s jiným, ofrňoval se

 
Agáta Hanychová (37) se nedávno vyjádřila k Richardovi Sacherovi, který v týdnu soutěžil v pořadu Prostřeno a oproti ostatním byl hodně výrazným členem. Na svých sociálních sítích ho nazvala arogantním dementem, což si Richard nenechal líbit a na výrok známé modelky ostře zareagoval pro eXtra.cz.
28.01.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Richard Sacher (13 článků) , Richard Sacher (11 článků)

Agáta má plné zuby Richarda Sachera: Hulváta z Prostřena seřvala na dvě doby

 
Agáta Hanychová (37) měla dnes trošku volna, a tak se rozhodla uspořádat další ze svých pravidelných instagramových živáků. Její fanoušky zajímalo, jestli sledovala Prostřeno!, ve kterém se tento týden sešly známé osobnosti. Protože se tentokrát v oblíbeném pořadu o vaření řešily různé bizarnosti, tak si ho Agáta samozřejmě nemohla nechat ujít. Krev v žilách jí rozproudil Richard Sacher, který se mnohokrát neudržel a na své kolegy hrubě vyjel.
27.01.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Richard Sacher (13 článků) , Richard Sacher (11 článků)

Agáta o chůvě pro miminko: Mít výpomoc není zločin a chci Filipínku, má jasno

 
Agáta Hanychová (37) nás opět na svém Instagramu obohatila o další živák. Tentokrát točila z auta, kde jí řidiče dělal její věrný manažer Josef Koudelka. Protože se Agátě pomalu, ale jistě blíží termín porodu, tak otázky od fanoušků směřovaly hlavně na miminko. Fakt, že bude chtít mít chůvu hned od začátku, zřejmě není u Agáty překvapením, zajímavostí ale je, že nechce ženu české národnosti, nýbrž Filipínku. 
25.01.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Josef Koudelka (70 článků)

Babiš je nejspíš po lobotomii, tvrdí Soukup: Jeho Agáta chce přitom Andreje volit

 
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se čerstvě vrátili ze Španělska, kde si užívali kratší dovolenou. Na obou bylo vidět, jak moc jsou zamilovaní a těšící se na příchod jejich miminka. Nyní je ale čeká velká zkouška jejich vztahu, protože vyšlo najevo, že každý bude během prezidentských voleb volit někoho jiného. Nejdřív se se svým názorem svěřila Agáta, teď přišel s vyjádřením Jaromír, oba na Instagramech. Snad je toto rozhodnutí nerozdělí. 
23.01.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků) , Jaromír Soukup (212 článků) , Andrej Babiš (25786 článků)

Soukup ví, jak rozmazlovat. Těhotnou Hanychovou vzal k moři, ta se vystavila na pláži v plavkách

 
Agátě Hanychové zbývají do porodu už jen necelé 3 měsíce, ale nervozitu rozhodně nepociťuje. Nechala si vystavit povolenku od lékaře a společně s partnerem Jaromírem Soukupem vyrazila za teplem do zahraničí, jak se pár pochlubil na Instagramu. Dvojice odletěla do španělské Marbelly, kde Agáta ukázala těhotenské bříško v plavkách.
21.01.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3452 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »