Články k osobnosti

Adriana Krnáčová

  primátorka hlavního města Prahy

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Adriana Krnáčová »
 

Krnáčová (ANO): Ocenění je nejmenší způsob, jak můžeme projevit naši úctu

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová ocenila čtyři obyvatele hlavního města, kteří se významně zasloužili o jeho rozvoj a přispěli k šíření dobrého jména Prahy ve světě.
17.05.2017 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Krnáčová (ANO): Znovu můžeme rozjet projekt Studentská Praha

 
Centrum metropole a od odpoledních hodin letňanské výstaviště dnes, 29. dubna 2017, ovládl Pražský Majáles. Třináctý ročník slavnostně zahájila primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová, která studentskému svátku udělila záštitu a odstartovala dopolední průvod Prahou. Před večerním programem, kdy bude v rámci festivalu Utubering zvolen král Majálesu, primátorka znovu spustila projekt Studentská Praha.
29.04.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Krnáčová (ANO): Praha zažívá pokles výstavby a prudký růst ceny bydlení

 
Pod záštitou primátorky hl. m. Prahy Adriany Krnáčové se včera v Rezidenci primátorky uskutečnila v pořadí druhá mezinárodní odborná konference ze série Principy územního plánování evropských měst s podtitulem „Smíme v Praze bydlet?“ věnovaná tématu bydlení v evropských metropoli s důrazem na hlavní město Prahu.
29.04.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Babišovy ženy proti sobě: Airbnb k nám teroristy nepřivede, směje se Charanzová

 
Europoslankyně za hnutí ANO Dita Charanzová se neshodla s pražskou primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) v otázce zprostředkovatele ubytování Airbnb. Zatímco primátorka vidí ve službě bezpečnostní hrozbu, Charanzová se spíše obává nedostatečného vybírání daní. Řekla to v dalším díle Studia Brusel.
26.04.2017 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

„Tady parkují nepoctiví taxikáři“: Magistrát spouští kampaň

 
Symbolickým umístěním prvního informačního plakátu v Pařížské ulici zahájila primátorka Adriana Krnáčová (ANO) ve čtvrtek kampaň proti nepoctivým taxikářům. Ta informuje návštěvníky Prahy i cizince o tom, kolik se má za cestu platit, a kde se jim vyhýbat. Celkem budou plakáty na 35 místech v centru metropole. Podle statistik magistrátu okrádá nebo poruší vyhlášku každý sedmý kontrolovaný taxikář, což je osmkrát více než před čtyřmi lety.
07.04.2017 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Primátorka Krnáčová: Naším cílem je především varovat turisty před nepoctivými taxikáři

 
Symbolickým umístěním prvního informačního plakátu v Pařížské ulici zahájila primátorka Adriana Krnáčová kampaň proti nepoctivým taxikářům.
06.04.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Co jste nevěděli o Krnáčové: Podpálili jí auto, hledá k sobě dědečka a od 17 hodin nejí

 
Slovenka, která vede Prahu. To je Adriana Krnáčová (56, ANO). Nyní odhalila, proč se vůbec do Česka přestěhovala. Nesouhlasila s režimem, který nastal po rozdělení Československa. „A navíc poté, co mi nejmenovaný pachatel podpálil auto, tak jsem si myslela, že je na čase odejít,“ prozradila v talk show Kilák.
04.04.2017 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Za Prahu eletromobilní. Krnáčová odprezentovala na IDNES.cz své vize moderní metropole

 
„Praha by neměla nést parkovací břímě přijíždějících Středočechů,“ řekla rázně v Rozstřelu serveru iDnes.cz primátorka Adriana Krnáčová (ANO). Podle jejích slov by lidé ze středních Čech měli nechávat auta před Prahou.
20.03.2017 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Lepí se na chtivé ženy a za sebou nechává palčivé otázky! Co proboha nový koloušek Lucky Bílé provedl Adrianě Krnáčové?

 
Radek Fejerčák (nebo jak se ve skutečnosti ten chlap jmenuje) s novináři nekomunikuje. Za něj mluví jeho milenka Lucie Bílá. Kdyby ale s novináři mluvil, tak by dostal několik zcela zásadních dotazů. Například proč opustil Adrianu Krnáčovou. Takhle ale věříme, že na dotazy odpoví Lucka Bílá.
15.03.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2364 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Donald Trump s manželkou jsou nominováni na Zlatou malinu

 
Americký prezident Donald Trump s manželkou Melanií mají nominace na anticenu Zlatá malina, která se každoročně uděluje nejhorším filmům či hereckým výkonům. Prezident si nominaci vysloužil za „hlavní roli“ v dokumentu Michaela Moorea Fahrenheit 11/9, jeho choť za „vedlejší roli“ ve stejném snímku.
14.03.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2364 článků) , Tomáš Hudeček (665 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

NEVĚRA! Sotva to mezi Bílou a kolouškem začalo, přišla rána! Tohle zabolí!

 
Zajímavé a nepříjemné věci začínají vyplouvat na povrch ohledně nového přítele Lucie Bílé. Nejdříve Blesk.cz přišel s informací, že Radek Filipi se nejmenuje Filipi, ale Fejerčák. Jméno si změnil v roce 2013. Nakonec se ukázalo, že ani nepracuje jako osobní trenér. Jeho licence dávno vypršela. Naposledy se živil jako řidič primátorky Adriany Krnáčové. A teď se objevují další znepokojivé informace, podle kterých svalnatý Radek lže.
14.03.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2364 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Koloušek Lucie Bílé miluje auta: Teď vozí zpěvačku, v minulosti dělal řidiče primátorce Krnáčové

 
Zpěvačka Lucie Bílá (50) je momentálně v sedmém nebi. Mladý milenec pro ni dělá první poslední. Dokonce se už stal i jejím řidičem. Lucka však není jediná, v minulosti prý dělal dokonce řidiče i primátorce hlavního města Prahy Adrianě Krnáčové.
09.03.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2364 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Bývalý vlivný úředník pražského magistrátu má mít přislíbenu novou štaci. Zelený starosta ho chce do „své“ firmy

 
Aby se za odcházející úředníky stavěli volení zastupitelé, to není právě zvykem. Ne tak v případě loni propuštěného ředitele odboru evidence, správy a využití majetku magistrátu Prahy Radka Svobody. S ním došla trpělivost primátorce Adrianě Krnáčové a Svoboda se po mnoha letech musel z magistrátu poroučet.
04.03.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Ano, makáme. Výbor pro Smart Cities v Praze se sešel v červnu, říjnu, prosinci. V jeho čele stojí náš oblíbenec

 
Jaroslav Štěpánek je podle vlastních slov odborník na energetiku. Kromě toho mu „strana“ mimo jiných postů svěřila i zodpovědnou funkci předsedy výboru pro Smart Cities. To je mimochodem jeden z pilířů politiky primátorky Adriany Krnáčové. Jak ParlamentníListy.cz zjistily, tento vlivný výbor na magistrátu se během roku 2016 sešel celkem třikrát. Což mediálnímu zájmu o téma evidentně neodpovídá.
02.03.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Jermanová bere zpět výroky o metru do Jesenice. „Je to jen krycí heslo,“ říká

 
V úterý odpoledne vůbec poprvé jednala hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) s primátorkou Prahy Adrianou Krnáčovou (ANO). Výsledek schůzky je však spíše otázkou. Zatím jediné konkrétní stanovisko obou žen je, že vznikne pracovní skupina, která projedná návrhy na dopravu do Jesenice. Jermanová navíc zmírnila svůj výrok ohledně metra do Jesenice na pouhé „krycí jméno“ pro plánované rozšíření dopravy.
28.02.2017 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Pokorná (111 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Na východě Prahy přibude odstřelů divočáků. Magistrát pracuje na trvalém řešení

 
Kvůli přemnoženým divočákům na východě Prahy přibude odstřelů a zlepší se informovanost obyvatel. Na jednání u primátorky Adriany Krnáčové (ANO) se na tom v pondělí dohodli zástupci města, dotčených radnic a Lesů Prahy. Potíže s přemnoženými divočáky jsou na území Prahy 14, Horních a Dolních Počernic a Běchovic. V uplynulých týdnech zvířata několikrát napadla psy a jednou dokonce i chataře.
20.02.2017 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Zbraslav za 83 milionů opravila školu. Do lavice si sedla i Krnáčová

 
Za pouhých šest měsíců prošla Základní škola Vladislava Vančury na Zbraslavi úplnou proměnou. Slavnostního znovuotevření po rekonstrukci, která vyšla na 83 milionů korun, se zúčastnila i primátorka Prahy Adriana Krnáčová (ANO). Při procházce po škole pro 800 žáků zavzpomínala na svá léta ve školních lavicích a litovala, že už se tam nemůže vrátit.
31.01.2017 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladislav Vančura (11 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Praha chce postavit metro D bez stanic. V tunelu by měly dokonce jezdit soupravy bez řidiče!

 
V Praze se schyluje k absolutnímu unikátu. Má vzniknout nové metro D a s výstavbou chce Praha začít v roce 2018. Nejdříve budou vlaky jezdit bez zastávek, které budou ale postupně přidávány. Potvrdila to primátorka Adriana Krnáčová.
30.01.2017 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Lítačka, to je česky průjem, posmíval se Krnáčové její předchůdce Hudeček. A Moravec si přisadil...

 
Dva bývalí primátoři a současná první dáma Prahy. Bohuslav Svoboda (ODS), Tomáš Hudeček (nestr.) a Adriana Krnáčová (ANO) se sešli v Otázkách Václava Moravce na ČT24. Hovořili o aktuálních otázkách, které Prahu trápí.
29.01.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (718 článků) , Tomáš Hudeček (665 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků) , Václav Hudeček (58 článků) , Václav Svoboda (227 článků) , Václav Moravec (485 článků)

Spor mezi magistrátem a Libuší kvůli bytům pokračuje: Město prý odmítá pomoci

 
Podle starosty Městské části Praha-Libuš Jiřího Koubka (TOP 09) odmítá magistrát pomoci místnímu úřadu v kauze soutěže na prodej bytů v Písnici. Primátorka metropole Adriana Krnáčová (ANO) toto tvrzení odmítá. Na základě informací od starosty Libuše nedostal jeho úřad vyžádané podklady ani návrh smlouvy, podle kterých by mohla městská část dostat od města půjčku na koupi domů.
26.01.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)