Články k osobnosti

Adriana Krnáčová

  primátorka hlavního města Prahy

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Adriana Krnáčová »
 

Praha chce z dohody s Pekingem odstranit deklarace o politice jedné Číny

 
Vedení Prahy chce upravit smlouvu o spolupráci mezi českou metropolí a Pekingem. Město o tom informovalo v pondělí na svém webu. Z dohody, která byla schválená za předchozí primátorky Adriany Krnáčové (ANO), chce nové vedení vypustit politické deklarace o politice jedné Číny a uznání Tchaj-wanu jako nedílné součásti čínského území.
14.01.2019 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

„Průvan“ u ministryně Novákové: Náměstci včetně exministra z ČSSD mají skončit

 
Na ministerstvu průmyslu a obchodu probíhá hned několik výrazných personálních změn. Podle informací Blesk Zpráv končí ve funkci bývalý ministr za ČSSD a stávající náměstek resortu Jiří Havlíček i jeho kolega Eduard Muřický, resort Marty Novákové (za ANO) bude mít i nového státního tajemníka. Na pozici by mohla usednout bývalá pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) nebo Krnáčovou vyhozená exšéfka magistrátu Martina Děvěrová. Nováková potvrdila, že o změnách bude jednat v pondělí s šéfem ČSSD Janem Hamáčkem.
13.12.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1261 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Naštvaná Eliška Kaplický po provařeném porodu: Krnáčová se na mě zviditelňuje!

 
V tichosti a tajně přivedla Eliška Kaplický (40) na svět dceru Miu Stellu (4 týdny). Po porodu exkluzivně prozradila Blesku, že končí s politikou, a pořádně se také opřela do exprimátorky Adriany Krnáčové (58), která vyzradila její porod!
03.12.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Adriana Krnáčová rok po pádu trojské lávky: »Nemohla bych udělat nic jiného«

 
V neděli 2. prosince je to rok, co se zřítila trojská lávka spojující Troju a Císařský ostrov. Bývalá primátorka Adriana Krnáčová (ANO) se v krátkém rozhovoru pro Blesk.cz k události vrátila a popřemýšlela, zda by udělala něco jinak. Ani po roce není jasný viník a případ se dále vyšetřuje.
02.12.2018 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Eliška Kaplický porodila! Práskla to kamarádka Krnáčová! Co se narodilo?

 
Eliška Kaplický Fuchsová (40) je dvojnásobnou maminkou. Její kamarádka Adriana Krnáčová na 18. reprezentačním plese hlavního města Prahy v Obecním domě prozradila, že Eliška už přede dvěma týdny svému partnerovi porodila dceru.
01.12.2018 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Souboj na parketě? Krnáčová i Hřib na pražském plese. Mezi hosty i tenista Štěpánek s Nicole Vaidišovou. Kdo další dorazil?

 
Stará i nová pražská garnitura se sešla pod jednou střechou. A to na tanečním parketě Obecního domu, kde se v sobotu 1. prosince od 19 hodin konal 18. reprezentační ples hlavního města Prahy. Tančit s pohledným doprovodem dorazila i bývalá primátorka Adriana Krnáčová (ANO), která prozradila, že ji příliš nebavily náročné přípravy. V úvodním proslovu vystoupila na pódiu s novým pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti). Vzájemně se shodli na tom, že není důvod ke svárům a rozepřím. „Není důvod, aby byli na nože ti, kteří odcházejí, a ti, kteří přicházejí,“ uvedla.
01.12.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (132 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Praha bude ve výběrovém řízení hledat nového ředitele magistrátu

 
Pražský magistrát vypíše výběrové řízení na místo ředitele magistrátu. Nový ředitel by mohl být znám v první polovině příštího roku. ČTK to dnes při rozhovoru řekl primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Řízením magistrátu je pověřena zástupkyně ředitele Zdena Javornická, a to od letošního července, kdy bývalá primátorka Adriana Krnáčová (ANO) odvolala tehdejší ředitelku Martinu Děvěrovou. Změny čekají i fungování samotného úřadu. Zda se bude snižovat počet úředníků, zatím není jasné.
30.11.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Čistka nového vedení magistrátu: Odvolalo členy dozorčích rad TSK i Výstaviště Praha včetně Krnáčové

 
Jak řekli, tak také udělali. Pražští radní na svém druhém, úterním zasedání odvolali všechny členy dozorčích rad Technické správy komunikací (TSK) i Výstaviště Praha včetně bývalé primátorky Adriany Krnáčové (ANO). Do orgánů firem zároveň zvolili nové zástupce.
27.11.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Noví pražští radní nelení. Krnáčová dostala padáka

 
Noví radní hlavního města na svém dnešním druhém jednání odvolali všechny členy dozorčí rady Technické správy komunikací (TSK) a Výstaviště Praha. Mezi odvolanými je i bývalá primátorka Adriana Krnáčová (ANO), která působila v radě Výstaviště. Radní zároveň zvolili nové zástupce v orgánech firem. Informovala o tom ČTK.
27.11.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Praha pročistila městské firmy. Skončila i Krnáčová

 
Hlavní město se v úterý rozhodlo obměnit dozorčí rady Technické správy komunikací (TSK) a Výstaviště Praha. Radní obratem zvolili nové zástupce města v orgánech firem. Mezi odvolanými je i bývalá primátorka Adriana Krnáčová (ANO). Změny v dalších firmách proběhnou do konce roku.
27.11.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Krnáčová se loučila, Hřibovi popřála i neúspěch

 
Adriana Krnáčová (ANO) ve čtvrtek vedla své poslední zastupitelstvo a rozloučila se s kolegy. Novému vedení a budoucímu primátorovi Zdeňku Hřibovi (Piráti) popřála hodně sil do práce i to, aby zažili neúspěch, který je podstatný. Úspěch podle ní totiž není sláva, dočasná popularita ani lajky na Instagramu.
15.11.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Karlovo náměstí čeká proměna. V příštím roce začnou opravy za 230 milionů korun

 
Dosluhující rada magistrátu v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou (ANO) na posledním zasedání městské rady odhalila plány s Karlovým náměstím. Plánují ošetřit stromy, vybudovat síť cest a promenádu. Nově by tu měla být kavárna, hřiště a trhy. Rekonstrukce by měla začít už příští rok a vyjde na 230 milionů korun.
13.11.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Jsou tam lidi, kteří byli i v současné koalici. Tak v čem vidí tu změnu?! Patrik Nacher vypěnil nad novou vládou Prahy

 
Poslanec a předseda zastupitelského klubu hnutí ANO v Praze Patrik Nacher se obul do nově se rodící koalice v hlavním městě. Co mu vadí? Především dvě věci. Třeba to, že někdejší partneři končící primátorky Adriany Krnáčové (ANO) dnes mluví tak, jako by s fungováním Prahy poslední čtyři roky neměli nic společného.
06.11.2018 22:06 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Lídr vítězné ODS v Praze pro PL. Čižinského označil za slabocha. A navíc těch souběžných funkcí, co Čižinský má...

 
ROZHOVOR „Mám pochybnosti, že předvolební rétorika je jiná, než bude skutečnost. Nemusíme jít daleko, abychom si vzpomněli na rok 2014, kdy Adriana Krnáčová uzavřela koalici s panem Čižinským, a tvrdili, že Praha potřebuje změnu," říká v rozhovoru pro naši redakci Tomáš Portlík, předseda pražské ODS, která vyhrála v komunálních volbách v české metropoli. I přesto skončí spolu s hnutím ANO v opozici.
04.11.2018 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Pražské zastupitelstvo po volbách poprvé zasedne 15. listopadu

 
Odcházející pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) svolala ustavující jednání nového zastupitelstva na 15. listopadu. Bude se na něm volit nové vedení metropole. Dnes o tom informoval mluvčí magistrátu Vít Hofman. Na nové koalici se v hlavním městě domluvili Piráti, Praha Sobě (PS) a Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL). Dosud v metropoli vládlo ANO, ČSSD a Trojkoalice (Zelení, KDU-ČSL a STAN).
02.11.2018 17:26 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

BigBoard žádné nové reklamní plochy nezískal, informoval pražský magistrát

 
Praha nepronajala společnosti BigBoard nové reklamní plochy, pouze prodloužila nájem původních a postupovala podle zákona. ČTK to sdělil mluvčí magistrátu Vít Hofman. Deník Právo dnes uvedl, že dosluhující rada v úterý pronajala firmě osm nových ploch a nájmy dalších prodloužila, i když vazby mezi magistrátem a společností BigBoard řeší policie. Úterní krok radních kritizují zástupci nové pražské koalice či premiér Andrej Babiš (ANO). Primátorka Adriana Krnáčová (ANO) v otevřeném dopisu žádá po deníku omluvu, kterou je připravena požadovat soudně. Právo se na dotaz ČTK nevyjádřilo.
01.11.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

A ještě jeden průšvih na konec: Krnáčová prý uzavřela podivnou smlouvu

 
Adriana Krnáčová z hnutí ANO si už moc dlouho primátorský řetěz neužije. V pozici nejmocnějšího politika v hlavním městě ji nahradí Pirát Zdeněk Hřib. A ten si možná posvítí na podezřelou smlouvu, kterou podle informací deníku Právo uzavřela právě Krnáčová a spol.
01.11.2018 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

Je to špatně, ale nic s tím neudělám, uvedl Babiš k smlouvám magistrátu s firmou podezřelou z korupce

 
Je špatně uzavírat na poslední chvíli nějaké smlouvy. Tak komentoval premiér a šéf ANO Andrej Babiš to, že dosluhující pražští radní za ANO, ČSSD a z Trojkoalice pod vedením primátorky Adriany Krnáčové (ANO) na poslední chvíli přihráli reklamní skupině BigBoard nové lukrativní smlouvy. O případu ve čtvrtek informovalo Právo.
01.11.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků)

Krnáčová a spol. přihráli firmě podezřelé z korupce nové smlouvy

 
Dosluhující pražští radní za ANO, ČSSD a z Trojkoalice pod vedením primátorky Adriany Krnáčové (ANO) na poslední chvíli přihráli reklamní skupině BigBoard nové lukrativní smlouvy. A to přesto, že vazby mezi magistrátem a skupinou BigBoard šetří policie s podezřením na korupci.
01.11.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (757 článků)

„Patlal a učedník.“ Bém sepsul nového primátora Hřiba. Vzkaz mají i Krnáčová a Svoboda

 
Za necelý měsíc bude ustavující zastupitelstvo hlavního města. Praze povládne seskupení několika stran v čele s primátorem Zdeňkem Hřibem za Piráty. Odcházející primátorka Adriana Krnáčová (ANO) mu přeje hodně štěstí. Bývalý primátor Pavel Bém (ODS) se obává, že Hřib povede město za zády s aktivisty, což je podle něj zločin.
29.10.2018 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (828 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků) , Pavel Svoboda (407 článků) , Pavel Svoboda (406 článků) , Pavel Svoboda (407 článků) , Pavel Svoboda (407 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »