Články k osobnosti

Adam Vojtěch

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Adam Vojtěch »
 

Do zoo může víc lidí už ve čtvrtek. Vojtěch to vysvětlil akcí pro zdravotníky

 
Už od čtvrtka bude moci do zoologických či botanických zahrad více lidí. Oznámil to v úterý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Posun termínu z 8. na 4. června vysvětlil akcí pro zdravotníky, policisty a hasiče v pražské zoo. Ti tam mohou po celý červen přijít za zvýhodněné vstupné.
02.06.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Zaměstnanci domovů pro seniory nebudou muset od 8. června na testy

 
Zaměstnanci v domovech pro seniory a v dalších zařízeních sociálních služeb se nebudou muset od 8. června testovat na koronavirus. Povinnost v pondělí jako další uvolnění opatření proti šíření nemoci zrušila vláda. Po jednání kabinetu o tom informoval ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
01.06.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Kam lze od 15. června cestovat? Vláda schválila tzv. semafor

 
Kabinet premiéra Andreje Babiše (ANO) v pondělí schválil systém tzv. semaforu, který rozděluje státy do tří kategorii podle toho, jaká je v nich epidemiologická situace. Bez negativního testu na covid-19 tak mohou Češi opět cestovat od 15. června do zeleně a oranžově označených zemí. Do nich spadá například Německo, Slovinsko, Chorvatsko nebo Řecko. Na Twitter to napsal ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
01.06.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků) , Kam Kam (136 článků)

Očkujte se proti chřipce, apeluje Vojtěch. Lékaři se bojí nedostatku vakcín

 
Česká vakcinologická společnost ČLS JEP (ČVS) upozornila, aby se Česko připravilo na zvýšený zájem o očkování proti chřipce a apelovala na praktické lékaře, aby si zajistili dostatečné množství vakcín. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) oznámil, že je třeba zvednout proočkovanost veřejnosti a zabránit případnému náporu dvou epidemií naráz. Lékaři, které Blesk Zprávy oslovily, mají již zásoby objednané. Obávají se nedostatku vakcín, další si myslí, že strach z covid-19 zájem o očkování nezvedne.
01.06.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Prymula: Kufry mám sbalené, rozlučka bude. Rozpovídal se o riziku v hospodě i vakcíně

 
Epidemiolog a tvář koronakrize Roman Prymula už si sbalil kufry a v pátek se rozloučil se svou kanceláří na ministerstvu zdravotnictví. Blesk Zprávám prozradil, že ho s resortem čeká pořádná rozlučka. Poznamenal ale, že se s agendou ještě zcela nerozžehnal. S ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem (za ANO) se totiž dohodl, že musí svou práci řádně uzavřít. V rozhovoru pro Blesk Zprávy také prozradil, jaké první kroky ho v nové funkci zmocněnce pro vědu a výzkum ve zdravotnictví čekají a jak vnímá postupné otevírání hranic.
30.05.2020 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Adam Vojtěch zuří: Poslanci sundali roušky, porušují nařízení a prskají do mikrofonu

 
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se při úterním jednání Poslanecké sněmovny výrazně zlobil na poslance, kteří v jednacím sále neměli roušky. Argumentoval tím, že pro politiky nemohou platit jiná pravidla než pro občany. A navíc ve Sněmovně - tedy na pracovišti, kde jsou podle nařízení vlády roušky stále povinné. Pro eXtra sdělil, že jejich jednání je rizikové zejména u řečnického pultíku, kdy na něj nakažený zákonodárce může naprskat vir a spustit doslova virovou apokalypsu.
27.05.2020 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Bordel pod poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či k sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (584 článků)

Bordel po poslaneckými okny: Vojtěchu, Prymulo, jednou budete potrestáni. Nejhorší tyrani!

 
„Jednou budete potrestáni! Budete v historických učebnicích označeni jako nejhorší tyrani historie Českého státu! Vlastizrádci!“ nadávali lidé na demonstraci na pražském Malostranském náměstí, přímo pod okny Poslanecké sněmovny, ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), epidemiologovi Romanu Prymulovi a dalším českým politickým činitelům. Nesouhlas vyjevili i k Evropské unii či sítím 5G. Nebyla nouze o silná vyjádření.
26.05.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (584 článků)

Cizinci z EU s vazbami na Česko budou smět na tři dny přijet

 
Občané Evropské unie a cizinci, kteří mají přiznané postavení dlouhodobě pobývajícího rezidenta v jiném členském státě EU, nově mohou maximálně na dobu 72 hodin vstoupit na území České republiky. Na tiskové konferenci po jednání vlády to v pondělí řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
25.05.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Prymula bude vládním zmocněncem. Kabinet rozhodl jednomyslně

 
Epidemiolog Roman Prymula bude novým vládním zmocněncem pro vědu a výzkum ve zdravotnictví, oznámil v pondělí po jednání vlády ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) s tím, že kabinet rozhodl jednomyslně. Prymula na konci května skončí ve funkci náměstka ministra zdravotnictví, nové křeslo mu nabídl premiér Andrej Babiš (ANO).
25.05.2020 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Prymula má od vlády nový flek, trafika to prý není. S Vojtěchem si to vyříkali, tvrdí

 
Pondělí 25. května je nejen dnem dalšího uvolnění opatření, ale i velkým dnem pro muže, který se stal jednou z nejviditelnějších tváří boje proti pandemii, jakousi koronavirovou „SuperStar“. Vláda schválila zřízení nového křesla vládního zmocněnce pro Romana Prymulu. Náměstka, který se dostal do křížku s ministrem Adamem Vojtěchem (za ANO). Prymula odmítá, že by měl dostat účelovou trafiku. A ke sporu s ministrem, o němž tvrdil, že se zalekl jeho popularity, uvedl, že si to vyříkali, velký problém nyní nemají a budou spolupracovat. Vedle toho nechal Prymula nahlédnout i do svého soukromí.
25.05.2020 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

,,Prymula mluvil. Až moc. Vojtěch naštvaný, já frustrovaný.” Leze to ven? Vládní expert promluvil

 
Epidemiolog Rastislav Maďar promluvil v rozhovoru pro server DeníkN.cz o napjatých vztazích mezi končícím náměstkem ministerstva zdravotnictví Romanem Prymulou a ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem. Domnívá se, že si Prymula dělal kampaň a obcházel svého nadřízeného.
25.05.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Nejen Karviná: Nebezpečí viru i v Praze. Tři místa

 
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) během dnešní tiskové konference informoval, že by se v Praze měla vyskytovat trojice ohnisek nového koronaviru. Neupřesnil však, o jaká místa se jedná. O situaci v Praze následně promluvila i ředitelka pražské hygienické stanice Zdeňka Jágrová. A zmiňovaná ohniska výskytu nemoci COVID-19 odkryla.
24.05.2020 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Podraz Václava Moravce? Dohra pořadu. Odborná a rázná

 
„Martin Kuba si vzal slovo a poučoval ministra jako úplného neználka. Moderátor v té chvíli přestal moderovat,“ pozastavil se nad dnešní debatou bývalého ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem v Otázkách Václava Moravce šéfredaktor on-line Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt. Na Vojtěcha měl být podle něj Moravcem udělaný podraz. „Zesměšňovat ministra pérováním na odborných metodologických detailech,“ vyčítal a popsal, co si o oné debatě myslí.
24.05.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků) , Tomáš Vojtěch (40 článků) , Václav Vojtěch (107 článků) , Tomáš Vojtěch (18 článků)

Špatná zpráva od Vojtěcha: Některé zákazy na Karvinsku musí kvůli horníkům pokračovat

 
Češi už se nemohou dočkat čtvrté vlny rozvolňování opatření, která nastane už v pondělí. Jenomže Karvinsko částečně ostrouhá. Kvůli ohnisku nákazy v Dole Darkov nebude uvolnění opatření oproti zbytku země kompletní. V neděli to na mimořádné tiskové konferenci oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (nestr. za ANO).
24.05.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Na Karvinsku roste počet nakažených, mimořádná opatření se rušit nebudou

 
V okrese Karviná zůstanou v platnosti některá protikoronavirová omezení. Důvodem je zvyšující se počet nakažených v souvislosti s Dolem Darkov. V neděli to uvedl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
24.05.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Vojtěch v ČT: Ochranné prostředky? Nemám obavy z kontrol. Neberu nákupy vnitra, kde to šlo přes kontakt Tvrdíka

 
Hosty první hodiny Otázek Václava Moravce ČT byli ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, senátorka a lékařka Alena Dernerová a bývalý ministr průmyslu a obchodu a lékař Martin Kuba. Dernerová s Kubou varovali, že nám hrozí proměna v asijskou společnost, kde stát o lidech ví takřka všechno. Vojtěch odmítal, že by chtěl vědět o občanech všechno. Došlo i na myšlenku zmocněnce pro Otázky Václava Moravce.
24.05.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků) , Martin Kuba (403 článků) , Václav Vojtěch (107 článků)

Vojtěch: Nová chytrá karanténa letos vyjde asi na 200 milionů

 
Nová podoba projektu chytré karantény, který má od pondělí převzít ministerstvo zdravotnictví, by měla letos vyjít zhruba na 200 milionů korun. Zahrnuty jsou v tom náklady na informační technologie a na nové pracovníky, kteří by měli nastoupit do nového odboru ministerstva a na všech 14 hygienických stanic. Dohromady by mělo jít o více než 150 nových pracovníků. V diskusním pořadu České televize to řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
24.05.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)

Vojtěch se čílil u Moravce: Prymulovy výroky byly za hranou! Děsila ho jeho popularita?

 
Ministr Adam Vojtěch (za ANO) měl výroky odcházejícího náměstka Romana Prymuly za nekolegiální, podle něj byly za hranou. Neviděl možnost jeho dalšího působení Prymuly na ministerstvu. Hlavním důvodem k odchodu prý ale není jeho chybějící bezpečnostní prověrka. V Otázkách Václava Moravce zároveň ministr popřel, že by ho děsila Prymulova narůstající popularita.
24.05.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (734 článků) , Adam Vojtěch (584 článků) , Václav Vojtěch (107 článků)

Hamáček nepotěší Babiše: Maláčová se v koronakrizi osvědčila dvojnásob. Zato Vojtěch...

 
Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) v rozhovoru pro Právo sdělil, jak koronavirová krize posílila jeho spolupráci s premiérem Andrejem Babišem (ANO). A zhodnotil práci některých dalších ministrů, například ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) se mu osvědčila „dvojnásob“. Naopak pochybnosti má o ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO).
23.05.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18468 článků) , Jan Hamáček (1834 článků) , Adam Vojtěch (584 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »