Články k osobnosti

Adam Mišík

  herec, zpěvák, tanečník, dabér, hudební skladatel, divadelní herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Adam Mišík »
 

Tady je Mišíkovo: Natálka Jirásková se ukázala v celé kráse

 
To, že Adam Mišík (25) má v Natálce Jiráskové (17) krásnou přítelkyni, všichni dávno věděli. Nyní se ale ukazuje, jak moc to zpěvák s dcerou modelky Ivy Kubelkové vyhrál. Jirásková se svým fanouškům na Instagramu ukázala v plavkách a pochlubila se svými křivkami tak, jak ji doposud ještě neviděli...
12.08.2022 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Adam Mišík otevřeně o vztahu s Natálií i tchyní: Bez humoru to nejde, Iva je skvělá žena

 
Adam Mišík (25) a Natálie Jirásková (17) tvoří několik měsíců nový pár českého showbyznysu. Zazářili spolu na filmovém festivalu v Karlových Varech a zanedlouho se vydali i na první dovolenou, ze které sdíleli jeden zamilovaný snímek za druhým, a jejich jména patří v Česku stále k těm nejskloňovanějším. Adam redakci eXtra.cz prozradil, jak tuhle vlnu zájmu s Natálií prožívají, promluvil o první rodinné dovolené u moře a svěřil se, jak si rozumí s Natálčinou maminkou Ivou Kubelkovou (45).
06.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Módní policie z premiéry Bullet Train: Mišík v průsvitném triku a sexy Gabriela Gášpárová

 
Nejen v zahraničí, ale i v Česku se konala premiéra akčního snímku Bullet Train, v němž hraje hlavní roli Brad Pitt. Na českou premiéru dorazili z celebrit například Adam Mišík, účastnice Love Islandu Gabriela Gášpárová nebo missky Karolína Kopíncová a Angelika Kostyshynová. Redakce eXtra.cz byla u toho.
05.08.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1945 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Iva Kubelková pobouřila Česko: Třináctiletou dceru fotí v sexy pózách

 
Moderátorka a modelka Iva Kubelková (45) je na dovolené společně se svými dcerami a také Adamem Mišíkem (25), který je v současnosti partnerem Natálie Jiráskové (17). Kubelková jako hrdá matka přidává na Instagram fotografie svých dcer z pláže. Podle lidí v komentářích jsou však takové fotografie nevhodné, vzhledem k věku jejích dcer.
01.08.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Šťastlivec Mišík: V Řecku si užívá po boku nádherných žen! Kromě Ivy Kubelkové je tam i sestra Natálky

 
Šťastlivec Adam Mišík (25) je stále v obklopení žen! Známý zpěvák momentálně tráví čas v zahraničí, kam vyrazil na první společnou dovolenou se svojí novou láskou Natálií (17). Dvojici však doprovází i její maminka Iva Kubelková a mladší sestra Karolína. Mladý zpěvák si nejspíše v rodině získal velké sympatie a vypadá to, že je skutečně šťastný.
31.07.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Tady je Mišíkovo! Zamilovaná Natálie odhodila tričko a ukázala, co patří jen a pouze jejímu klukovi

 
Čerstvě zamilovaní Adam Mišík (25) a Natálie Jirásková (17) svou lásku rozhodně netají a jak se zdá, nejradši by ji vykřičeli do celého světa. Nový pár českého showbyznysu si momentálně užívá dovolenou v Řecku. Že se nová láska mladého herce a muzikanta rozhodně nestydí, dokládají nejen žhavé fotky, které milenci sdílí na svých sociálních sítích, ale i Natáliiny odhalené snímky, co sdílela na svém Instagramu. Je vidět, že dcera modelky Ivy Kubelkové (45) si je dobře vědoma svých předností a rozhodně jimi umí zaujmout. 
27.07.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Natálie Jirásková a Adam Mišík jako z Modré laguny: Na vrkající hrdličky dohlíží maminka Iva

 
Adam Mišík (25) a Natálie Jirásková (17) tvoří pár už nějaký ten měsíc. Ve společnosti spolu poprvé zazářili v Karlových Varech, kde byli středem pozornosti. Nyní si užívají společné chvíle bez přítomnosti davů na dovolené v Řecku a láskou se netají. Na svých Instagramech sdíleli snímky jako z americké telenovely. V zahraničí ale nejsou sami, zdá se, že romantické fotografie pořizuje Iva Kubelková (45), která se mimo jiné také pochlubila skvostnou postavou.
27.07.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Dostal jsem dobrý genetický balíček, ale musím s ním pracovat, říká Mišík

 
Nejčastěji je Adam Mišík vnímán jako syn známého zpěváka, případně interpret sladkých písniček pro teenagerky. Na karlovarském festivalu byl ale premiérově uveden film BANGER., kde ztvárnil hlavní roli. Úplně jinou, než by od něj diváci asi čekali. I o tom promluvil pro týdeník 5plus2.
27.07.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (291 článků)

Krásná Anna Kadeřávková oslavila půlkulatiny: Na fotkách z party však chybí jeden důležitý člověk

 
Jemná blondýnka, známá ze seriálu Ulice, oslavila své 25. narozeniny. Na spontánní slávu přišli jen ti nejbližší přátelé. Mezi ně patří například Jan Komínek nebo Adam Mišík, jenže ten se party neúčastnil, protože je na dovolené. Anna se na Instagramu podělila o pár fotek z oslavy a moc jí to sluší, kde je ale její přítel?
26.07.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Komínek (11 článků) , Adam Mišík (291 článků) , Anna Kadeřávková (213 článků)

Adam Mišík promeškal životní příležitost, na Brada Pitta se mohl dívat jen z okna

 
Adamovi Mišíkovi se lepí smůla na paty. V rámci propagace svého nového filmu měl mít příležitost mluvit s Bradem Pittem, na poslední chvíli mu však štěstí nepřálo. Co se během jeho cesty do Londýna, kde jej doprovázela krásná přítelkyně Natálie Jirásková, stalo? Zpěvák se s příběhem podělil se svými fanoušky na Instagramu.
24.07.2022 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1945 článků) , Adam Mišík (291 článků)

První dovolená Adama Mišíka a jeho krásné Natálie: Luxusní večeře, zamilované polibky a nečekaný pohled do výstřihu

 
Pro zamilované je každá chvilka odloučení naprostým utrpením, proto se zpěvák Adam Mišík (25) zřejmě rozhodl, že si svou lásku Natálii Jiráskovou (17) odveze s sebou do Londýna, kam musel odcestovat za pracovními povinnostmi. Zbrusu nový pár českého showbyznysu se se svou první společnou dovolenou neváhal pochlubit na Instagramu a podle storíček, která hudebník sdílel, se lze domnívat, že ho na dceři moderátorky Ivy Kubelkové (45) přitahují i jiné části těla než jen pohledná tvářička. 
22.07.2022 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Festivalový nezmar Mišík! Z Varů rovnou na Colours a pak na tour glorchestra?

 
Z Varů rovnou do Ostravy. Zpěvák Adam Mišík (25) si ani neoddechnul a už si to namířil na další festival. Společnost mu však na legendárních Colours of Ostrava nedělala modelka Natálie Jirásková (17), ale kamarádi a také kolegové z hudební branže, se kterými se zřejmě potká i na dalších akcích a festivalech během léta.
20.07.2022 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (291 článků)

Sexy Sandeva a pusinkující se Mišík: Takhle vypadala poslední party Varů

 
Ještě předtím, než se hvězdy rozjely do svých domovů, zapařily na poslední festivalové party v Karlových Varech. Účast byla opravdu vysoká, na koncert kapely Monkey Business a následný večírek na závěr filmové přehlídky dorazil mimo jiné sexy pár Jakub Prachař a Sara Sandeva, Adam Mišík s Natálií Jiráskovou, kteří dávali najevo svoji zamilovanost, nebo hollywoodské hvězdy Benicio del Toro a Geoffrey Rush.
10.07.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Geoffrey Rush (34 článků) , Jakub Prachař (1337 článků) , Adam Mišík (291 článků) , Sara Sandeva (118 článků)

Mládí vpřed: Nejkrásnější páry letošních Varů aneb Od Mišíka k Prachařovi

 
Ještě než byl filmový festival v Karlových Varech oficiálně ukončen, prošly se po červeném koberci a kolonádou desítky známých osobností. Nechyběly slavné páry jako Pavol Habera s Danielou Peštovou, Sara Sandeva s Jakubem Prachařem nebo Adam Mišík s Natálií Jiráskovou. Nejsou však jedinými známými páry, které okouzlily Vary. Které jsou ty další?
10.07.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (316 článků) , Jakub Prachař (1337 článků) , Daniela Peštová (488 článků) , Adam Mišík (291 článků) , Sara Sandeva (118 článků)

Adam Mišík o otci i protekci: Táta je legenda, od 7 let jsem věděl, co chci dělat

 
Herec Adam Mišík (25) je ve Varech nejen jako host a doprovod své krásné přítelkyně Natálie Jiráskové (17), ale také pracovně. Během jedné z tiskových konferencí ke snímku Banger, ve kterém hraje drogového dealera, promluvil i o svém otci, hudebníku Vladimíru Mišíkovi (75). Co o tátovi prozradil a jak vnímá věčně omílaná slova o protekci?
10.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Mišík (130 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Vzpomínka na Geislerovou slavící v řece? „Zatím jsem v té říčce neskončil,“ baví se Mišík na KVIFF

 
„Drogy jsou všude… Kdo se pohybuje po Praze, tak je v tom prostředí viděl,“ naznačuje zpěvák a herec Adam Mišík, že střípky z jeho filmu BANGER, který aktuálně mohou spatřit lidé na karlovarském filmovém festivalu, nejsou ničím, co by bylo zcela mimo realitu. V Prostoru X se pobavil i nad tím, jak v Karlových Varech probíhá samotný festival. „Je to taková pohádka. Tady ve Varech si vždycky hrajeme na to, že jsme hrozné hvězdy,“ řekl a podotkl, že důležité je spíše „neskončit nahatej“ v říčce Teplé. Opět tak připomenul incident českých umělců, na který ve Varech jen tak nezapomenou.
08.07.2022 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Mišík (291 článků)

Mišík ve škrabošce rozdráždil Taclíka: V zálibě ve šminkách si Adam nezadá se svou dívkou

 
Soupeří snad Adam Mišík (25) se svou partnerkou Natálií Jiráskovou (17), kdo bude upravenější? Na premiéru svého filmu se módil tak pečlivě, že měl na tváři víc make-upu než ona. Na další párty zase hbitě přijal dámskou škrabošku. Právě to nejspíš vyprovokovalo i Marka Taclíka, který začal Mišíka za přítomnosti eXtra.cz vášnivě objímat a dokonce mu olízl ucho.
08.07.2022 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Taclík (213 článků) , Adam Mišík (291 článků)

Nový pár showbyznysu: Milan Peroutka mohl oči nechat na dceři Stanislava Grosse!

 
Budou Milan Peroutka a Denisy Grossová následovat Adama Mišíka a Natálii Jiráskovou a utvoří další pár slavných rodičů? Fotoreportéři eXtra.cz je načapali v party stanu vedle hotelu Thermal a jeden z druhého nemohli spustit oči. 
08.07.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Peroutka (304 článků) , Adam Mišík (291 článků) , Stanislav Gross (789 článků) , Natálie Grossová (129 článků)

Jiří Dvořák už není sám: Zamiloval se do o 27 let mladší herečky ze Slovenska

 
Je to oficiální: oblíbený herec Jiří Dvořák (55) už není sám. Svou novou přítelkyní Martinou Zábranskou (28) se pochlubil na festivalu v Karlových Varech a je to opravdu kočka. Je znát, že je mezi Jiřím a pohlednou brunetkou opět značný věkový rozdíl, to ale v lásce není tak podstatné. Na filmových slavnostech se neskrývali, naopak se procházeli ruku v ruce po celém městě, u čehož je zachytili fotografové eXtra.cz. Brunetka se zná i s Adamem Mišíkem.
07.07.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (458 článků) , Adam Mišík (291 článků) , Martina Zábranská (4 články)

Zmalovaný Mišík nadbíhá slavné tchyni. Bojí se snad, aby Kubelkovou nerozhněval?

 
“Dokud je na naši dceru někdo hodný, my jsme hodní na něj.” To jsou slova Ivy Kubelkové pro eXtra.cz, která, zdá se, Adamu Mišíkovi hodně rezonují v uších. Na premiéru svého filmu Banger Adam sice dorazil oblečený jako mafiánský synek, k dceři oblíbené moderátorky se ale choval jako dokonalý gentleman. 
06.07.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (747 článků) , Adam Mišík (291 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »