Články k osobnosti

Adam Adam

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Adam Adam »
 

Další „perla“ od Pirátů: Zahrádky, museli jsme je zkultivovat. To nejde, aby tam měli pokladny a výčep

 
Pražský radní pro majetek a transparentnost Adam Zábranský (Piráti) odmítá kritiku, že nová pravidla pro reklamní a plakátovací plochy v centru Prahy jsou šitá na míru jedné firmě. Pravidla prý vznikla ještě v minulém volebním období, byla konzultována s Asociací plakátování nízkorozpočtové reklamy a jsou transparentní a splnitelná pro všechny. Ze současné mediální smršti kolem tohoto tématu viní opoziční ANO, spřízněná média a reklamní firmy, které budou muset kvůli novým pravidlům investovat.
15.09.2023 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Drbárna ze ZOO: Adam posílá Sid na potrat a Albert přiznává Kristýně románek s Markétou

 
Filip se rozhodl chránit Viky za každou cenu, a to do jejich vztahu přinese i několik konfliktních situací, protože Viky je poněkud důvěřivá a chvíli potrvá, než Filipa pochopí a ocení. Ani mezi Sid a Adamem není situace dobrá a největší zklamání čeká na Anežku s Eliškou.
13.09.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Drbárna ze ZOO: Anežka si zoufá kvůli bývalému manželovi a Raul proklíná Sidonii

 
Adam má zlé sny a hledá někoho, kdo by mu pomohl se v nich vyznat. Opakovaně se mu totiž zdálo, že Sid zemřela u porodu, a to ho děsí. Adam nemá moc lidí, kterým by se svěřoval, a tak zašel za Helenou.
11.09.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Babišův poklad Prchal: Na Slovensku se svou taktikou pohořel. Trápí se, tvrdí odborník

 
Dva marketéři, známí ze svého působení ve službách bývalého českého premiéra Andreje Babiše (ANO), se angažují v předvolební kampani na sousedním Slovensku. Zejména Marek Prchal, který s marketingem pomáhá pravicové straně Sloboda a Solidarita, známé jako Saska, se setkává s kritikou za přenášení českých témat, která nemusí rezonovat mezi slovenskými voliči. Straně HLAS expremiéra Petera Pellegriniho pak radí bývalý Prchalův kolega Marek Hanč. I o jejich roli před volbami promluvil pro iRozhlas.cz slovenský marketér Adam Znášik.
07.09.2023 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26000 článků) , Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Drbárna ze ZOO: V září bude Viky bojovat o své podnikání, Haďák potrápí Sid a Ovčík bude stále unikat spravedlnosti

 
Adam má opět vize. Podle vojenského psychologa by to mohl být důsledek jedné válečné vzpomínky. Jenže když Sid zjistí, co se to vlastně Adamovi honí hlavou, není moc klidná. Adam měl nějakou „porodní“ vizi, která ho dost vyděsila.
07.09.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Pirátský radní a nová pravidla pro reklamu. Na míru podnikateli z Ruska? Ptali jsme se, takto to dopadlo

 
Pražský magistrát plánuje novou regulaci nízkonákladové reklamy, která budí ve veřejném prostoru vášně a kontroverze. Podle některých kritiků jsou chystaná pravidla účelově „šitá na míru“ některým provozovatelům. Radní Adam Zábranský se brání a hovoří o očerňovací kampani. ParlamentníListy.cz se zúčastnily konference, kde se kvůli tomuto tématu pirátský radní střetl se zástupcem Svazu provozovatelů venkovní reklamy.
07.09.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Těžké pondělí Jiřího Pospíšila. Čelil výzvám k rezignaci i slovům o mafiánech

 
Praha Sobě vyzvala europoslance a náměstka primátora Jiřího Pospíšila (TOP 09) k rezignaci kvůli tomu, že se jeho jméno objevilo v policejním spisu v souvislosti s kauzou Dozimetr. „Když se někdo schází s mafiány, měl by z toho vyvodit zodpovědnost,“ uvedl zastupitel Adam Scheinherr (Praha Sobě). Pospíšil ale jakoukoliv vinu odmítá a v TOP 09 má v tomto podle poslance Michala Zuny podporu.
05.09.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2219 článků) , Jiří Pospíšil (2219 článků) , Jiří Adam (63 článků) , Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Drama ve Zlaté labuti. Hlavní hrdina musí nasazovat vlastní krk, v náruči mu vybouchne bomba

 
Zlatá labuť je plná dramatických zvratů. A to nejen vztahových. A tentokrát budou trnout především fanynky Petra Kučery, kterého ztvárňuje fešák Adam Vacula. S tím totiž ve výtahu vybouchne bomba. Do poslední chvíle se neví, zda přežije. 
31.08.2023 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kučera (97 článků) , Petr Kučera (97 článků) , Adam Adam (543 článků) , Drama Drama (334 článků) , Adam Adam (543 článků)

Besky promluvila o hejtech na svůj vzhled: Ne, nebyla jsem těhotná, jen tlustá, říká rázně

 
Účastnice MasterChefa Veronika Beskydiárová (29) alias Besky září štěstím. Důvodem její radosti je hlavně její partner, fešák ze seriálu Zlatá labuť, Adam Vacula, se kterým už nějakou dobu randí. Byly ale doby, kdy krásná černovláska byla nespokojená. V žaludku jí ležely hejty na její osobu, kdy měla více kilo než dnes a lidé ji označovali za těhotnou. Besky se k tomu zpětně vyjádřila v rozhovoru pro eXtra.cz.
27.08.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Fešák ze Zlaté labutě promluvil o svatbě s Besky z MasterChefa: Prstýnky už máme, hlásí

 
Herec Adam Vacula (35) se dostal k větší roli až nyní, kdy působí v seriálu Zlatá labuť jako jedna z hlavních postav. Na setkání s ostatními kolegy dorazil se svou drahou polovičkou Veronikou Beskydiárovou, se kterou oznámili vztah na začátku tohoto roku. Podle Adama se to ale vyvíjí lépe a lépe, a dokonce promluvil i o prstýnku, jak řekl v rozhovoru pro eXtra.cz.
23.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Zítra v Ulici: Vilma bude mít po operaci, Martina odpálkuje Jirku a Adam si prodlouží stáž

 
Vilma se po narkóze probudí do dobré nálady, přesto bude Vendula nešťastná. Mladý Hložánek najde zalíbení v Martině, ale ta teď není na chlapy zvědavá. Kristýnu ničí vědomí, že když si Juliina klientka sáhne na život, Papežová za to nebude nijak stíhána. Adam si chce prodloužit pobyt ve Státech.
21.08.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adam (63 článků) , Adam Martin (11 článků) , Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Seriál Zlatá labuť se vrací na obrazovky: Hrdinům půjde o život, říkají tvůrci

 
Zrada, boj o lásku i o život. To slibuje druhá řada seriálu Zlatá labuť, která divákům představí další osudy oblíbených hrdinů na pozadí těžkých časů léta 1939.  Premiérový díl seriálu, v němž ztvárňují hlavní role Marta Dancingerová, Adam Vacula, Petr Kostka, Beáta Kaňoková, Simona Lewandowska či Kristýna Ryška, odvysílá TV Nova ve čtvrtek 24. srpna 2023 a o týden dříve na Voyo. Uvádí to TV Nova v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.
19.08.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kostka (114 článků) , Marta Dancingerová (28 článků) , Beáta Kaňoková (10 článků) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Simon (1 článek) , Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Už na prvním rande jsme věděli, že je to vážné, říkají Vacula a Besky

 
On je herec a mimo jiné hvězda seriálu Zlatá labuť, ona před dvěma lety vyhrála MasterChefa. Adam Vacula (35) a Veronika Beskydiarová alias Besky (29) tvoří pár už několik měsíců. V dvojrozhovoru pro iDNES.cz prozradili nejen to, jaké zlozvyky si navzájem tolerují.
15.08.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Sourozenci Pavlovčinovi vyvěsili duhovou vlajku: Orientaci svého bratra jsem celou dobu tušila, říká Radka

 
Včera se konalo slavnostní zahájení Prague Pridu. U této události nesměl chybět ani zpěvák Adam Pavlovčin, který byl na zahájení se svou sestrou, Radkou Pavlovčinovou. "Pojďme si připomenout vzájemný respekt a procházet se městem bez nějakých předsudků," vzkázal Adam. V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídal o svém coming outu a homofobii. Radka zase prozradila jaké bylo experimentování s dívkou. 
10.08.2023 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (122 článků) , Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Startuje Prague Pride: K LGBT se otevřeně hlásí filmový Gandalf, Cynthia Nixon, i Jan Bendig

 
Startuje událost roku pro LGBT komunitu v podobě festivalu Prague Pride. Ten tradičně navštěvuje velké množství tuzemských a často i zahraničních celebrit. Nejinak tomu bude i letos. Akci si rozhodně nenechá ujít třeba zpěvák Adam Pavlovčin nebo herec Daniel Krejčík. Redakce eXtra se při příležitosti duhového týdne podívala i na další slavná jména, která se ke komunitě hlásí, a to jak ze zahraničí, tak z Česka.
07.08.2023 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (46 článků) , Jan Bendig (358 článků) , Daniel Krejčík (76 článků) , Cynthia Daniel (1 článek) , Daniel Daniel (1016 článků) , Adam Adam (543 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Daniel Daniel (1016 článků) , Adam Adam (543 článků) , Daniel Daniel (286 článků)

Adam Pavlovčin vydává nový unikátní klip: Vítěz SuperStar v něm odhaluje své soukromí

 
Česko Slovenská Superstar Adam Pavlovčin alias ADONXS vypustil nový unikátní klip. Po úspěšném vydání debutového alba "Age of Adonxs" přichází s horkou letní novinkou "No Common Measure". V něm odhaluje své soukromí a lidi ze svého nejbližšího okolí, kteří při něm stáli od začátku hudební kariéry. Pro redakci eXtra.cz prozradil také něco více o sobě samém a svých rituálech.
02.08.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

„Bordel. Proč to město podporuje?“ Pirát v noci vyrazil na kontrolu podniků

 
Zastupitel hlavního města Prahy za Piráty Adam Zábranský se vydal na průzkum nočního života ve centru Prahy a nebyl potěšen z toho, čemu zde byl svědkem – pořvávající davy turistů, obtěžující podniky, bordel v ulicích. Na svém twitteru oznámil, že nyní hodlá využít všechny „páky“, jak lidi i podniky umravnit a dát Prahu do rovnováhy.
21.07.2023 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Musím najít balanc, abych si přitáhl někoho do života, míní Adam Pavlovčin

 
Zpěvák a vítěz SuperStar Adam Pavlovčin (27) přijel do Karlových Varů pracovně, ale samozřejmě i kvůli filmům. Prozradil, na který snímek se těší on sám i jeho kapela. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvil také o vztazích.
09.07.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Miliardová oprava Libeňského mostu není možná, zní od stavitelů: Nesmysl, brání se bývalý náměstek primátora

 
Pražský Libeňský most má zase problémy. Alespoň to tvrdí sousedský spolek Výtoň 21, jenž zpochybňuje rekonstrukci za dvě miliardy korun, kterou prosadil mimo jiné současný radní pro dopravu Adam Scheinherr. Ten vystupoval proti zbourání mostu, které prosazovali v roce 2018 tehdejší politici z vedení města. Podle spolku Výtoň 21 se mezi staviteli začala šířit informace, že stavba je neopravitelná a bude muset být zbourána. Scheinherr tvrdí, že se takové informace nezakládají na pravdě.
26.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)

Příští týden v ZOO: Konec sezóny je kvůli smrti jedné z postav trochu hořký

 
Když se Eduard Novotný ztratil na dovolené v Thajsku při řádění tsunami, vypadalo to jako další zmizení, které bylo podobné tomu, co si zkusil Adam v Amazonii. Nakonec je to však mnohem vážnější a Marek Taclík tak nečekaně seriál opustil, aniž by někdo znal pravý důvod, proč se tvůrcům znelíbil.
25.06.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Taclík (228 článků) , Adam Adam (543 článků) , Adam Adam (543 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »