Články k osobnosti

Abdul Razak

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Abdul Razak »
 

Premiér Malajsie oznámil, že ukrajinští rebelové zatím plně dodržují dohodu

 
Malajsijský premiér Najib Abdul Razak se v příštím týdnu vydá do Nizozemska na setkání se svým tamním protějškem. Účelem schůzky bude jednání o možnostech zajištění plného přístupu mezinárodních vyšetřovatelů na místo katastrofy malajsijského boeingu, který byl údajně sestřelen nad východní Ukrajinou. 
26.07.2014 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Abdul Razak (5 článků)

Zmizelé malajsijské letadlo se zřítilo do oceánu

 
H ledané malajsijské letadlo, které se před více než dvěma týdny ztratilo s 239 lidmi na palubě, se podle rozsáhlé analýzy satelitních dat zřítilo v Indickém oceánu západně od australského města Perth. Na mimořádné tiskové konferenci, kam byli pozváni i příbuzní cestujících, to dnes oznámil malajsijský premiér Najib Abdul Razak. Nehodu prý nikdo nepřežil.
24.03.2014 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Abdul Razak (5 článků)

Konec nadějí: Hledaný boeing spadl do moře. Nikdo z 239 lidí nepřežil

 
Hledané malajsijské letadlo, které se před více než dvěma týdny ztratilo s 239 lidmi na palubě, se podle rozsáhlé analýzy satelitních dat zřítilo v Indickém oceánu západně od australského města Perth. Na mimořádné tiskové konferenci, kam byli pozváni i příbuzní cestujících, to dnes oznámil malajsijský premiér Najib Abdul Razak. Nehodu prý nikdo nepřežil.
24.03.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Abdul Razak (5 článků)

Zmizelé malajsijské letadlo prý někdo před havárií přinutil změnit směr

 
Malajsijský premiér Najib Abdul Razak dnes řekl, že letadlo, které před týdnem zmizelo cestou z Kuala Lumpuru do Pekingu, někdo přinutil změnit směr. V letadle bylo podle něj také záměrně odpojeno komunikační a identifikační zařízení.
15.03.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Abdul Razak (5 článků)

Malajsijský premiér Razak: Zmizelý boeing 777 někdo donutil změnit směr!

 
Malajsijské letadlo, které před týdnem zmizelo cestou z Kuala Lumpuru do Pekingu, někdo přiměl změnit trasu. Na tiskové konferenci to dnes oznámil malajsijský premiér Najib Abdul Razak, podle něhož ale není dosud jisté, zda šlo o únos. Premiér v podstatě vyloučil, že by stroj havaroval kvůli technické závadě.
15.03.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Abdul Razak (5 článků)
« Předchozí 1 Další »