Dojemná první slova Petry Svobody po pohřbu manžela. Vdova po Ondřeji Křivkovi má oporu v přátelích

 
Moderátorka Petra Svoboda (41) je stále zdrcená ze smrti manžela Ondřeje Křivky (†38), kterého cestou na kole srazilo auto. Poslední rozloučení se uskutečnilo v úterý 21. května, kam přišla celá řada blízkých, kolegů i kamarádů. O den později na sociálních sítích Petra poděkovala všem těm, kdo přišli dát Ondřejovi poslední sbohem.
22.05.2024 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (668 článků) , Petr Svoboda (659 článků) , Petr Svoboda (668 článků) , Petra Svoboda (242 článků) , Petr Svoboda (74 článků) , Ondřej Svoboda (86 článků)

2005. Magda Vášáryová zažila trapas. Prostě nevěděla

 
Povolební vyjádření herečky a diplomatky Magdy Vášáryové o tom, že vítěznou stranu Směr-SD volila i vyslovená spodina, je přesně to podhoubí, které potom končí střelbou na politiky. Toto přesvědčení vyjádřil ve svém pořadu moderátor Luboš Xaver Veselý a autorce těchto slov poslal podobně drsný vzkaz. Vášáryová v souvislosti s atentátem vyzývá ke spojení sil a k mluvení s lidmi, popsala mimo jiné svou cestu na Oravu. I přitom ale mluvila o „škůdcích“. Někdejší státní tajemnice ministerstva zahraničí se však také v minulosti proslavila svým faux pas, kdy nevěděla, s kým sousedí Turecko.
22.05.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (171 článků) , Luboš Veselý (704 článků)

Jiří Kajínek prozradil detaily svatby s půvabnou Magdou. Termín i prstýnky už mají, za svědka půjde gangster

 
Jestli má Jiří Kajínek v něčem opravdu štěstí, je to láska. Tu našel u sympatické lékařky Magdy Gubové, se kterou tvoří pár již 7 let a neřekne jí jinak než paní doktorka. Svůj vztah by však chtěli posunout dále a v současné době se těší na svatbu. "Bude to letos a bude to v Čechách. Prstýnky už máme," prozradil bývalý vězeň pro eXtra.cz. 
22.05.2024 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (873 článků)

Pavel: Opatření jsou po atentátu na Fica zvýšená, nelze se ale nechat zastrašit

 
Bezpečnostní opatření jsou do určité míry po atentátu na slovenského premiéra Roberta Fica minimálně po nějakou dobu zvýšená, nelze se ale nechat zahnat do kouta. Při návštěvě Pardubického kraje to dnes řekl prezident Petr Pavel.
22.05.2024 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (1292 článků) , Petr Pavel (2890 článků)

Andrej Babiš prozradil historky z oddávání: Přemlouval nevěstu, aby si nerozmýšlela svatbu

 
Andrej Babiš se dal na oddávání. Ve svém podcastu Sorry jako se svěřil s historkami z této nové role. "Já jsem měl oddávat i v sobotu a ta nevěsta mi ve středu řekla, že svatba se ruší, že se pohádali s novomanželem. Tak jsem jí napsal, že si to možná ještě rozmyslí, ale nerozmyslela si to," uvedl zklamaně expremiér, který na natáčení přivedl i slavného kohouta Silvera.
22.05.2024 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Petr Drulák a slovenská média: „Chtěli atentát na Fica přišít Putinovi. Nešlo to.“

 
Slovenská liberální média roky živila nenávist vůči Robertu Ficovi a mají svůj díl viny na atentátu. ParlamentnímListům.cz to řekl politolog, bývalý elitní diplomat a expert na mezinárodní otázky Petr Drulák. Podle něho se média včetně českých trapně pokusila útočníka vykreslit jako příznivce Ruska, ale opak je pravdou. „Atentátník pocházel z protivládního tábora. To je důležité a nemělo by to zapadnout,“ říká profesor Drulák.
22.05.2024 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (1292 článků)

Láska nikoli z pasáže: Lukáš Vaculík se tajně oženil. Ano řekl ženě z velice movité rodiny

 
Hvězda seriálů Ochránce nebo Temný kraj a především řady předrevolučních teenage filmů Lukáš Vaculík (61) je čerstvě ženáčem. Ve zralém věku si dle exkluzivních informací eXtra.cz vzal svou dlouholetou přítelkyni Lucii Kršákovou, která patří do nejvyššího managementu TV Prima.
22.05.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vaculík (271 článků) , Lukáš Vaculík (270 článků)

Léčba rakoviny Kate si vybírá krutou daň. Princeznu sužují vedlejší účinky chemoterapie

 
Princezna Kate se potýká s nepříjemnými vedlejšími účinky v rámci její léčby. Je to už pár měsíců, co princezna z Walesu veřejně oznámila, že bojuje s rakovinou. Od té doby se na veřejnosti neobjevuje. Informace unikly z Kensingtonského paláce.
22.05.2024 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (897 článků)

Na Bejra drsně zaútočil jeho dvojník. Po bitce na RedFace skončil Psychopat se zkrvaveným obličejem

 
Tisková konference ke čtvrtému turnaji organizace RedFace opět nezklamala a znovu nabídla divákům pořádnou dávku bizáru. Terčem se nepříliš překvapivě stal i moderátor Aleš "Psychopat" Bejr, kterého na pódiu napadl jeho dvojník, říkající si "Drzý Čert". V přímém přenosu se mezi dvojicí semlela pořádná mela a Bejr skončil se zkrváceným nosem. 
22.05.2024 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (42 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »