Ani do NATO, ani do EU. Dokud to nezrušíte. Maďarské ultimátum Ukrajině

 
Maďarská diplomacie kritizuje potlačování jazykových práv maďarské menšiny v Zakarpatské oblasti na Ukrajině. Dokud se lidskoprávní situace nezlepší, plánuje blokovat integraci Kyjeva do evropských a transatlantických struktur, uvedl ministr zahraničních věcí Maďarska Péter Szijjárto. Budapešti vadí ukrajinský školský zákon, který prý diskriminuje maďarsky mluvící obyvatele, jejichž školy jsou nyní v ohrožení. Premiér Viktor Orbán ve svém únorovém projevu k národu odsoudil strhávání maďarských národních symbolů na Ukrajině a slíbil maďarské diaspoře podporu.
27.03.2023 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Viktor (95 článků)

Šílené, kam jsme se dostali. Takhle šli po Masarykovi. Petr Drulák rozsekl kauzu Ševčík

 
Cenzura prorůstající státním aparátem, skomírající svoboda slova a spolu s tím i základní fungování demokratické společnosti. Taková kondice naší společnosti se podle diplomata a politologa Petra Druláka odráží například na jeho vytlačení z Ústavu mezinárodních vztahů, ale i na kauze děkana Národohospodářské fakulty Miroslava Ševčíka, kterého se jednoznačně zastal v pořadu Xaver Live. Vystupování některých studentů, kteří se nechají manipulovat proti Ševčíkovi, označil za „fanatismus“. Děsí se přicházejícího nástupu totalitních tendencí ze Západu.
27.03.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ševčík (46 článků)

Filip ze Survivoru se pustil do Karolíny: Pořád si na něco stěžovala, nebral si servítky

 
Drsnou soutěž Survivor Česko & Slovensko opustil youtuber Filip Jánoš, další výrazný hráč, který projel duel s Karolínou Krézlovou. Herečka na ostrově patřila k jeho hlavním spojenkyním už od začátku hry. V živém streamu s moderátorem hry Ondřejem Novotným známý influencer prozradil, co si o Karolíně myslí, a promluvil i o pomluvách z úst modelky Andrey Bezděkové. 
27.03.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (183 článků) , Andrea Bezděková (241 článků)

Nejlepší restaurace z Ano, šéfe! chytla druhý dech: Po smutném konci nový začátek

 
Málokdy se stalo, aby Zdeněk Pohlreich v pořadu Ano, šéfe! rozdal všechny tři hvězdy. Nicméně stalo se tak v roce 2013, kdy obávaný šéfkuchař dorazil do hospůdky U Štěpána a až na jednu výjimku nic nezkritizoval a nad jídlem se rozplýval jako už dlouho ne. Majitelé Rudovi museli však malebnou hospůdku posléze zavřít. Nyní manželé ohlásili na svém Facebooku, že se tento skvělý hostinec znovu otevírá.
27.03.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (634 článků) , Zdeněk Štěpán (13 článků)

Nikdo to neřeší, už mají jasno. Tvrdá sprcha pro média

 
„Nepřítele máte. A kdo jím není, toho z něj uděláme. Když se nepodvolíš, zničíme tě. Kdo se stále ohnout nehodlá, ten do naší ‚slušné‘ společnosti nepatří. Takový má být náš dnešní ideově ukotvený svět strachu,“ Jana Marková, bývalá členka Trikolory bije na poplach, jak česká mainstreamová média a politici zastrašují lidi a manipulují veřejným míněním.
27.03.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Marková (8 článků)

Fanoušci pozor: Do Prahy zamíří Palpatin ze Star Wars a Kowalski z Kouzelných zvířat

 
Hvězdy ze Star Wars a Fantastických zvířat míří do Prahy. Pořadatelé Comic-Conu 2023 na svých stránkách odtajnili jména dalších hostů a podle posledních zpráv se tak můžeme těšit na Iana McDiarmida (78), představitele císaře Palpatina, a Dana Foglera (46), který ztvárnil Jacoba Kowalského v prequelu Harryho Pottera.
27.03.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Fogler (2 články) , Harry Potter (1605 článků) , Harry Harry (1738 článků)

Pluto z VyVolených je podle Brazilců gauner: Fízlové vydírají a lžou, jen jsem učil prodávat, tvrdí

 
Je to amorální podvodník a zloděj, nebo oběť brazilské policejní a soudní zvůle? Daniel João alias Pluto (42), kterého známe z druhé řady VyVolených, je nechtěnou hvězdou brazilského a portugalského tisku. Země karnevalů ho chce zatknout a obvinit z vedení gangu zlodějů, kteří prý okradli tisíce investorů. Co na to řekl eXtra.cz? Tvrdí, že je obětí kriminálníka, který se živí vydíráním firem a lidí.
27.03.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (927 článků) , Daniel Daniel (927 článků) , Daniel Daniel (927 článků) , Daniel Daniel (538 článků) , Daniel Daniel (927 článků) , Daniel Daniel (927 článků) , Daniel Daniel (927 článků) , Daniel Daniel (927 článků) , Daniel Daniel (197 článků)

Tajnůstkář Jiří Mádl poprvé ukázal malého synka: Slova plná něhy

 
Jiří Mádl (36) ukázal tříměsíčního syna. O herci je známo, že si pečlivě střeží své soukromí, o čemž svědčí i to, že potomek se měl narodit v prosinci, ale Mádl radostnou novinu potvrdil až v lednu. Všechny také překvapilo, že matkou dítěte není Andrijana, ale úplně jiná přítelkyně. Roztomilou fotkou syna se nyní herec pochlubil ve stories na svém Instagramu.
27.03.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (574 článků)

To byl zase týden 08: Miloš Zeman promluvil o bungalovu a o tom, proč potřebuje Karlose Vémolu

 
Imitátor Petr Jablonský se převtělil do Miloše Zemana a v satirickém pořadu To byl zase týden shrnul, co nového se u něj děje. Nejenže se rozhodl promluvit o tom, jak se mu žije v bungalovu v Lánech, ale rozhodl se také uvést svůj nový pořad s názvem Hovory z Lán, který se natáčí v lesíku. 
27.03.2023 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jablonský (159 článků) , Miloš Zeman (27865 článků) , Karlos Vémola (704 článků)

Skromné stěhování Petra Pavla: Na Hrad přišel po svých, krabici si nesl sám

 
Český prezident Petr Pavel (61) je konečně na Hradě. Při dnešním stěhování měla nová hlava státu stále úsměv na tváři. Na Pražský hrad si vzal jen krabici a vyrazil pěšky z Hrzánského paláce, jak uvedl na Twitteru. 
27.03.2023 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2027 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »