Články k osobnosti

Zuzana Tvarůžková

  Redaktorka a moderátorka české televize

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Tvarůžková »
 

Ťok vzkazuje Sobotkovi: Kdybychom si to pořádně rozdali po prázdninách...

 
Modernizace dálnice D1 se vleče, řidiči mnohdy šílí, při jízdě na této dálnici jim asi mnohdy tečou nervy a sem tam nepochybně padne i velmi peprné slovo na adresu ministra dopravy za hnutí ANO Dana Ťoka. Moderátorka Zuzana Tvarůžková si proto tohoto člena vlády pozvala do čtvrtečního Interview ČT24. Ministr se ale napřed věnoval slovní bitce mezi premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) a vicepremiérem Andrejem Babišem (ANO).
27.04.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8550 článků) , Bohuslav Sobotka (8367 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

My komunisté máme budoucnost, ujistila poslankyně Tvarůžkovou. A spustila kanonádu na Brusel

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 komunistku Soňu Markovou, která se usadila do křesla a spustila kanonádu na Brusel. V úvodu si rýpla do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).
25.04.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Marková (38 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

V ČT došlo na propírané výroky Čunka a Bělobrádka k samoživitelkám. Moderátorka si pozvala dalšího lidovce

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková si do pondělního Interview ČT24 pozvala lidoveckého poslance Jiřího Miholu. Neztrácela čas a ihned se ho zeptala, jak se dívá na francouzské prezidentské volby. Došlo ovšem i na vztah KDU-ČSL ke svobodným matkám.
24.04.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (73 článků) , Jiří Čunek (516 článků)

Výbušné vystoupení profesora Kellera v ČT: Sepsul neziskovky a prozradil, co má v EU zakázáno

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrteční Kauze dne přivítala sociologa a europoslance za ČSSD Jana Kellera. Ten se pořádně obul jak do Evropské unie, tak do neziskových organizací. Kromě toho prozradil, co má v Evropském parlamentu zakázáno. Týká se to Marine Le Penové.
13.04.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Lidé se často ptají, proč by Asad používal chemické zbraně. Odpovídá Alexandr Vondra

 
V úterním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové někdejší senátor a ministr obrany za ODS Alexandr Vondra. Vyjadřoval se k pokračování jednání o Sýrii. Sedm silných ekonomik světa – skupina G7 – se shodlo na tom, že Asad musí jít. Vondra konstatoval, že stále vidí prostor k vyjednávání, i když syrský prezident Bašár Asad je podle jeho názoru velký mocenský cynik.
11.04.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1109 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Krev na rukou Rusů, měli by se stydět, uhodil novinář Marjanovič u Tvarůžkové. Trump prý zachránil tvář USA

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview ČT24 zahraničního komentátora Hospodářských novin Teodora Marjanoviče. Mezinárodní situaci shrnul následovně: Skončila doba, kdy se exprezident USA Barack Obama sto let radil se svými poradci a nakonec stejně nic neudělal. Donald Trump předvedl, že je jiný. Marjanovič pronesl pár slov i na adresu prezidenta Zemana. Pár velmi nepěkných slov...
10.04.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2634 článků) , Barack Obama (2362 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Dva pracovníci ČT si povídali o Marine Le Penové: Nepochybně tam nějaká vazba na Rusko je, ale ...

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v pátečním Interview ČT24 přivítala ve studiu svého kolegu zpravodaje ČT ve Francii Petra Zavadila. Ten popsal, co se ve Francii děje po Brexitu a před prezidentskými volbami, které může vyhrát krajně pravicová politička Marine Le Penová.
31.03.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Toto může být smrtící, pozvedá varovně hlas viceprezident Svazu průmyslu a dopravy

 
Ve čtvrtečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Radek Špicar, který promluvil o stavu české ekonomiky v době, kdy se blíží konec oslabování české koruny vůči euru. V Evropě v jednotlivých státech znovu sílí touha chránit si trhy – třeba ve Francii – a to může být pro Českou republiku smrtící.
30.03.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Šéf Hospodářské komory v ČT varoval: Toto bychom lidem měli říct o euru

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 prezidenta Hospodářské komory ČR Vladimíra Dlouhého. Povídali si spolu o obchodních vztazích s Čínou a Německem, ale také o rizicích, která mohou zasáhnout naši relativně rozjetou ekonomiku.
28.03.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (453 článků) , Vladimír Dlouhý (453 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Spojenectví dvou slušných středových stran musí potěšit každého slušného člověka, chválil lidovec Pithart. A pak udeřil kvůli uprchlíkům

 
Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview na ČT24 někdejšího předsedu vlády a předsedu senátu Petra Pitharta. Ten si posteskl nad tím, jak se Češi staví k EU. Uznal ovšem také, že si za to mohou bruselští politici tak trochu sami. Silnou kritiku si vysloužil především předseda Evropské komise z Lucemburska Jean-Claude Juncker. Nakonec konstatoval, že věří v sílu slušných lidí.
27.03.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pithart (151 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Měli bychom jasně říct, že nejsme úplně blbí, udeřil topkař Ženíšek v ČT

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 prvního místopředsedu TOP 09 Marka Ženíška. Ten se tvrdě vymezil především proti tureckému prezidentovi Recepu Tayyipu Erdoganovi. Nejmocnější muž v zemi půlměsíce prý využívá slabin Evropské unie, a to podle Marka Ženíška musí přestat.
21.03.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Kandidátky, které budou sexy pro voliče. A v Praze? Hvězdná kandidátka. Gazdík hovořil v interview o předvolební koalici

 
V pátečním interview ČT24 zpovídala moderátorka Zuzana Tvarůžková předsedu Starostů a nezávislých Petra Gazdíka. Ten prozradil, že Starostové a nezávislí chtějí do voleb postavit „sexy kandidátky“ a počítá s tím, že v Praze bude třeba nabídnout přímo „hvězdnou sestavu“. Ve vysílání si také rýpl do Andreje Babiše (ANO) a vyjádřil se k uprchlické krizi.
17.03.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8550 článků) , Petr Gazdík (776 článků) , Petr Gazdík (765 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Martin Schulz je téměř všeho schopný politik, hodnotil v ČT Kavan

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala exministra zahraničí Jana Kavana (ČSSD). Zhodnotil volby v Nizozemsku a předpověděl, jak by mohly dopadnout prezidentské volby ve Francii a parlamentní volby v Německu. Lidé prý už jsou unaveni Angelou Merkelovou. Velmi tvrdě se vyjádřil k dění v Turecku a k absolutně nepřijatelným výrokům prezidenta země půlměsíce Recepa Erdogana.
16.03.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1718 článků) , Jan Kavan (111 článků) , Martin Schulz (150 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků) , Jana Schulz (3 články)

Blízkovýchodní analytik Tureček ujišťoval diváky ČT: Kdyby nebylo extremistů jako je Wilders, asi by Turecko na Nizozemsko tak tvrdě nereagovalo

 
Proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové ve středečním Interview ČT24 usedl analytik Břetislav Tureček, expert na Blízký východ. Vyjádřil se k diplomatické válce mezi Tureckem a Nizozemskem, kde dnes probíhají volby. Tureček prozradil, o čem tato diplomatická bitka svědčí.
15.03.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Blízkovýchodní analytik Tureček ujišťoval diváky ČT: Kdyby nebylo extremistů jako je Wliders, asi by Turecko na Nizozemsko tak tvrdě nereagovalo

 
Proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové ve středečním Interview ČT24 usedl analytik Břetislav Tureček, expert na Blízký východ. Vyjádřil se k diplomatické válce mezi Tureckem a Nizozemskem, kde dnes probíhají volby. Tureček prozradil, o čem tato diplomatická bitka svědčí.
15.03.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Rozčílený Jiří Pospíšil: Evropská unie si ještě dnes myslí, že zákazem legálních zbraní bojuje proti terorismu. Fascinuje mě to

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v úterním Interview přivítala europoslance Jiřího Pospíšila zvoleného za TOP 09. Kvůli směrnici EU nemohla být řeč takřka o ničem jiném než o omezení držení zbraní, které i na Česko dopadne z Bruselu. Pospíšil si tentokrát nebral servítky. Evropská komise to od něj pořádně schytala. Došlo i na Brexit a tvrdou diplomatickou válku mezi Tureckem a Nizozemskem.
14.03.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1697 článků) , Jiří Pospíšil (1697 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Omluvte, prosím, technické problémy. Marksová marně čekala před kamerami ČT

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v pondělním Interview ČT24 přivítala ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou (ČSSD). Dámy se bavily o tom, v jaké kondici je dnes sociální demokracie. Jeroným Tejc to pěkně schytal. Ale možná míň, než by si Marksová představovala. Pořad totiž začal s více než desetiminutovým zpožděním.
13.03.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (634 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Boj o lepší potraviny: Politici nic nezmění, udeřil kulinářský expert

 
Europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD) si v pátečním Interview ČT24 povídala s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou o kvalitě potravin v EU. Místy peprný komentář přidal kulinářský expert Roman Vaněk.
03.03.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Sehnalová (57 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Zaorálek vysvětlil Tvarůžkové, kdo je dnes nebezpečnější než komunisté

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka. Pochvaloval si, že dosavadní šéf zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček brzy odejde do Washingtonu. Washington je totiž místem, kde se řeší světové otázky – situace v Sýrii, vztah k Číně, vztah s Evropou a další a další otázky.
02.03.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1982 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)

Prezident Zeman je úplně mimo, říká jeden ze zakladatelů ODS

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve středečním Interview ČT24 přivítala Bedřicha Moldana, bývalého předsedu Českého svazu ochránců přírody a bývalého ministra pro životní prostředí. Moldan patřil k zakládajícím členům ODS. Později spolupracoval s TOP 09. Host se rozpovídal o ochraně národních parků u nás – především toho na Šumavě. Došlo i na prezidenta Zemana.
01.03.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Moldan (24 článků) , Zuzana Tvarůžková (73 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »