Články k osobnosti

Zuzana Tvarůžková

  Redaktorka a moderátorka české televize

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Tvarůžková »
 

Tahle vláda nám pořád jen slibuje, ale kolegům stagnují platy, rozčílil se v ČT rektor Bek

 
Ve čtvrtečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové rektor Masarykovy univerzity v Brně Mikuláš Bek. Pořádně se obul do koaliční vlády ČSSD, ANO a KDU-ČSL, která prý vysoké školy v podstatě bere na hůl a vůbec neplní to, co slibovala.
22.06.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Michael Romancov vyložil divákům ČT, jak to chodí v Rusku: Putinovi se nedaří nic. Lidé jsou chudí, ženy musí chodit na potraty

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala ve středečním Interview ČT24 politického geografa Michaela Romancova. Ten se rozpovídal o situaci ve světě. Horko je teď především kolem severokorejského komunistického režimu. Ten se dnes chová velmi nepředvídatelně. Romancov si však posteskl také nad tím, že velmi nepředvídatelný je dnes i 45. prezident USA Donald Trump. Host naložil i ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Tomu se prý nedaří lautr vůbec nic.
21.06.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2766 článků) , Donald Trump (2848 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků) , Michael Michael (1033 článků)

Kdo dnes v České republice jásá nad Macronem, je hodně krátkozraký. Historik rozebral, co teď v Evropě s tímto pánem zažijeme

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview historika z Univerzity Karlovy Martina Kováře. Ten zhodnotil dění v současné Evropě. Ve Francii zvítězil prezident Emmanuel Macron a bude mít za sebou parlamentní většinu. Česko volby ještě čekají a v Británii už je jasné, že Brexit nikdo nezvrátí. Kovář totálně rozcupoval především britskou premiérku Theresu Mayovou.
19.06.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (54 článků) , Martin Kovář (11 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků) , Emmanuel Macron (24 článků)

Michael Žantovský u Tvarůžkové: Je to jasné, Kreml se pokusil ovlivnit americké volby. A pak s mnoha omluvami vyslovil něco nekorektního

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala bývalého velvyslance ve Velké Británii a současného ředitele Knihovny Václava Havla Michaela Žantovského. Jak podle něj dopadnou britské parlamentní volby? Občané ostrovního království chodí k volebním urnám právě dnes. Žantovský ale věnoval pozornost i situaci v USA a sporu mezi 45. šéfem Bílého domu Donaldem Trumpem a bývalým ředitelem FBI Jamesem Comeyem.
08.06.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4511 článků) , Donald Trump (2848 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků) , Michael James (6 článků) , James Michael (10 článků) , Michael James (6 článků) , Michael Michael (1033 článků) , Michaela James (3 články)

Dneska politika není o demokracii, vypálil v ČT pražský radní

 
Radní Prahy 1 pro bezpečnost a prevenci kriminality Ivan Solil (ČSSD) ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové a rozpovídal se k antikonfliktním protikuřáckým týmům. Prahu 1 prý zákaz kouření v restauracích vůbec nepotěšil. V souvislosti s kouřením došlo i na prezidenta Zemana.
07.06.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (87 článků) , Ivan Ivan (553 článků)

Orbán patří do blázince. Rusové volby v USA ovlivnili pro Trumpa, to je prokázané. Trump je bořitel. Profesor Lukeš z americké univerzity rozjel kanonádu, ze které i Tvarůžková občas lapala po dechu

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 profesora historie a mezinárodních vztahů na Boston University Igora Lukeše. Ten se s moderátorkou přivítal, nadechl se a spustil opravdu silnou kanonádu. Zkritizoval Brity za brexit, zkritizoval maďarského premiéra Viktora Orbána, zkritizoval polskou vládní stranu Právo a spravedlnost a svůj díl ostré kritiky dostal i prezident USA Donald Trump.
06.06.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2848 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Orbán patří do blázince. Rusové volby v USA ovlivnili, to je prokázané. Trump je bořitel. Profesor Lukeš z americké univerzity rozjel kanonádu, ze které i Tvarůžková občas lapala po dechu

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 profesora historie a mezinárodních vztahů na Boston University Igora Lukeše. Ten se s moderátorkou přivítal, nadechl se a spustil opravdu silnou kanonádu. Zkritizoval Brity za brexit, zkritizoval maďarského premiéra Viktora Orbána, zkritizoval polskou vládní stranu Právo a spravedlnost a svůj díl ostré kritiky dostal i prezident USA Donald Trump.
06.06.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2848 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Část svobody musíme obětovat. Imámové a muslimové musí ty útoky odsoudit... Do ČT přišel o terorismu debatovat Šimon Pánek

 
K teroristickému útoku v Londýně se v pořadu Interview ČT24 vyjádřil ředitel Člověka v tísni Šimon Pánek. Kdy by podle jeho názoru mohlo dojít k mezinárodnímu konfliktu? I to řekl moderátorce Zuzaně Tvarůžkové.
05.06.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Evropa je příliš měkká. Nedaří se vyhošťovat ani tam, kde je pro to pádný důvod... Expert v ČT hovořil o hrozbě terorismu

 
Hostem Interview ČT24 moderátorky Zuzany Tvarůžkové byl bezpečnostní analytik Otakar Foltýn. Hovořilo se nejen o útoku v Manchesteru, při němž zemřelo 22 lidí, ale i o Islámském státu jako takovém.
25.05.2017 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Ministryně Valachová vystoupila v ČT. A začala zdrceně mluvit o hrůze z Manchesteru

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 končící ministryni školství Kateřinu Valachovou. Věnovala se především dotační aféře v českém sportu. Nesmíme si prý myslet, že každý fotbalista je zločinec, i když byl zadržen předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta. Pár slov padlo také na adresu skutečného zločince či zločinců v Manchesteru.
23.05.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (87 článků) , Miroslav Pelta (62 článků)

Gazdíkův zástupce Rakušan u Tvarůžkové: Chceme Babiše porazit. Ohrožuje demokracii

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview ČT24 místopředsedu hnutí Starostové a nezávislí Víta Rakušana. Ten se rozpovídal o vládní krizi a pořádně se obul do šéfa hnutí ANO Andreje Babiše.
22.05.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9219 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Václav Klaus z televize vyděsil Babiše i Kalouska. Vysvětlil národu, v čem jsou si podobní

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pátečním Interview ČT24 speciálního hosta. Usedl proti ní předchůdce Miloše Zemana v úřadě prezidenta Václav Klaus. Co si myslí o aktuální vládní a snad i počínající ústavní krizi? Přesvědčte se sami.
12.05.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8576 článků) , Miloš Zeman (17292 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Ministr Stropnický se v ČT rozpálil: To je kobercový nálet na Babiše!

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala ve čtvrtečním Interview ČT24 ministra obrany Martina Stropnického (ANO), který se vrátil z návštěvy Spojených států. Z Bílého domu nám přivezl tento vzkaz. Nejdříve se však vyjádřil k domácí politické scéně.
11.05.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1482 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Tohle je kulomet proti Zemanovi, kroutil v ČT hlavou europoslanec Telička

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 europoslance a místopředsedu Evropského parlamentu zvoleného za hnutí ANO Pavla Teličku, který kritizoval fakt, že byl ministr financí Andrej Babiš (ANO) někým nahráván. Kritizoval však také Babiše za to, co na nahrávkách vicepremiér říká. Stranou pozornosti Pavla Teličky nezůstaly ani francouzské prezidentské volby.
09.05.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9219 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Ťok vzkazuje Sobotkovi: Kdybychom si to pořádně rozdali po prázdninách...

 
Modernizace dálnice D1 se vleče, řidiči mnohdy šílí, při jízdě na této dálnici jim asi mnohdy tečou nervy a sem tam nepochybně padne i velmi peprné slovo na adresu ministra dopravy za hnutí ANO Dana Ťoka. Moderátorka Zuzana Tvarůžková si proto tohoto člena vlády pozvala do čtvrtečního Interview ČT24. Ministr se ale napřed věnoval slovní bitce mezi premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) a vicepremiérem Andrejem Babišem (ANO).
27.04.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (9219 článků) , Bohuslav Sobotka (8932 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

My komunisté máme budoucnost, ujistila poslankyně Tvarůžkovou. A spustila kanonádu na Brusel

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 komunistku Soňu Markovou, která se usadila do křesla a spustila kanonádu na Brusel. V úvodu si rýpla do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD).
25.04.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Soňa Marková (38 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

V ČT došlo na propírané výroky Čunka a Bělobrádka k samoživitelkám. Moderátorka si pozvala dalšího lidovce

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková si do pondělního Interview ČT24 pozvala lidoveckého poslance Jiřího Miholu. Neztrácela čas a ihned se ho zeptala, jak se dívá na francouzské prezidentské volby. Došlo ovšem i na vztah KDU-ČSL ke svobodným matkám.
24.04.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (87 článků) , Jiří Čunek (532 článků)

Výbušné vystoupení profesora Kellera v ČT: Sepsul neziskovky a prozradil, co má v EU zakázáno

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrteční Kauze dne přivítala sociologa a europoslance za ČSSD Jana Kellera. Ten se pořádně obul jak do Evropské unie, tak do neziskových organizací. Kromě toho prozradil, co má v Evropském parlamentu zakázáno. Týká se to Marine Le Penové.
13.04.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Lidé se často ptají, proč by Asad používal chemické zbraně. Odpovídá Alexandr Vondra

 
V úterním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové někdejší senátor a ministr obrany za ODS Alexandr Vondra. Vyjadřoval se k pokračování jednání o Sýrii. Sedm silných ekonomik světa – skupina G7 – se shodlo na tom, že Asad musí jít. Vondra konstatoval, že stále vidí prostor k vyjednávání, i když syrský prezident Bašár Asad je podle jeho názoru velký mocenský cynik.
11.04.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1110 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)

Krev na rukou Rusů, měli by se stydět, uhodil novinář Marjanovič u Tvarůžkové. Trump prý zachránil tvář USA

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview ČT24 zahraničního komentátora Hospodářských novin Teodora Marjanoviče. Mezinárodní situaci shrnul následovně: Skončila doba, kdy se exprezident USA Barack Obama sto let radil se svými poradci a nakonec stejně nic neudělal. Donald Trump předvedl, že je jiný. Marjanovič pronesl pár slov i na adresu prezidenta Zemana. Pár velmi nepěkných slov...
10.04.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2848 článků) , Barack Obama (2371 článků) , Zuzana Tvarůžková (87 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »