Články k osobnosti

Zuzana Tvarůžková

  Redaktorka a moderátorka české televize

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Tvarůžková »
 

Spojenectví dvou slušných středových stran musí potěšit každého slušného člověka, chválil lidovec Pithart. A pak udeřil kvůli uprchlíkům

 
Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview na ČT24 někdejšího předsedu vlády a předsedu senátu Petra Pitharta. Ten si posteskl nad tím, jak se Češi staví k EU. Uznal ovšem také, že si za to mohou bruselští politici tak trochu sami. Silnou kritiku si vysloužil především předseda Evropské komise z Lucemburska Jean-Claude Juncker. Nakonec konstatoval, že věří v sílu slušných lidí.
27.03.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pithart (151 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Měli bychom jasně říct, že nejsme úplně blbí, udeřil topkař Ženíšek v ČT

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 prvního místopředsedu TOP 09 Marka Ženíška. Ten se tvrdě vymezil především proti tureckému prezidentovi Recepu Tayyipu Erdoganovi. Nejmocnější muž v zemi půlměsíce prý využívá slabin Evropské unie, a to podle Marka Ženíška musí přestat.
21.03.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Kandidátky, které budou sexy pro voliče. A v Praze? Hvězdná kandidátka. Gazdík hovořil v interview o předvolební koalici

 
V pátečním interview ČT24 zpovídala moderátorka Zuzana Tvarůžková předsedu Starostů a nezávislých Petra Gazdíka. Ten prozradil, že Starostové a nezávislí chtějí do voleb postavit „sexy kandidátky“ a počítá s tím, že v Praze bude třeba nabídnout přímo „hvězdnou sestavu“. Ve vysílání si také rýpl do Andreje Babiše (ANO) a vyjádřil se k uprchlické krizi.
17.03.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků) , Petr Gazdík (767 článků) , Petr Gazdík (756 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Martin Schulz je téměř všeho schopný politik, hodnotil v ČT Kavan

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala exministra zahraničí Jana Kavana (ČSSD). Zhodnotil volby v Nizozemsku a předpověděl, jak by mohly dopadnout prezidentské volby ve Francii a parlamentní volby v Německu. Lidé prý už jsou unaveni Angelou Merkelovou. Velmi tvrdě se vyjádřil k dění v Turecku a k absolutně nepřijatelným výrokům prezidenta země půlměsíce Recepa Erdogana.
16.03.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1691 článků) , Jan Kavan (111 článků) , Martin Schulz (146 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků) , Jana Schulz (3 články)

Blízkovýchodní analytik Tureček ujišťoval diváky ČT: Kdyby nebylo extremistů jako je Wilders, asi by Turecko na Nizozemsko tak tvrdě nereagovalo

 
Proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové ve středečním Interview ČT24 usedl analytik Břetislav Tureček, expert na Blízký východ. Vyjádřil se k diplomatické válce mezi Tureckem a Nizozemskem, kde dnes probíhají volby. Tureček prozradil, o čem tato diplomatická bitka svědčí.
15.03.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Blízkovýchodní analytik Tureček ujišťoval diváky ČT: Kdyby nebylo extremistů jako je Wliders, asi by Turecko na Nizozemsko tak tvrdě nereagovalo

 
Proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové ve středečním Interview ČT24 usedl analytik Břetislav Tureček, expert na Blízký východ. Vyjádřil se k diplomatické válce mezi Tureckem a Nizozemskem, kde dnes probíhají volby. Tureček prozradil, o čem tato diplomatická bitka svědčí.
15.03.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Rozčílený Jiří Pospíšil: Evropská unie si ještě dnes myslí, že zákazem legálních zbraní bojuje proti terorismu. Fascinuje mě to

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v úterním Interview přivítala europoslance Jiřího Pospíšila zvoleného za TOP 09. Kvůli směrnici EU nemohla být řeč takřka o ničem jiném než o omezení držení zbraní, které i na Česko dopadne z Bruselu. Pospíšil si tentokrát nebral servítky. Evropská komise to od něj pořádně schytala. Došlo i na Brexit a tvrdou diplomatickou válku mezi Tureckem a Nizozemskem.
14.03.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1690 článků) , Jiří Pospíšil (1690 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Omluvte, prosím, technické problémy. Marksová marně čekala před kamerami ČT

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v pondělním Interview ČT24 přivítala ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou (ČSSD). Dámy se bavily o tom, v jaké kondici je dnes sociální demokracie. Jeroným Tejc to pěkně schytal. Ale možná míň, než by si Marksová představovala. Pořad totiž začal s více než desetiminutovým zpožděním.
13.03.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (621 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Boj o lepší potraviny: Politici nic nezmění, udeřil kulinářský expert

 
Europoslankyně Olga Sehnalová (ČSSD) si v pátečním Interview ČT24 povídala s moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou o kvalitě potravin v EU. Místy peprný komentář přidal kulinářský expert Roman Vaněk.
03.03.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Sehnalová (57 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Zaorálek vysvětlil Tvarůžkové, kdo je dnes nebezpečnější než komunisté

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka. Pochvaloval si, že dosavadní šéf zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček brzy odejde do Washingtonu. Washington je totiž místem, kde se řeší světové otázky – situace v Sýrii, vztah k Číně, vztah s Evropou a další a další otázky.
02.03.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1936 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Prezident Zeman je úplně mimo, říká jeden ze zakladatelů ODS

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve středečním Interview ČT24 přivítala Bedřicha Moldana, bývalého předsedu Českého svazu ochránců přírody a bývalého ministra pro životní prostředí. Moldan patřil k zakládajícím členům ODS. Později spolupracoval s TOP 09. Host se rozpovídal o ochraně národních parků u nás – především toho na Šumavě. Došlo i na prezidenta Zemana.
01.03.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Moldan (24 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Obama více jednal s nepřáteli, než se spojenci, udeřil exdiplomat Pojar. S Putinovým Ruskem se prý zlepšovat vztahy moc nedají

 
Ve středečním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové bývalý český velvyslanec v Izraeli Tomáš Pojar. Americký ministr obrany James Mattis v Evropě hovořil o NATO. Požadoval více peněz od ostatních členů Aliance. Americký prezident Donald Trump přivítal v Bílém domě izraelského premiéra Benjamina Netanjahua. Co tyto dvě informace znamenají pro Českou republiku?
15.02.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2458 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků) , James Benjamin (1 článek)

Senátor Veleba v ČT: Chodívám do hospod mezi obyčejné lidi. A tam slýchávám...

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview ČT24 předsedu Strany práv občanů a senátora Jana Velebu. Vyjádřil se k možné spolupráci s politickým uskupením Tomia Okamury a pochvaloval si, že jeho spolustraníci mají novou energii. Do členů SPO ji prý vlil prezident Miloš Zeman.
13.02.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16416 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Trump si hraje na počestného katolíka, přitom je rozvedený. Lidé mu nevěří, protestují proti němu miliony. A poradce mu vyšetřují kvůli Rusům, durdil se expert Anýž u Tvarůžkové

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala ve čtvrtečním Interview ČT24 analytika a novináře Daniela Anýže, který v pořadu vyložil svůj pohled na současné dění v Americe. Popsal současné rozbroje mezi Spojenými státy a Mexikem a odhadoval, čeho všeho se dočkáme od 45. prezidenta USA Donalda Trumpa.
26.01.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2458 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Zestátnit všechna média. Novopečený místopředseda sněmovny od Babiše vzal Tvarůžkové řeč

 
Poslanec Radek Vondráček (ANO) se stal 1. místopředsedou Poslanecké sněmovny. V této pozici nahradil Jaroslavu Jermanovou – toho času hejtmanku Středočeského kraje. V pátečním Interview ČT24 vysvětloval Vondráček moderátorce Zuzaně Tvarůžkové, proč je špatně „lex Babiš“. Mezi jiným hledal lepší cestu kupříkladu v zestátnění úplně všech médií.
13.01.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (64 článků)

To, co říká Trump, je pro svět velmi nebezpečné, varuje ekonom Pilip

 
Exministr ve vládách Václava Klause a Evžena Tošovského Ivan Pilip zavítal do čtvrtečního Interview ČT24. Ekonom usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové a prozradil, co na nás mohou chystat jak domácí politici, tak světoví lídři v ekonomické oblasti.
12.01.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8473 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků) , Ivan Ivan (463 článků)

Nedokážu pochopit spoustu věcí, co Zeman dělá, vykládal na ČT Šimon Pánek. Pak zúčtoval s Ruskem i s dezinformátory

 
Ve středečním Interview ČT24 si proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové sedl ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek. Pořádně se obul do ruského prezidenta Vladimira Putina, který prý není vycvičen ke hledání kompromisů, ale k dosahování vítězství. Skepticky hodnotil i osm let prezidentství Baracka Obamy. Poslední prezident, který to od Pánka pořádně schytal, byl Miloš Zeman.
11.01.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2651 článků) , Barack Obama (2348 článků) , Miloš Zeman (16416 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

S oligarchy nabíráme směr Ukrajina. Ale dokud jsou tu veřejnoprávní média, můžeme být v klidu, uklidňoval Daniel Kroupa. Tvarůžková horlivě přikyvovala

 
V úterním Interview přivítala moderátorka Zuzana Tvarůžková filozofa a vysokoškolského pedagoga Daniela Kroupu. Drtivou většinu času věnoval zákonu o střetu zájmů, kterému se také někdy říká „Lex Babiš“. Podle Kroupy jsme tu takový zákon měli mít už dávno, abychom časem nenastoupili na cestu Ukrajiny či Ruska. Varoval také před tím, že Andrej Babiš jako politik vlastní média. Ale dokud tu jsou veřejnoprávní média, můžeme prý být v klidu.
10.01.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Ministr Ludvík v ráži: Deset náměstků na ministerstvu? Nepřijatelné!

 
V pondělním Interview ČT24 usedl proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík (ČSSD). Rozpovídal se o přebujelém aparátu na ministerstvu zdravotnictví, prozradil, zda má nějaké konflikty s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO), a vyjádřil se také k zákonu o zákazu kouření v restauracích.
09.01.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků) , Zuzana Tvarůžková (64 článků)

Dva redaktoři ČT si sedli a povídali si o terorismu

 
Blízkovýchodní zpravodaj České televize Jakub Szántó zavítal do pondělního Interview ČT24 k Zuzaně Tvarůžkové. Hovořil o situaci v Sýrii a v Iráku. V souvislosti s Blízkým východem bychom si měli položit otázku, zda chceme demokracii, nebo stabilitu. Dohromady prý spolu moc nejdou. V úvodu pořadu se vyjádřil k hrůzám, které Turecko zažívá rok, nebo dokonce rok a půl.
02.01.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (64 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »