Články k osobnosti

Zuzana Tvarůžková

  Redaktorka a moderátorka české televize

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Zuzana Tvarůžková »
 

Maminka moderátorky ČT obětí domácího násilí! Ze svých zážitků se vypsala

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková (34) je jednou ze stálic zpravodajského kanálu ČT24 a díky exotickému vzhledu, které je v kontrastu s typicky českým jménem, je nepřehlédnutelná. Vděčí za něj biologickému otci z Kuby, o kterém dlouho nic nevěděla, než si ho sama našla na Facebooku. Její rodina však dlouhou dobu ukrývala ještě mnohem temnější tajemství, které nyní maminka Zuzany vytáhla na světlo v knize Rebelka pod zámkem.
18.10.2017 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Je třeba zklidnit španělskou krev. Europoslankyně ANO se rozpovídala, jak to vypadá v Katalánsku

 
Téma Španělsko a nezávislost Katalánska se probíralo v pořadu Interview ČT24. Moderátorka Zuzana Tvarůžková se zde setkala s europoslankyní Ditou Charanzovou (ANO). Ta mimo jiné uvedla, že slova o občanské válce považuje v současné době za přehnaná.
06.10.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Šéf drobných podnikatelů: Živnostníky honí, a "sdílená ekonomika" nemusí vůbec nic

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala předsedu představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Karla Havlíčka, jenž se rozpovídal o tzv. sdílené ekonomice, kterou u nás známe např. díky společnosti Uber nebo internetové službě Airbnb zprostředkující pronájem ubytování.
05.10.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Je mi smutno, zoufal si u Tvarůžkové rektor UK. Politici jsou prý jako konští handlíři

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve středečním Interview ČT24 přivítala rektora Univerzity Karlovy Tomáše Zimu, který se rozpovídal o situaci v českém vysokém školství. Prý je mu smutno, protože když si o situaci na vysokých školách povídal s politiky, připadal si jako mezi handlíři na koňském trhu.
04.10.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Já se na Německo nespecializuji, ale Merkelová zvítězí. Velmi podivná debata Tvarůžkové s geografem Romancovem

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala ve čtvrtečním interview ČT24 politického geografa Michaela Romancova. Promluvil o nadcházejících německých volbách. U těch takřka nikdo nepochybuje o tom, že v neděli jasně zvítězí Angela Merkelová se svou CDU/CSU. To však nebylo to jediné, co Romancov divákům sdělil...
21.09.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1948 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Obchodníci s deštěm, chodící po sněmovně. Ministr Chvojka odhalil jejich praktiky

 
Do středečního Interview ČT24 si moderátorka Zuzana Tvarůžková pozvala ministra pro lidská práva Jana Chvojku (ČSSD). Zeptala se ho na možné změny ústavy. Na stole byl např. návrh, aby zákony nepředkládali jen poslanci, ale také občané. Chvojka se kromě tohoto nápadu vyjádřil také k „obchodníkům s deštěm“ chodícím po sněmovně, k podpoře hendikepovaných občanů a k monitoringu islámského práva šaría v Česku.
20.09.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Chvojka (162 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků)

A teď asi hodně lidí rozčílím, varovala Švihlíková u Tvarůžkové. A přidala příběh z pohádky, ve kterém se všichni necháváme oblbovat sliby

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková si do pondělního Interview ČT24 pozvala ekonomku Ilonu Švihlíkovou. Skrze příběh o Alence v říši divů se zastala odborů. Pak se zamyslela a prohlásila, že chce říct něco, čím asi hodně lidí naštve...
18.09.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Tady se pořád něco flikuje, aby zájmové skupiny moc nekřičely, rozčiloval se v ČT známý rektor

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v pondělním Interview ČT24 rektora Masarykovy univerzity v Brně Mikuláše Beka. Ten se znovu obul do českých politiků. Pohrozil velkou demonstrací v Praze. A nejen tam.
11.09.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Takhle odfláknutou žádost jsem už dlouho neviděla. A to jsem viděla leccos. Profesorka Válková vyprávěla Tvarůžkové hororové zážitky s policejními vyšetřovateli

 
Bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková se před Zuzanou Tvarůžkovou ve čtvrtečním Interview ČT24 rozpovídala o kauze Čapí hnízdo a o jednání sněmovny, která se rozhodla vydat jejího stranického šéfa Andreje Babiše a jeho prvního zástupce Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Poslanci hnutí ANO dlouhé hodiny svého šéfa hájili a finálního hlasování se odmítli zúčastnit. Prý proto, aby tento krok nelegitimizovali.
07.09.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10196 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků) , Helena Válková (330 článků)

Však ony se ty peníze najdou, je si jist odborář Středula, který dnes vyhlásil stávkovou pohotovost. Nebýt odborů, zaměstnavatelé by prý dál lidi oškubávali

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v úterním Interview ČT24 přivítala šéfa Českomoravské konfederace odborových svazů. Odborářský boss se před kamerami rozpovídal o platech v České republice. Nepřímo si významně rýpl do Andreje Babiše (ANO).
05.09.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10196 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Ekonom Zámečník promluvil v ČT: Češi nejsou agresivní. Má to své světlé i stinné stránky

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v pondělním Interview ČT24 přivítala ekonoma Miroslava Zámečníka, který před kamerami prozradil, kdy skončí dnešní dobré časy.
04.09.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Sobotka už signalizoval, že do voleb nějaké uprchlíky přijme, doufá kníže Schwarzenberg

 
Ve čtvrtečním Interview ČT24 proti moderátorce Zuzaně Tvarůžkové usedl čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Hned v úvodu pořadu ocenil, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se snad nakonec rozhodne přijmout pár uprchlíků. Obratem také zdůraznil, že Evropská unie je pro nás vůbec nejdůležitější.
24.08.2017 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3652 článků) , Bohuslav Sobotka (9286 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků) , Karel Schwarzenberg (478 článků)

Veterán slovenské politiky hájil u Tvarůžkové Ficův postoj k EU: V Evropě přichází nová vlna, máme šanci se na ní svézt

 
Dlouholetý slovenský politik František Mikloško kývl na pozvání Zuzany Tvarůžkové do čtvrtečního Interview ČT24. Prozradil, že Slováci ani náhodou nejsou nazlobení na Evropskou unii. Pokud někomu Slováci nemohou přijít na jméno, jsou to prý Spojené státy. Podle Mikloška je to škoda. Na úvod pořadu ale věnoval pozornost setkání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona s českým premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD) a slovenským premiérem Robertem Ficem.
23.08.2017 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9286 článků) , Robert Fico (713 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků) , Emmanuel Macron (109 článků)

Host Zuzany Tvarůžkové: Rok 1968 ukázal, že nepřítel není v Berlíně, ale v Moskvě

 
Historik Jan Rychlík si v pondělním Interview ČT24 povídal se Zuzanou Tvarůžkovou o 21. srpnu roku 1968. Mezi Čechy a Slováky bylo vždy silné rusofilství, které ale oné noci 21. srpna vyprchalo a už se nikdy nevrátilo, konstatoval mimo jiné historik. Sovětský svaz prý tehdy neměl právo zasahovat do vnitřního vývoje Československa. V závěru pořadu vzkázal Američanům ve Spojených státech, že jejich země jednou skončí tak, jako skončilo Československo.
21.08.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rychlík (11 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Je evidentní, že Babiš nějakým způsobem fixloval, nepochybuje šéf Pirátů Bartoš

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková ve čtvrtečním Interview ČT24 přivítala předsedu Pirátů Ivana Bartoše. Některé průzkumy Pirátům předpovídají, že by se mohli dostat do poslaneckých lavic. Jak to změní sněmovnu? Nejen na to se Tvarůžková Bartoše ptala. Na úvod však otevřela téma policejní žádosti o vydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání.
10.08.2017 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10196 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Mezi Izraelci a Palestinci je to stále napjatější. Jakub Szántó vyprávěl své kolegyni Tvarůžkové, co se tam odehrává

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala ve středečním Interview ČT24 svého kolegu – zpravodaje České televize pro Blízký východ – Jakuba Szántó.
09.08.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Ministr Herman u Tvarůžkové: Musíme patřit k nejtvrdšímu jádru EU, tam je naše místo. Bohužel nás po válce odsunuli na kolej asijské despocie

 
V úterním Interview ČT24 usedl proti Zuzaně Tvarůžkové ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Vyjádřil se k odkupu vepřínu v Letech u Písku. Tvarůžková v souvislosti s tímto tématem připomněla divákům, co o vepřínu a nacistickém táboru v Letech v minulosti řekli prezident Miloš Zeman a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Zatímco k Zemanovi se Herman stavěl poměrně kriticky, Babiše se zastával.
08.08.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (10196 článků) , Miloš Zeman (17926 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků) , Daniel Herman (556 článků) , Daniel Herman (1005 článků)

Bělobrádek: Čunek by měl mluvit o tom, čemu rozumí. A Starostové se asi dlouho připravovali, že do toho půjdou bez nás

 
Ve čtvrtečním Interview ČT24 zpovídala moderátorka Zuzana Tvarůžková předsedu KDU-ČSL Pavla Bělobrádka, který mimo jiné prozradil, co si myslí homosexuální členové KDU-ČSL o zlínském hejtmanovi Jiřím Čunkovi.
27.07.2017 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (589 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků) , Pavel Bělobrádek (1435 článků)

Filip udělal Tvarůžkové přednášku z dialektického materialismu. Čtěte a pochopíte, jak se KSČM poučila z minulosti

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková v pondělním Interview ČT24 zpovídala šéfa komunistů Vojtěcha Filipa, který má dojem, že v Polsku už vláda omezuje lidem prostor k přemýšlení, když je tam teď tolik omezen prostor na levici. Poznamenal to v narážce na reformu justice v Polsku. Kdyby se dostali k moci čeští komunisté, prý by žádnou takovou reformu justice nedělali, neboť vycházejí z dialektického materialismu a vědí, co si mohou dovolit.
24.07.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (870 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků)

Jan Eichler v ČT: Macron je vlivný populista. Říká lidem, co chtějí slyšet

 
Moderátorka České televize Zuzana Tvarůžková si ve čtvrtečním Interview ČT povídala s výzkumným pracovníkem Ústavu mezinárodních vztahů Janem Eichlerem. Tématem byl vztah amerického prezidenta Donalda Trumpa k novému prezidentu Francie Emmanuelu Macronovi.
13.07.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3205 článků) , Zuzana Tvarůžková (110 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »