Yohan Blake

atlet, sprintér

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Yohan Blake »

Na Zlaté tretře opět poběží jamajský blesk Bolt

Šestinásobný olympijský vítěz Usain Bolt se už posedmé stane hlavní hvězdou Zlaté tretry. Na ostravském mítinku poběží 27. června štafetu na 4x100 metrů a jedním z jeho partnerů v jamajském kvartetu bude i mistr světa z Tegu 2011 na 100 metrů Yohan Blake. Na tiskové konferenci to dnes oznámili organizátoři Zlaté tretry. Další dva úseky v týmu světových rekordmanů ještě nejsou obsazené.
14.03.2013 11:30 |

Osobnosti: Usain Bolt (368 článků) , Yohan Blake (17 článků)

Blake běhá s hodinkami za 10 milionů. Hrozí mu za to pokuta

Jamajský sprinter Yohan Blake se dostal do problémů, a to hodně kuriozním způsobem.
11.08.2012 12:30 |

Osobnosti: Yohan Blake (17 článků)

Na Bolta nikdo nemá! Skandovali fanoušci na Jamajce

Čtvrteční triumf Usaina Bolta, který jako první sprinter v historii obhájil olympijské zlato na stovce a dvoustovce, sledovaly na rodné Jamajce tisíce fanoušků. Příznivci přenos finále z Londýna sledovali na obřích obrazovkách, a když si za Boltem pro stříbro a bronz doběhli jeho krajané Yohan Blake a Warren Weir, nadšeně skandovali "První! Druhý! Třetí!"
10.08.2012 15:00 |

Fenomén Bolt ovládl závod na 200 metrů a přepsal historii

Jamajský běžec Usain Bolt se definitivně zapsal mezi legendy. Ve finále běhu na 200 metrů zvítězil stylem start-cíl nad svým krajanem Yohanem Blakem a je jediným sportovcem na světě, který dokázal obhájit olympijské zlato z této disciplíny.
09.08.2012 22:15 |

Usain Bolt vstupuje mezi nesmrtelné

Nejočekávanější disciplínu olympiády, běh mužů na 100 metrů, vyhrál Usain Bolt. Jamajský fenomén prolétl po nejkratší atletické trati v olympijském rekordu 9,63 sekund, přitom neodstartoval nejrychleji a musel s vypětím nahánět soupeře. Stříbro získal jeho krajan Yohan Blake (9,75), bronz vybojoval olympijský šampion z Atén Justin Gatlin z USA (9,79).
05.08.2012 23:45 |

Osobnosti: Justin Gatlin (23 článků) , Usain Bolt (368 článků) , Yohan Blake (17 článků)

Bolt obhájil zlato v olympijském rekordu. Blake se musel poklonit

Hladkou stovku, nejprestižnější atletický závod olympiády vyhrál Usain Bolt. Jamajský fenomén odvedl svému krajanovi Yohanu Blakovi prohru z domácího mistrovství a v čase 9,63 obhájil zlato v Pekingu.
05.08.2012 23:00 |

Bolt našel dvojnásobného přemožitele: Soumrak boha?

Poprvé to mohla být souhra náhod, ale podruhé? Světový rekordman a trojnásobný olympijský vítěz Usain Bolt (25) během jamajského šampionátu prohrál s kolegou Yohanem Blakem v závodě na 100 i 200 metrů!
03.07.2012 12:05 |

Bolta na stovce pokořil v rekordním čase krajan Blake

9,75. Yohan Blake vyhrál domácí šampionát čtvrtým nejrychlejším časem historie
30.06.2012 12:20 |

Bolt byl v jamajské kvalifikaci "až" druhý. Porazil ho fantastický Blake

Trojnásobný olympijský vítěz a světový rekordman Usain Bolt prohrál při jamajské kvalifikaci na OH 2012 v běhu na sto metrů, když jej předstihl Yohan Blake. Ten dosáhl času 9,75 a je tak čtvrtým nejrychlejším mužem na této trati.
30.06.2012 09:30 |

Bolt zahájil sezonu nejrychlejší stovkou roku 9,82

Na 200 metrů vylepšil nejlepší čas Yohan Blake
06.05.2012 10:30 |

Bolt, Blake a Bekele v nejrychlejších časech sezony

Jamajský sprinter Usain Bolt zaběhl na závěrečném mítinku Diamantové ligy nejrychlejší stovku letošní sezony časem 9,76 sekundy, tento výkon však v Bruselu zastínil jeho tréninkový partner Yohan Blake. Na dvojnásobné trati totiž proletěl cílem za 19,26 sekundy a za Boltovým světovým rekordem z mistrovství světa v Berlíně 2009 zaostal pouze o sedm setin.
16.09.2011 21:30 |

Jamajský rychlík Bolt a spol. mají zlato. Štafetu zaběhli ve světovém rekordu

Jamajčané Usain Bolt a Yohan Blake jsou králi sprintu na mistrovství světa v atletice. Ve štafetě na 4x100 metrů dnes tréninkoví partneři přispěli k vítězství svého týmu ve světovém rekordu 37,04 sekundy a z Tegu si odvezou každý dvě zlaté medaile.
04.09.2011 17:05 |

VIDEO Bolt ve finále ulil start a byl diskvalifikován

Z vítězství na stovce se raduje Yohan Blake
28.08.2011 14:15 |

Jamajští sprinteři doma září, pomáhá jim ale vítr

Zatím nejrychlejší byl na Jamajském atletickém šampionátu tréninkový partner Bolta Yohan Blake, který zaběhl čas 9,83. Hodně mu ale pomohl vítr.
24.06.2011 11:10 |

Sprinterský objev zaútočí na Tretře na Boltův rekord

Jamajčan Yohan Blake poběží sprint na 200 metrů
19.05.2011 18:25 |

Sprinteru Boltovi roste konkurence. Na Jamajce zazářil neznámý rychlík

Na tradičním mítinku v jamajském Kingstonu vyhrál Yohan Blake závod na 100 metrů v čase 9,80 sekundy.
08.05.2011 12:15 |

Jamajská atletika čelí skandálu. Pět sprinterů dopovalo, Bolt mezi nimi není

Šokující informace vyšla najevo pouhé tři týdne před startem atletického MS v Berlíně. Jedním z hříšníků je prý i tréninkový partner světového rekordmana Usaina Bolta Yohan Blake.
25.07.2009 10:35 |