Jičínské muzeum potřebuje nový depozitář. Krajská rada přislíbila finance

 
Regionální muzeum a galerie v Jičíně se dlouhodobě potýká s nedostatkem prostor pro uložení sbírkových předmětů. Jelikož na projekt výstavby nového depozitáře ve čtvrti Robousy neexistuje vhodný dotační titul, zavázala se krajská rada stavbu financovat. Tento záměr ovšem ještě musí schválit zastupitelstvo na svém říjnovém zasedání.
22.10.2017 12:15 |

podobné články

Odborník: Babiš neví nic o tom, jak jsou důchody financovány. Zvrhlý systém financování zdravotnictví, dochází k tunelování ve výši stovek miliard korun

 
ROZHOVOR Ivo Patta, který se dlouhodobě zabývá otázkou důchodové reformy a vlivu ekonomického systému na demografii, říká, že Babišova řešení ohledně daní, důchodů a financování zdravotnictví nic neřeší a Babiš neví nic o tom, jak jsou důchody financovány...
22.10.2017 12:15 |

podobné články

Pyrrhovo vítězství. Sedmdesát procent lidí je ve skutečnosti proti Babišovi, vzkazuje senátor Valenta. Kdo ví, zda se vůbec podaří sestavit vládu...

 
ROZHOVOR „Samozřejmě bude záležet na finální podobě vlády. Pokud by vládu tvořili Andrej Babiš a Tomio Okamura a k tomu měli tichou podporu komunistů, tak bych si opravdu kladl otázku, kam se posune naše zahraniční politika. Taková vláda by byla podle mne ostudou České republiky v zahraničí,“ řekl pro ParlamentníListy.cz senátor Ivo Valenta.
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Chlapec (12) viděl hořící mámu padat z balkónu: Teď ho čeká nový život

 
Maťkovi z Banské Bystrice je teprve dvanáct let a život mu už připravil opravdu krušné chvíle. Chlapec viděl, jak se jeho máma pokusila spáchat sebevraždu tím nejhorším způsobem. Svého syna poslala pryč a zapálila byt. Syn byl pak svědkem toho, jak celá v plamenech vyskočila z balkónu.
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Přes všechnu bolest má Postlerová stále pro co žít!

 
Herečka a dabérka Simona Postlerová měla posledních několik let dost vyčerpávajících a bolestných. Syn onemocněl nevyléčitelnou nemocí a stála po boku svého manžela muzikanta Zdeňka Hráška (†62), který onemocněl rakovinou, ta ho připravila o oko a o několik let později, na ni zemřel. Přesto Simona Postlerová (52) dokáže svůj život stále naplnit optimismem.
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Plánovala si důchod, udeřila rakovina!

 
Čtyřicet let pracovala jako porodní asistentka. Pomáhala přivádět na svět nový život. Přinášela tu největší možnou radost. Když se Jana Hanáková z Holešova (63) chystala na hodně zasloužený odpočinek, dostala tvrdou ránu. Onemocněla rakovinou prsu!
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Pavel Trávníček: Životní nabídka!

 
Pohádka Tři oříšky pro Popelku mu je osudná. Díky ní se dočkal velké slávy a je tam, kde je. Nyní dostal herec a moderátor další skvělou nabídku, která může být i tou životní, a také díky Popelce!
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Zdravý ježek patří do přírody: (NE)Zachraňujte bodlináče!

 
Češi jsou známí milovníci zvířat, a když za chladné noci potkají opuštěného ježka, probudí se v nich touha zachraňovat. Pozor ale, abyste zbytečně neodchytli zdravé a životaschopné zvíře.
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Bára Štěpánová: POMOC ODBORNÍKA kvůli SMRTI

 
Stárneme a umíráme. Poslední dva roky zemřelo až moc lidí a to si myslí především české celebrity, které navštěvovaly pohřby pomalu jako na běžícím páse. Když se přihodí něco tak vážného, jako smrt, spoustu lidí se rozhodne navštívit odbornou pomoc a výjimkou by prý nebyla ani Bára Štěpánová.
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Nejdražší dům světa je na prodej. Žil v něm i Pitt s Jolie!

 
Kdybyste procházeli kolem, nejspíš si řeknete, že to je starý, po čertech velký, ale jinak celkem obyčejný barák. Asi by vás však nenapadlo, že právě míjíte nejdražší dům světa! Řeč je o vile les Cèdres (cedrová vila) poblíž Nice, která je teď na prodej za astronomických 9,1 miliardy korun!
22.10.2017 12:05 |

podobné články

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »