Články k osobnosti

Vladimír Vlček

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Vladimír Vlček »
 

Nová technologie pro přenášení obrazu u PČR

 
V pondělí 21. července byla na tiskové besedě představena zcela nová a v evropském měřítku výjimečná a unikátní technologie pro přenášení obrazu. Besedy se zúčastnili plk. Mgr. Tomáš Kužel, ředitel Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje JUDr. Josef Babka, primátor statutárního města Ostravy Ing. Petr Kajnar a zástupce krajského ředitele Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje plk. Ing. Vladimír Vlček.
23.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Vlček (3 články) , Petr Kajnar (77 článků) , Tomáš Vlček (6 článků)

Kavan s Laštůvkou v kanceláři předsedy Sněmovny skončili

 
Předseda Poslanecké sněmovny Miloslav Vlček (ČSSD) ve čtvrtek ukončil spolupráci s Janem Kavanem, Vladimírem Laštůvkou i Helenou Opoleckou. Důvodem bylo jejich setkání s členy radikálního hnutí Hamás v pásmu Gazy přes Vlčkův výslovný nesouhlas. Uvedla to mluvčí šéfa Sněmovny Kristýna Landová.
18.06.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kavan (117 článků) , Miloslav Vlček (154 článků) , Vladimír Vlček (3 články)

Vlček vyhodí Kavana a Laštůvku kvůli schůzce s Hamásem

 
Poradci šéfa Sněmovny Miloslava Vlčka (ČSSD), někdejší poslanci soc. dem. Jan Kavan a Vladimír Laštůvka, zřejmě o své posty přijdou. A to kvůli tomu, že při oficiální návštěvě europarlamentní delegace na Blízkém východě vedené Vlčkem se oba trhli a v rozporu s programem cesty se separátně sešli se zástupci Hamásu, který je na seznamu teroristických organizací.
16.06.2009 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kavan (117 článků) , Miloslav Vlček (154 článků) , Vladimír Vlček (3 články)
« Předchozí 1 Další »